Ринопластика

  • 142 354
  • 788
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 377
Записват часове за през 15 мин., като имаше и по двама записани за един и същи час - ако случайно някой не се яви. Докато те въвеждат в залата за срещата с доктора, асистентката му ти разяснява процедура, подробности около престоя, срокове, цени. На самата среща задаваш въпросите си към доктора на турски или английски по възможност, иначе неговата асистентка превежда от и на български език. Много внимателно и мило момиче. Имам усещане, че с него не се разбирахме много добре на английски, но не мога категорично да твърдя това. Просто не получих ясен отговор на всичките си притеснения. Не определих веднаха ден за операция, което видимо разочарова асистентката му, но и аз имах малко по-различни очаквания за това как ще протече срещата и какво ще чуя на нея.
Предполага се тогава да се запише час за операция и в деня преди нея се прави обстойна консултация с доктора, на която да се изяснят всички подробности. Тогава се прави и фотошоп модел на носа.

Като цяло съм по-скоро доволна от срещата си с него и определено неговите нослета най-много ми харесват. Не харесвам работата на Дилбер, Илхан масово прави неговите си Фибоначи модели, не харесвам и връхчетата на Кая, но има още толкова много специалисти, че всеки трябва да реши за себе си.

Последна редакция: чт, 05 сеп 2019, 12:58 от Saudadе

# 301
  • Мнения: 6
Благодаря за информацията, Saudade! Аз съм си писала с някои момичета, оперирани от доктор Алев и получавам само позитивни отзиви, което много ме радва. Мен най ме притеснява, че операцията се извършва в Истанбул, но доколкото разбрах българската му асистентка съдействала с всичко необходимо и доста улеснявала процеса. По телефона наистина звучеше мило и отзивчиво момиче. Ще видим, ще споделя и аз отзиви след консултацията.

# 302
  • Мнения: 7
dr.Shahidi се казва програмата,следя за други мнения за лекари на достъпни цени

# 303
  • Мнения: 83
Здравейте, хора. Simple Smile От доста време чета мненията тук, благодаря на всички за споделените отзиви! Аз също съм фен на Алев, харесва ми точно, че прави супер естествени нослета. Мисля да посетя консултацията му в Пловдив на 21 септември. Някой ходил ли е при него, знае ли как преминава?

Колебая се и аз дали да отида. Моля споделете и Вие впечатления след 21 ви.

# 304
  • Мнения: 656
Здравейте, бихте ли споделили цени за първа операция при по-спряганите турски имена?
Благодаря ви и успех на решилите се 🤗

Това е “нос на” Дилбер. Ако се подложа догодина, търся подобен прав (не чип и вирнат). Харесва си носа с харакер, просто сега има гърбица моят.

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 22:26 от Lion_ess

# 305
  • Мнения: 427
Здравейте, бихте ли споделили цени за първа операция при по-спряганите турски имена?
Благодаря ви и успех на решилите се 🤗

3500 евро. При не толкова агресивно рекламиращите се - между 2000 и 2500 евро.

# 306
  • Мнения: 656
Кои са по-неагресивните и все пак успешни?

# 307
  • Мнения: 427
Кои са по-неагресивните и все пак успешни?

Значи Турция е огромна държава. И имат страшно много УНГ и пластични, които правят рино. И не само, доста им е развита пластичната хирургия и медицината изобщо. Ако се разровиш по разни форуми, ще видиш, че масово ходят там да се оперират от цяла Европа. Аз като бях на 10тия ден да ми свалят конците забелязах, че в повечето момичета не бяха туркини.
Колкото до това, кои са успешни...При всеки лекар има и неуспешни операции. Но до тук не съм попадала на турски лекар, с толкова "силно неуспешна" операция, колкото съм видяла "неуспешни" на БГ лекари. А аз съм се интересувала много защото първата ми операция беше в България и беше меко казано "неуспешна". Защото едно е да четеше негативни коментари тип " щеше ми се да е леко по-вдигнато връхчето" или "щеше ми се още малко да се смали" и съвсем друго е да четеш коментарите за българските лекари - " не мога да дишам през носа си след операцията", "септумът ми се срина", "имам една много странна стърчаща кост"...

# 308
  • Мнения: 656
Благодаря за отговорът, наистина ще се разровя и ако реша да мина под ножа и за прав нос- ще е в Турция 🤗
Като коментар, разгледах доста работи на този доктор, но все са вирнати... Дали те се съобразяват с пациента или може да има загуба в превода и да си правят каквото те смятат за естетично... Определено не желая вирнат нос 😳
Моят нос е на 90% като на първата снимка, на мен ми отива и ми харесва, с изкл на гърбицата и да кажем лек наклон при усмивка

# 309
  • Мнения: 1 752
За мен двете 👃, коригирани от Алев са доста вирнати и никак не ми харесват. Точно това е причината, да се въздържам и да не мога да избера лекар. 3500 евро ми се вижда изключително висока сума, още повече що се касае до връх, както искам аз. Прави ми впечатление, че независимо какво и колко ще се оперира, цената варира около тази...

# 310
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Д-р Каян ги прави също толкова вирнати, Илхан също.

# 311
  • Мнения: 65
Днес др.Емре Илхан имаше консултации в София. Някой ако е бил ако може да сподели как протича и каква сума ви е казал?

# 312
  • Мнения: 19 010
Не остават толкова вирнати, колкото са на операционната маса. Корекцията на връх е най-сложната процедура, затова и в България точно там особено много се дънят. Да не говорим, че е 99% сигурно, че няма да е само връхчето. Едно като се пипне, се налага и друго, за да се възстанови хармонията, ако ти е дебела кожата, което е масов проблем при оплакващите се от връхчета, някои хирурзи може и да не се навият да те оперират изобщо. Една голяма гърбица изглежда доста по-внушително и зле на пръв поглед от проблемно връхче, но се оправя много по-лесно.

# 313
  • Мнения: 6
Днес др.Емре Илхан имаше консултации в София. Някой ако е бил ако може да сподели как протича и каква сума ви е казал?

Аз реших да отида и при доктор Илхан, защото живея в София и ми беше удобно. Имаше много чакащи пред залата, видях и 2 момичета оперирани от него със страхотни нослета. Изглеждаха много естествено между другото, а аз си мислех, че прави само "барби" тип, явно много зависи от предпочитанията на клиента. Останах очарована от него! Просто лъха на професионализъм този човек, отдели ми супер много време, както и на момичетата преди мен. Мисля, че затова графикът доста се забави и трябваше да чакаме.
Отдавна го следя в Инстаграм и го разпитвах за кариерата му, любопитно ми стана, че почти всички турски лекари, които посещават България, са се обучавали в операционната му зала, дори Дилбер. А доколкото разбрах Нихат Кая си е негов ученик.
За съжаление, цената от 5000 евро за операция е просто непосилна за мен. Попитах го за доктор Алев, каза че са много близки приятели и е страхотен хирург, даже той го е довел в София за първи път. Това много ме обнадежди, вече нямам търпение да се срещна и с него в Пловдив. Ще споделя впечатления и оттам.

# 314
  • Мнения: 427
Леле, не знаех че е станала 5000 евро операцията при него. Това е за първа операция, нали?

Общи условия

Активация на акаунт