Ринопластика

  • 142 966
  • 788
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Tinkebell_89, късмет! Сподели как е минала процедурата.
mann, за Ахмет Алп съм чела много позитивни отзиви. Той е един от най-добрите в Истанбул.

# 451
  • Мнения: 4
Уау.Радвам се,че има хора които оглеждат и преценят внимателно нещата.Щом сте достигнали до Ахмет Алп,сред блатото от рекламирани доктори ,то само мога да ви поздравя.
След меко казано неуспешна операция, при един от най- рекламираните и защитавани в България, турски лекари,др Алп ми върна живота ,при все,че бях стигнал до доктори от Южна Америка.Сложна и продължителна операция,но почти 18 месеца по-късно нещата изглеждат чудесно.
Според Мустафа аз съм първият български пациент на доктора,та ако някой ходи при него,да му каже,че Иван го изпраща и ще има отстъпка.Хихи.
Един съвет.Проучвайте много внимателно при кого се оперирате,защото материята е много сложна и има адски много некомпетенти хирурзи,особено в България.Една неуспешна операция може да ви срине живота.Така,че мислете,бъдете внимателни и успех.

# 452
  • Мнения: 39
Операцията мина успешно, сега се боря с възстановяването, което мисля, че е най-неприятната част.
Прикачам снимка на преди и след от операционната. На живо е малък, леко чопонос, с лека извивка Simple Smile Аз лично съм много доволна от резултата и хирурга.

пс
Най-важното е, че ми изправи и крива носна преграда Simple Smile)

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 16:20 от Tinkebell_89

# 453
  • Мнения: X
Прекрасно носле и страхотен хирург!
Бързо възстановяване Heart Hug

# 454
  • Мнения: 1 602
А някой има ли опериран от Йоргос Сарпецян или Шарбел Таук в София да сподели резултат? За Комитски или Илиев (Варна) ?

# 455
  • София
  • Мнения: 1 123
Здравейте, нова съм в темата, но напоследък в мен се появи желание за корекция на носа и започвам да проучвам. Доста ми допада работата на доктор Алев. Но видях, че той за разлика от Дилбер не оперира с ултразвук. Може ли да кажете това какво значи? Виждам, че пациентите на доктор Алев не се възстановяват по-бавно от оперираните с ултразвук, какво значение има? Някой оперирал ли се е при него? Да вярвам ли на инстаграм профила му?

# 456
  • Мнения: X
Здравей, Sunshine.
Ще го напиша така: който си знае как да работи, няма нужда от пиезо уреди.
Пиезо или ултразвуковата ринопластика има предимството, че не наранява меките тъкани.
За теб като пациент е най-важен оператора и способностите му, а не уредите, с които работи.
Моето възстановяване мина с 3 пациентки на д-р Алев (аз се оперирах при друг, който работи с ултразвук) и мога да те уверя, че нямаше никаква разлика между нас. Нито бяха насинени, нито подути.
Като цяло той е един от отговорните и най-човечните, освен че е добър хирург.
Много е важно да можеш да разчиташ на хирурга и след операцията!

# 457
  • София
  • Мнения: 1 123
Имам и още един въпрос. Изчетох цялата тема и останах с впечатлението, че “големите и дълги” носове не могат да се коригират добре само с една ринопластика. Това вярно ли е?
Ти при кого се оперира? Какво се включва в цената? Мисълта ми е, че предполагам, че  сте били настанени в една клиника с 3-тв пациентки на доктор Алев и не се е налагало да търсите хотели в Истанбул, както е при други турски хирурзи..

# 458
  • Мнения: X
Ще ти пиша на ЛС.

Дългите носове могат да се скъсят, когато се коригира висящата колумела. Но само до там.

# 459
  • Мнения: 1 755
И аз искам да си оперирам носа, имам паднал връх! Нямам гърбица и не ми е дълъг, само висяща колумела и като се усмихна и върха се чупи, все едно имам там гърбица. Чета групата във Фейсбук и имам усещането, че е реклама на някои турски хирурзи. Просто, едни и същи имена и като публикуван снимки, ми звучи точно като реклама, една камара хвалебствия.
Имам позната, за която чух, че е оперирана от Дилбер. Ами разрезите ясно си личат и това не ми харесва. Иначе нослето и е малко и чипо, ама личи на ноздрата и колумелата, че е рязано.

# 460
  • В.Търново
  • Мнения: 6 702
Този Дилбер го хвалят малко в повече.Задължително ли искате турски хирург?

# 461
  • Мнения: X
Не бих препоръчала български.
Сред турските има големи майстори.
Дилбер е от тези, които плащат комисионни за клиент, извинявам се - пациент.
Неговите носове са толкова различни, че все едно оперират различни хора. Ту виси колумелата, ту препилено, ту издълбана колумела и висящи ноздри, а върховете му са доста топчести и големи.
Не малко хора пишат за някаква схема, която върти - да записва повече часове, като после канселира някои от по-неприятните за него пациентки с обяснения колко грозен щял да остане носа и задържа капарото от 400 евро.
Не е зле на месец да му влизат чисти 8 хил. евро без да е свършил нищо...
Освен това има и не малко случаи със здравословни проблеми, появили се след операцията при него...
Уви модераторите там трият мненията против него, а работничките му - разни продавачки, компаньонки, редят яко всяко момиче, посмяло да сподели лошия си опит с Дилбер...
Нападки, заплахи, обиди...

# 462
  • Мнения: 61
Здравейте, записвам се и аз. Насочила съм се към д-р Дилбер, цената е 3500€, но в момента е непосилна за мен, единствено искам да ми смали гъбата на носа, не знам дали така се казва, моят нос е чип, точно от този тип дето той прави, с една идея по-голяма “гъба” .
Интересувам се как става плащането при доктора, може ли на изплащане или само в брой се случват нещата Simple Smile

# 463
  • Мнения: 367
Че при Дилбер цената не стана ли 4000,поне по последни данни така разбрах аз. Аз съм разочарована от него,всичко беше точно уж,много хубав щеше да стане,там на място ме отказа-нямало да стане това,което искам и нямала съм да се харесам.

# 464
  • София
  • Мнения: 1 123
За коя група във фейсбук говорите тук? Има една Ринопластика, но там не ме приемат...

Общи условия

Активация на акаунт