"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 32 / "Мотивация"

  • 80 907
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 8 428
Веселинова, Лу, bouquet bouquet



Честит Еньовден и от мен! bouquet



# 616
  • Мнения: X
Тази вечер изгледах финала с превод.  Crazy

Много ни е смислен финала, много реалистичен и ми хареса много.  Peace  Crazy

Както каза Али, "Живот е, всичко се случва..."  Rolling Eyes

Както каза Шахин Варгъ, дядото, разбира се  Laughing ... "Ти ме убеди, че животът ми има смисъл, нека твоят син е смисълът на твоя живот"  Hug

Както каза Дерин : "Където си ти, там ще съм и аз"   Heart Eyes

И най- сладкото:  Рауф Анне, когато Али му каза да не плаче, на сбогуването, му се сопна: "Майките винаги плачат. Не ми се бъркай!"  Joy Joy

Лека! Hug Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 617
  • Мнения: 8 428
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

ЛуHug bouquet



Хубава нова седмица! Hug bouquet

# 618
  • Мнения: 523
Снежи  Hug Hug Hug
Пожелавам на теб и на всички други момичета една много хубава и усмихната седмица  Hug Hug Hug
Благодаря за снимките  bouquet
Чаооо  Hug Hug Hug

# 619
  • Мнения: X
Снежи  Hug Heart Eyes Веселинова  Hug Heart Eyes


 Grinning  Heart Eyes

# 620
  • Мнения: 4 830
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug Hug

Благодаря ви за всичко споделено и коментирано в темата bouquet bouquet bouquet

Нося ви преведения 17 епизод Party Party Party  Party

От сърце благодаря на момичетата, участвали в превода му love001 love001 love001 love001

Специални благодарности на прекрасните Ринка  Hug Heart Eyes и Алекс, Hug Heart Eyes без които реализирането на преведения епизод би бил невъзможен love001 love001 love001 love001

Линк за сваляне Peace Peace

http://data-bg.net/index.php?page=torrent-details&id=4e980c6 … b31bed6a3ba4ae3d7

Линк за онлайн гледане Peace Peace

http://www.videoclip.bg/watch/701572_tozi-grad-she-doide-sled-te … od-bg-sub-1-chast

Приятно гледане! Hug Hug Hug Hug















# 621
# 622
  • Мнения: 2 155
Привет!  Hug Hug Hug
Цитат
Много ни е смислен финала, много реалистичен и ми хареса много.  Peace  Crazy
Лу, сигурно е смислен финалът, ама на мен не ми хареса. След като го изгледам с превода може и да го приема за реалистичен, ама това не значи, че ще го харесам. Не искам да приема за нормално Али да бъде цял живот нещастен, та той е много добър човек и не заслужава това. Или пък Дерин да си замине млада и зелена само заради грешките на родителите си, не е справедливо това. Naughty
Снежи, Веселинова bouquet
Лили, благодаря за преводите на теб и останалите момичета.  bouquet  bouquet  bouquet
Ще изчакам преводите на всички епизоди и ще ги изгледам на куп. Направило ми е впечатление, че при такова гледане по малко забелязвам недостатъците.


Хубав ден!

# 623
  • Мнения: 8 998


ЕПИЗОД 17

# 624
  • Мнения: 8 428
Добро утро! KissHeartpulseHeart Exl

Скрит текст:

Патронът нещо се покри, дано не е за дълго! Yum



Дидко, Снейки, Heart Decoration

Хубав ден! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 625
  • Мнения: 4 830
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug

Диди, Hug Heart Eyes благодаря ти за качването на преведения епизод в ютуб bouquet bouquet bouquet

Снеже, Hug Heart Eyes благодаря и на теб, че поддържаш темата bouquet bouquet bouquet Да си жива и здрава!
Мисля, че патрона за известно време ще се покрие Peace Peace Peace Но ако си спомням правилно, Серенай беше казала, че ще почиват с любимия до започването на снимките на втори сезон на сериала й.. А тази вечер предполагам, че тя ще отиде на сватбата на Фахрие..Да се надяваме, че ще видим и наш Керемчи там Peace Peace
Лу, Hug Heart Eyes следвам едни журналисти- писачи за сериали, които също са на мнение, че сериалчето ни е със смислен финал.. Които обаче също така са на мнение, че сценарият отвсякъде си беше фиаско ooooh! ooooh! ooooh!

Дива, Hug Heart Eyes радвам се, че си гледала сериала на моя Керемчи.. Страхотен колаж си му направила bouquet bouquet bouquet

Бойче, Hug Heart Eyes давай снимки на този зъболекар де.. Поне разказвай Praynig Praynig Praynig

Я, виж, какво съм ти приготвила пък аз на теб Party Party Party Party




Веселинова, Hug Heart Eyes ние две-три момичета тук си пишем от доста отдавна, разбира се, че ще продължаваме да го правим..За нас ще е удоволствие, ако и ти, и другите новопрописали момичета не се откажете да навестявате темата Hug Hug Hug Hug


СнейкиHug Heart Eyes идва  поредната доза Градът..
А за Керемчи.. Ами това момче ми е слабост, не мога да си обясня защо.. Каквото и да пиша за него, сигурно ще е преувеличено. Не го намирам за много красив, но от него струи такава харизма, естественост, чар и обаяние, та много други красиви мъже за мен бледнеят пред него.. Peace Peace Peace

Заповядайте 18 епизод с превод.. Peace Peace Peace

Благодаря на екипа, работил по реализирането му love001 love001 love001 love001 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Линк за сваляне Peace Peace

http://data-bg.net/index.php?page=torrent-details&id=a5d5044 … 828d0b4dc17d9c2eb

Линк за онлайн гледане Peace Peace

http://www.videoclip.bg/watch/702150_tozi-grad-she-trgne-sled-te … od-bg-sub-1-chast




























# 626
  • Мнения: 4 830
Съжалявам, пуснала съм поста си два пъти..Колкото бързам, толкова номера ми прави маммата. Уж ми дава грешка за публикуването, пък се оказва, че съм пуснала поста си два пъти.

Затова тука сега ви слагам едно клипче с Али Смит и Дуру Дурулай..Много умело подбрани кадри.. Хареса ми Peace Peace Peace

https://twitter.com/alaskadeyeter/status/877855561290665985

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 16:14 от LiLiSy

# 627
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Лили Heart Eyes Heart Eyes, миличка, ние ти благодарим, че въпреки толкова много задачи, намираш време и за редакции на сериали bouquet bouquet bouquet

Ето това пък е за теб  Party Heart Eyes

# 628
  • Мнения: X
Затова тука сега ви слагам едно клипче с Али Смит и Дуру Дурулай..Много умело подбрани кадри.. Хареса ми Peace Peace Peace

https://twitter.com/alaskadeyeter/status/877855561290665985
Grinning Grinning Heart Eyes

Хубаво беше  Peace Grinning

Благодаря за поредната серия, Лили  Hug Hug Heart Eyes

 Joy Joy Това с котлета върху раната беше много.... романтично...  hahaha hahaha  хубава сцена... с неочакван завършек...  Peace Crazy  




"Направи нещо хубаво днес"  Peace Hug

# 629
  • Мнения: 8 428
Лили,  Hug благодаря ти! bouquet

Рени, Лу, bouquet bouquet

СерКер на сватбата на Фахрие и Бурак. Heart Eyes



Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 22:01 от ·٠•Snejka•٠·

Общи условия

Активация на акаунт