SUPERNATURAL: Smile..Cry..Family

  • 26 752
  • 734
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 43 603
Да, субтитрите не са кой знаеш какво, ама все пак. Отказали са се тези, които го превеждаха по принцип и сега ще е на който ги направи. На мен не ми пречи да го гледам и без, ама предпочитам после да гледам и със, ако нещо не съм дочула.

Кеч уби онова момиче.
Ами както стана ясно от промото на новия епизод...ще има въргал в най-скоро време  Laughing

Как разбра, че няма да превеждат вече? Сигурно ли е това?
Ужас. Лошо ми е.  Confused

# 316
  • Мнения: 6 459
О, да, големи фръцки са младите 'талянци Joy . Истински класните мъже обаче са не са много. При нас какви има Crazy ... Нося си халката вече, за да мога да си я поглеждам Mr. Green .

Значи Дийнът е любимецът тук засега Peace . Така или иначе аз харесвам само двамата Уинчестър. Заради почитателките на Кастиел ще си спестя мнението за него Wink .

Inside Supernatural: The British Invasion

# 317
  • Мнения: 24 462
Халката вика. Joy Joy

Очакваше се да е Дийн, въпреки че аз клоня вече към Сам, красотата на Дийн ми е сладникава и еднотипна, докато Сам е друга бира, поне за мен.

# 318
  • София
  • Мнения: 1 002

Как разбра, че няма да превеждат вече? Сигурно ли е това?
Ужас. Лошо ми е.  Confused

Двете преводачки са коментирали във форума на субс.саб - Сериалът е свободен за превод.

И явно друг още не го е поел Sad

# 319
  • Мнения: 6 459
Като цяло еднакво ги харесвам/'обичам' Сам и Дийн, но ако трябва да съм съвсем честна, Дийн ми е малко по-красив, докато Сам - по-секси Crazy .
Най-рядко съм срещала комбинация от харесване на Сам и Кастиел.

# 320
  • Мнения: 24 462
Ще се навие някой да го превежда, правят преводи на най-тъпите сериали, ветеран като този няма да го оставят така.

Като цяло еднакво ги харесвам/'обичам' Сам и Дийн, но ако трябва да съм съвсем честна, Дийн ми е малко по-красив, докато Сам - по-секси Crazy .
Най-рядко съм срещала комбинация от харесване на Сам и Кастиел.
Дийн не знам защо го отписах така, не го харесвам в последно време. Shocked
Секси е, да, и то много. Crazy

# 321
  • Мнения: 43 603
От твоя пост - в ушите на някой преводач  Praynig

# 322
  • София
  • Мнения: 1 002
Ъгх...гледах как ще са датите за следващите епизоди, и цъках и на самите тях в imdb  и какво да видя...русата чума ще я има поне в 3 епизода  Sick

Само седмицата след Великден няма да има епизод, иначе са си както обикновено.

# 323
  • Мнения: 6 459
Дийн не знам защо го отписах така, не го харесвам в последно време. Shocked
Надявам се по някое време пак да го захаресваш Hug

# 324
  • Мнения: 43 603
Ойй, така се надявам русата скочубра да не я видим повече. Но пък може да я видим за малко. Как я убиват примерно  Joy

Абе и двамата едно време си ми кифлееха. Бяха младички. Сега вече са по-възмъжали. И ако имат малко окосмяване по брадата - фащат ми окото.

# 325
  • Мнения: 6 459
Не виждам друга причина да участва пак Лейдито освен да загине в мъки. Ше ни измъчва Самито малката британска... Twisted Evil

# 326
  • Мнения: 24 462
 #Cussing out
Не мога да я понасям тази, противна ми е още от вампирите.

Импалка, не че не го харесвам, просто не е същото като преди, открай време Сам заинтригува вниманието ми.

# 327
  • Мнения: 6 459
Разбрах те Hug . Ще си въздишаме дружно по Сам, а когато съм с Дийн ще оставям вратата отворена Joy .

# 328
# 329
  • Мнения: 24 462
Съгласна!
Нямам търпение.... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт