Ринопластика

  • 141 350
  • 788
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 593
За мен са много красиви,мечтая за такъв Cry

# 196
  • Мнения: 386
Аз съм от тези, които не харесват кукленските носове - в момента са много "модерни", но според мен не стоят красиво на всяко лице.
Реших да си направя операцията в Германия след като първо направих консултации с турски хирурзи - за единия отидох в Истанбул, другият - на срещите му тук. Моите впечатления са, че турските хирурзи за много добри, клиниките са много модерни (бях при Авшар), но в Германия  където за пръв път започват да се правят ринопластики - се почувствах сигурна, а и условията не са много по-различни - с изключение на по-краткия възстановителен период, от тези в Турция.
Доволна както от резултата, така и от състоянието ми след операцията - пътувах деня след ринопластиката със самолет, дишах още същия ден и една седмица след операцията нямах оттоци.

# 197
  • Мнения: 1 593
Ще пуснете ли снимки преди и след? И каква е цената в Германия?

# 198
  • В.Търново
  • Мнения: 6 662
Обаче пътуването със самолет поне 10-ина дни не е препоръчително за оперираните с ринопластика,заради налягането.

И защо оперираните в Германия се възстановяват по-бързо от тези в Турция?
В Турция оперират с ултразвук, което позволява бързо възстановяване.Дори и аз в България съм оперирана така и имах малко отоци и почти никакви синини.

# 199
  • Мнения: 386
Ще пуснете ли снимки преди и след? И каква е цената в Германия?
Не ми се иска да споделям снимка, само мнение. Беше ми направена септо и ринопластика, естетична процедура Цената беше като обявената ми от Авшар и включваше, една нощувка в клиниката.

Обаче пътуването със самолет поне 10-ина дни не е препоръчително за оперираните с ринопластика,заради налягането.

И защо оперираните в Германия се възстановяват по-бързо от тези в Турция?
В Турция оперират с ултразвук, което позволява бързо възстановяване.Дори и аз в България съм оперирана така и имах малко отоци и почти никакви синини.

Да, знам че това е обичайната препоръка, но хирургът беше категоричен, че няма проблем да пътувам, което и направих.
Моите впечатления от прочетеното във форумите и чутото от лекарите беше за по-дълъг възстановителен период, докато аз бях обратно на работа точно седмица по-късно - когато иначе трябваше да съм на контролен преглед и сваляне на превръзка. Турските лекари са добри, това е очевидно - имат и много доволни пациенти , с това си мнение само искам да споделя за алтернативен вариант.

# 200
  • София
  • Мнения: 1 928
Здравейте, къде бих могла да погледна графикът за посещения на д-р Дилбер в България?

# 201
  • Мнения: 3
Здравейте.интересува ме кой от по-известните доктори в Турция е добър в ревизионната ринопластика?ще бъда благодарен ако някой сподели мнение или е бил опериран.от това,което прочетох се обсъждат няколко човека.Мухамет Дилбер,Емре Илхан,Якуп Авшар,Алев Джамджъоглу,Юмит Ташкън.На снимките в интернет има добри носове и доволни пациенти,но по-специално имам предвид ревизиите,а не първа операция

Здравейте.бихте ли ми разказали как се свързахте с доцент Юмит Ташкън?идва ли в България и каква е процедурата,колко време се стои там...

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 13:36 от bubanka

# 202
  • Мнения: 1 593
Всеобщо мнение е,че за съжаление Дилбер не е добър при ревизии. Илхан бил много добър в тази област

# 203
  • Мнения: 3
Всеобщо мнение е,че за съжаление Дилбер не е добър при ревизии. Илхан бил много добър в тази област
И аз така съм чувал.по-скоро за първа операция е добър избор

# 204
  • Мнения: 1
Здравейте, имам планирана операция на носа за края на май при Юмит Ташкън , бях сигурна че той ще се справи с носа ми понеже навсякъде чета само позитивни мнения и в чуждестранни сайтове дори, но тук попаднах на негативно мнение и сега умирам от страх , моля момичета който са се оперирали при него ако може да ми пишат на лично за да разкажат повечекак е минала операцията  ако им е удобно, благодаря.

# 205
  • Мнения: 1 593
Някой с информация за д-р Таук,Шелбан мисля е първото му име. Оперира в София

# 206
  • Мнения: 35 891
пускам линк към дублираща тема за ринопластика
две не са нужни, заключвам другата

# 207
  • Мнения: 47
От много години искам да премахна гърбица на носа. Не е голяма, но си е там и ме загрозява в профил. Носа ми в профил е леко голям за слабото ми лице. Естествено, ме се насочих към Турция, но 10 000лв са ми непосилни. Затова чета за българските хирурзи и попадам на др Веселин Молов. Някой има ли мнение за него? Четох цени от 2800 до 3500 за първа операция, което е поносимо за мен.
Тук в бг някой прави ли ултразвукова ринопластика, май е по-щадяща, а и по отворения метод май резултатите са по-добри?
От години мразя носа си и въпреки ме близките ми са против, аз не мога да се приема.... вечно ми повтарят как като си помислят за самата процедура и направо се ужасяват... вероятно за да ме спрат, но мразя този нос и тази гърбица, заради която страня от хората и се крия да не ме гледат в профил... за капак скоро и ми го казаха в очите че я имам......

# 208
  • Мнения: 3
Здравейте,  от личен опит препоръчвам доктор Михаил Скерлев! За мен носът беше болна тема, допреди година. Запознайте се с работата му и сама преценете- Успех!

# 209
  • Мнения: X
Не препоръчвам д-р Молов,гърди може и да прави,но носове ,не!

Аз се оперирах в Истанбул,оперирах гърди и нос ,като ми приспаднаха от цената заради 2-те интервенции,общо дадох 7,200лв,като по време на изследванията ми откриха че хемоглобина ми е доста нисък,за това се налагаше 1 банка кръв ,която струваше 90 евро,и това само.
Очаквайте включване със снимки от мен ,много съм доволна.
Мразех да се снимам в профил,защото имах за малкото си лице голяма гърбица ,отделно имах изкривена носна преграда.

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 13:43 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт