Ринопластика

  • 143 481
  • 788
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1
Привет на всички,
Предстои ми преглед при д-р Веселин Молов за ринопластика.
 Интересувам се дали има вече оперирани при него и от получените резултати.
Поздрави :3!!

# 436
  • Мнения: 81
Привет на всички,
Предстои ми преглед при д-р Веселин Молов за ринопластика.
 Интересувам се дали има вече оперирани при него и от получените резултати.
Поздрави :3!!

В България няма ринопластици! Особено пък на този новоизлюпен Молов не бих се доверила, гърдите може да ги прави що-годе добре, но за рино ... Насочи се към кой да е хирург в Турция, няма разлика в цената и риска да те обезобразят е почти нулев, докато тук ти е почти сигурен.

# 437
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Моллов не става за нос.

# 438
  • Мнения: 79
Моллов не става за нос.

И аз четох подобни отзиви във Фейсбук групата за ринопластика

# 439
  • Мнения: 2
Здравейте преди година и половина след дълго проучване направихме ринопластика в Истанбул при доктор Реха Явузер.Става въпрос за дъщеря ми която тогава беше на 18.След дълга борба с акне се съгласих да я заведа с надеждата да и вдигна самочувствието.Доктора прави операции в Американската болница в Истанбул.Много съм доволна от резултата. Никой ну разбра че е правено нещо.Операцията струваше 3000евро прибрахме се в България след 2 дни и после след седмица пак отидохме да махнат лепенката.Препоръчвам го горещо,доктора има и частна клиника.

# 440
  • Мнения: 1
Здравейте ! Искам да се подложа на операция за махане на гърбицата на носа  ми. Гледам различни мнения за хирурзи в София. Искам да ви попитам имате ли правена операция при някои от тези хирурзи и какво ви е мнението  : Румен Бенчев , Живко Кънев и Шарбел Таук. Ще съм благодарна ако ми помогнете с информация.😊

# 441
  • Мнения: 3 598
Здравейте ! Искам да се подложа на операция за махане на гърбицата на носа  ми. Гледам различни мнения за хирурзи в София. Искам да ви попитам имате ли правена операция при някои от тези хирурзи и какво ви е мнението  : Румен Бенчев , Живко Кънев и Шарбел Таук. Ще съм благодарна ако ми помогнете с информация.😊

Първият и третият ги познавам отлично като доктори и са страхотни - като грижа и отношение. За съжаление не съм правила нос при тях и съм виждала техни носове само не-в-краен вид, така че не мога да кажа колко добри са в естетичните корекции на нос.

Но пък виж тук...
https://m.bg-mamma.com/?topic=1073150

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 22:06 от Doro

# 442
  • Мнения: 1
Здравейте,дами!
Още от дете имам проблем със самочувствието заради носа си. На 27год съм с малко дете. На 7 месеца и бих искала да науча повече за самата операция и рисковете които крие тя .
Като цяло стрха ми от операции е голям, имала съм само една и то беше секциото ,но с всеки ден гледайки инстаграм профила си виждам все повече и повече жени подложили се на ронопшастиката
Интересува ме всичко ,подготовка,времетраене и т н .
Ще съм ви много благодарна ! Хубав ден

# 443
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Не знам дали да пиша, защото много често ми пишат хора на лично и ме молят за съвет или разпитват за подробности, после като им отговоря някои даже едно благодаря не казват.Има една slivka986 без публикации, молеше ме да й пиша, защото на който и да пишела никой не й отговарял.Писах й още същия ден вечерта, ами нищо на среща.


Krishaa, нищо страшно няма, стига да има на кого да разчиташ да те отмени известно време с по-тежките домакински работи.Не трябва да се навеждаш, да правиш резки движения с главата, да се ядосваш, много трябва да внимаваш да не удариш носа, децата си перят ръчичките и с т тях трябва да се внимава, не слагай детето в скута си, за да не те удари с глава по носа.Не трябва да спиш легнала и на една страна, аз спах полу-седнала месец и отгоре.
На мен ми трябваха към 5 години , докато реша да си оперирам носа, вече като се разбра , че имам и проблем здравословен с носа и вече се навих.Не боли, само при допир.Аз ти препоръчвам д-р Кулов от Пловдив.Ти от къде си?Ще трябва да разчиташ и на някой да те кара до там.с малко дете си, ще има известно време разтакаване до болницата.
Не се притеснявай.Само малко кураж ти трябва, пари и търпение, изпълнителност на заръките на доктора.Сега трябва да излизам, ако искаш ми пиши на лични.

# 444
  • Мнения: 191
Здравейте,дами!
Още от дете имам проблем със самочувствието заради носа си. На 27год съм с малко дете. На 7 месеца и бих искала да науча повече за самата операция и рисковете които крие тя .
Като цяло стрха ми от операции е голям, имала съм само една и то беше секциото ,но с всеки ден гледайки инстаграм профила си виждам все повече и повече жени подложили се на ронопшастиката
Интересува ме всичко ,подготовка,времетраене и т н .
Ще съм ви много благодарна ! Хубав ден

И мен ме беше страх.Много дълго време правих проучване, но когато открих хирурга, който ми вдъхна доверие, страхът изчезна.Няма нищо страшно.Рискове има, затова трябва да избереш хирурга много внимателно и да не се залъгваш по ниски цени, оферти, промоции и т.н.Препоръчвам ти да се оперираш в Турция или на друго място в чужбина, защото в България има много осакатени хора, които ходят в чужбина да оправят на нашите хирурзи "шедьоврите", а ако тръгнеш да правиш ревизии, излиза много по-скъпо и шанса за успех спада значително.Не казвам, че няма добри хирурзи в България, или лоши хирурзи в чужбина, но след 10 години проучване и четене това е впечатлението ми.Рискът в България е много по-голям.Операцията всеки я преживява по различен начин, но повечето хора са ок за една седмица, дори без болки, само с дискомфорт.Ако имаш някакви по-специфични въпроси, питай смело!

# 445
  • Мнения: 1
Здравейте,  някой правил ли си е операция на носа при д-р Зекерия Батмаз и професор Румен  Бенчев,  ако споделите опит ще се радвам!

# 446
  • Мнения: 3 598
Просто напишете името в търсачката. Бърз вариант е, като ви мързи да четете темите. Веднага излизат отговори.

# 447
  • Мнения: 39
Момичета, аз след няколко месеца чакане, дата за операция запазих Август, днес най-накрая се "доставих" до Истанбул и утре е големият ден.
Стискайте палци да се получи добре, ако някой го интересува нещо за Турция като вариант за ринопластика ще се радавам да помогна с личен опит.
Поздрави и до скоро.

# 448
  • Мнения: 367
Ти при кого ще се оперираш?

# 449
  • Мнения: 1
Много четох във форума за ринопластиката и понеже освен да взимаш, трябва и да дадеш, реших да споделя моя опит.

Знам, че първото мнение обикновено се счита за реклама, но аз ще напиша само какво ми се случи, всеки може да го приеме както желае. Извинявам се за дългото мнение, но то е такова, защото нямам намерение да пиша повече по темата.

Носът ми беше комплекс и се канех да направя ринопластика сигурно от 10+ години. На 34 съм сега. Не ми беше много зле носа, не съм страдал от липса на интерес от жените, така че имах какво да губя в случай на неуспешна операция, затова и бях притеснен.

Накратко - имах средно голяма гърбица, несиметричен беше и имах изкривена носна преграда, която ми пречеше на дишането.

На 20.01.2020 се оперирах в Истанбул при Dr Ahmet Alp (той е УНГ) - може да намерите много снимки в Инстаграм. Аз съм доволен и силно го ПРЕПОРЪЧВАМ ЗА ХОРА, КОИТО ИСКАТ ПРАВ (А НЕ С ИЗВИВКА) И НЕ ОСОБЕНО ВДИГНАТ НОС! Извинявам се за капс-а, но исках да натъртя на последното, за да не си губят хората времето.

Носът ми вече изглежда естествено, макар и толкова рано след операцията. Не може да се каже, че е опериран. Прав е, симетричен е, чакам да спадне малко върха, че ми е една идея по-вдигнат, но според доктора това се прави умишлено, защото върховете спадат с 5 градуса, поради действието на гравитацията. И сега не е много вдигнат, но аз искам да е на около 90 градуса спрямо горната устна.

Споделям долното за хора, които ги притеснява логистиката до Турция - пристигнах в Истанбул с кола, сутринта в деня на операцията, съответно тръгнах от Сф около 2 часа през нощта. На следващия ден си тръгнах обратно към България (6 часа е пътя с кола при спокойно шофиране). Доктора не искаше да ме пусне, понеже бях сам и трябваше да шофирам аз, но аз тръгнах, тъй като имам малко дете, за което да се грижа. Всичко беше наред по пътя, но ако изберете този вариант ви съветвам да вземете някой с вас, който да кара.

1 седмица по-късно отидох до Истанбул да ми махнат нещата от носа, върнах се обратно на същия ден.

Цената беше 2500 Е + 160 Е за лекарствата. Има още такси ако искате трансфери от летища и хотели, но аз не ползвах тези услуги.

---

Преди това ходих на преглед при Др Асен Асенов в Пловдив. Той ми направи добро впечатление и вижданията му съвпадаха с моите. Каза ми цена 3700 лева. Така че ако не бях решил за Турция, вероятно щях при него да се оперирам.

Общи условия

Активация на акаунт