Ринопластика

  • 142 128
  • 788
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 292
На мен групата във фейсбук ми е много полезна...
Може ли линк към групата, моля?

# 601
  • В.Търново
  • Мнения: 6 683
https://www.facebook.com/groups/277258519069168/
Трябва някой ваш приятел, който е член да ви покани в групата.

# 602
  • Мнения: 292
https://www.facebook.com/groups/277258519069168/
Трябва някой ваш приятел, който е член да ви покани в групата.
Не познавам такива. 😔 Може ли някой, който е член, да ме покани? Ще пратя на лично ФБ профила ми.

# 603
  • Мнения: 1 599
Не е задължително да те кани приятел,мисля. Има и още една,но тя е сравнително нова. Казва се Ринопластика в Турция

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 38
Ох, аз се отказах от операцията от страх, че няма да се харесам.. Отделно, че всички цял живот ми мрънкат, че нямам нужда от операция. Може ли да постна няколко мои снимки тук и да получа и вашето мнение?

# 605
  • Мнения: 11
Здравейте! Изпаднах в ситуация, която не съм очаквала и в най-смелите си мисли. След ринопластика след повече от 5 години ми излезе конец в ноздрата. На някой да му се е случвало нещо подобно? Странно как след толкова време е останал, не мисля, че след ринопластиката трябва да останат конци да държат нещо... би трябвало всичко да се изчисти или разгради и само.

# 606
  • Бургас
  • Мнения: 38
Здравейте отново. Прикачвам няколко мои снимки да видите. От много години този нос ми е комплекс и не мога да се отърва от него, буквално само за това мисля, но всички ми казват, че сама си втълпявам, че носът ми е грозен. Не знам от къде дойде този мой комплекс и толкова много исках да го оправя, но когато се доближих до осъществяването на тази моя мечта, се видях в тотално друга светлина и се изплаших изключително много, започнах да си задавам въпросите - "Дали си струва да изтърпя всичко това?", "Дали ще съжаля после и няма да се харесам и с новия нос?",  "Дали изобщо имам нужда от такава интервенция?"... Въпреки че се отказах за момента от страх и несигурност, все още искам някой ден да го променя, но първо трябва да съм готова на 100 %. За сега обмислям да пробвам с филъри, поне да мирясам малко. Но все пак ще се радвам да чуя и вашето мнение. Моят проблем не е в профил, а в полупрофил и освен това ме дразни много върха на носа, че е камбест и с увиснала колумела.





# 607
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Мисля, че нослето ти е в хармония с лицето, и моята препоръка е да не го пипаш. А филърите ще добавят допълнителен обем, процедурата е рискована и с временен ефект.

Радвай се, че си здрава и хубава, с индивидуалност Simple Smile Бъди себе си!

Минава много време, докато приемем себе си с несъвършенствата, които виждаме, а с времето се научаваме да ги обичаме, и да ги приемаме, като лична спесифика и чар.

Последна редакция: вт, 11 авг 2020, 10:40 от a.l.e.n.a

# 608
  • Мнения: 1 751
Banderass, не пипай нослето. Рискът след операцията, не си заслужава при теб. Имаш леко увиснала колумела и може да се стесни самия нос, но не е нещо фрапантно, което да е притеснително. Много си нежна и красива. Нослето ти не е грозно, според мен и не си заслужава риска от корекция.

# 609
  • Мнения: 127
Bibimibi, за пръв път чувам за такова нещо. Но носа ти си изглежда еднакво като от преди 4/5 години, нали? Няма проблеми?

Banderass, честно казано много мислех да ти отговоря или не, тъй като нито искам да те подкокоросвам, нито да подхранвам страхове и комплекси. Аз оперирах носа си за пръв път преди 6 години. Почти нямаше нужда от промяна. Но за мен имаше, независимо, че всички ми казваха като на теб, че нищо му няма, че съм хубава.
Преди 3 седмици се оперирах отново, ревизия, тъй като така и не останах доволна от първата операция.
Пак същото от хората, нищо му нямало, хубава съм била, нямало нужда от ревизия.

Да, дефакто не съм имала клюн или вещерски нос. Но аз го виждах така. И нямаше значение кой какво ми казва, аз не се харесвах. На всяка снимка виждах само носа ми.

Тук идва трудната част на това, което се притеснявам да напиша. Първият ми, а и втория ми нос, бяха с по-малки несъвършенства от твоите. Два пъти се оперирах. Сега, за пръв път в живота ми се харесвам.

Ако аз имах твоя нос, щях да се оперирам. Защото цял живот мечтая за малък, леко чип и перфектен нос. Вече го имам... Toва реших да ти го кажа, колкото и да ми е трудно, защото е истината. И защото виждам проблемите, които и ти виждаш в носа си. Това е едно от нещата, които ми тежаха през годините. Че хората не разбираха или се правиха че не виждат проблематиката на носовете ми, 1 и 2. И ги омаловажаваха. Но никой не може да е в твоите обувки.

Та дали да се оперираш или не... за някои отговора ще е със сигурност, за други си с мечтания за тях нос.
Та никой не може да каже и реши вместо теб. Харесваш ли се ти самата? Чувстваш ли се красива? Комфортно с визията и излъчването ти? Ако да, не ти е нужна операция. Това мога да кажа.

# 610
  • Мнения: 11
Bibimibi, за пръв път чувам за такова нещо. Но носа ти си изглежда еднакво като от преди 4/5 години, нали? Няма проблеми?

Няма проблеми и признаци за нещо нередно, само лека болка, затова съм супер шашната Simple Smile

# 611
  • Мнения: 1 599
Зависи къде искаш да се оперираш. И да,не слушай останалите,а себе си

# 612
  • Мнения: 1 751
Аз, която бях голям противник на турските лекари, и то заради отявлената реклама и пропаганда, вече съм крайно разколебана , ако трябва да избирам български хирург. Наистина ми се струват некомпетентни и търговски настроени. Но, най-голямата беда е рязане на хрущяли на сляпо и експерименти с носовете на хората... От прочетеното по форумите, сякаш в Турция, не е така, дали заради по-голям опит, не зная...

# 613
  • Мнения: 3 589
Banderass, лицето ти е очарователно и на мен ми харесваш.
Въпреки това, мнението ми съвпада с това на Kinza. Не се ли харесваш ти, няма значение кой какво ти говори, в теб винаги ще има неудовлетворение и желание за промяна. Така че не се страхувай, направи информиран избор на лекар и действай. Когато аз си оперирах носа, половината приятели ми казваха "нищо ти няма на носа", другата половина ме съветваха да си сложа силикон в циците, като държа да се оперирам 😀 А, мъжът ми тогавашният пък искаше бразилско дупе да си направя (все още беше непопулярна операция и хич не го приех сериозно). Е да, ама на мен циците или дупето не са ми били комплекс, независимо, че не са толкова големи, колкото на някои мъже им се иска 😂.
А носът ми беше фикс идея и се оперирах, не съжалявам. Често се случва резултатът да не е точно каквото си мечтала. И при мен не е перфектен, исках да е остър, мислех и да ходя на корекция на връх. Следняколко консултации докторите ме поотказаха, че остър връх на широко лице ще стои нелепо. Годините си минаха и корекция на връх така и не направих.🙂

# 614
  • Мнения: 220
Здравей.
При кой лекар се оперира?

Banderass, лицето ти е очарователно и на мен ми харесваш.
Въпреки това, мнението ми съвпада с това на Kinza. Не се ли харесваш ти, няма значение кой какво ти говори, в теб винаги ще има неудовлетворение и желание за промяна. Така че не се страхувай, направи информиран избор на лекар и действай. Когато аз си оперирах носа, половината приятели ми казваха "нищо ти няма на носа", другата половина ме съветваха да си сложа силикон в циците, като държа да се оперирам 😀 А, мъжът ми тогавашният пък искаше бразилско дупе да си направя (все още беше непопулярна операция и хич не го приех сериозно). Е да, ама на мен циците или дупето не са ми били комплекс, независимо, че не са толкова големи, колкото на някои мъже им се иска 😂.
А носът ми беше фикс идея и се оперирах, не съжалявам. Често се случва резултатът да не е точно каквото си мечтала. И при мен не е перфектен, исках да е остър, мислех и да ходя на корекция на връх. Следняколко консултации докторите ме поотказаха, че остър връх на широко лице ще стои нелепо. Годините си минаха и корекция на връх така и не направих.🙂

Общи условия

Активация на акаунт