Ринопластика

  • 142 381
  • 788
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 170
Благодаря ви, момичета!🤗
Ще се чете още явно😉

Последна редакция: нд, 23 авг 2020, 01:12 от milushka

# 631
  • Мнения: 1
Здравейте мили дами, интересувам се от вашите преживявания, къде сте си правили ринопластика, намирате ли операцията си за успешна? Бихте ли препоръчали специалист? Какви са цените? Има тема, но е от 2018.самите процедури и техники се иЗменят непознаваемо бързо

Последна редакция: нд, 30 авг 2020, 18:45 от Sofia Snow 675875

# 632
  • Мнения: 191
Здравейте отново. Прикачвам няколко мои снимки да видите. От много години този нос ми е комплекс и не мога да се отърва от него, буквално само за това мисля, но всички ми казват, че сама си втълпявам, че носът ми е грозен. Не знам от къде дойде този мой комплекс и толкова много исках да го оправя, но когато се доближих до осъществяването на тази моя мечта, се видях в тотално друга светлина и се изплаших изключително много, започнах да си задавам въпросите - "Дали си струва да изтърпя всичко това?", "Дали ще съжаля после и няма да се харесам и с новия нос?",  "Дали изобщо имам нужда от такава интервенция?"... Въпреки че се отказах за момента от страх и несигурност, все още искам някой ден да го променя, но първо трябва да съм готова на 100 %. За сега обмислям да пробвам с филъри, поне да мирясам малко. Но все пак ще се радвам да чуя и вашето мнение. Моят проблем не е в профил, а в полупрофил и освен това ме дразни много върха на носа, че е камбест и с увиснала колумела.
Скрит текст:






Много сте хубава!Не може да разчитате обаче на мнението на непознати хора.Красотата е субективна, а как се чувстваме в кожата си само ние си знаем.И на мен всички ми казаха, че нямам нужда ( включително мъжът ми) , но сега и на него му харесва резултатът.Ако имате финансовата възможност и мислите, че ще сте по-щастлива с по-различен нос, защо не?!Ако решите, се информирайте много добре.Чисто статистичеси, от моето 10-годишно проучване, съм стигнала до извода, че да се подлага човек на ринопластика в България е доста рисковано.Има много хубави резултати, но на фона на недоволните са незначителен процент.Успех!:smile:

Последна редакция: чт, 03 сеп 2020, 18:20 от bubanka

# 633
  • Мнения: 2
Здравейте  на правих си уш... Цялостен нос при Др.Батмаз в София  преди 2 седмици  
Не получих това  което исках даже и гърбицата си е на място  а при цялостен нос  изках стесняване и повдигане и гърбицата да я няма но уви излязох  си от операцията  със същия  нос  при Др.Зекерия Батмаз УНГ София трябвало  до две седмици  да спадне  и досега сте си сам  преди два дни  се обадих на др
Батмаз и тои ми каза че е нормално носът ми да  изглежда  така и да не се притеснявам    😣 ще ви пусна скоро снимки

Последна редакция: чт, 03 сеп 2020, 06:44 от Gloria Georgieva 636588

# 634
  • Мнения: 1
Здравейте мили дами Simple Smile
От скоро обмислям идеята за ринопластика. Като цяло в главата ми е пълна каша. Единственото сигурно е, че съм се насочила към турски хирурзи. Основният проблем обаче е, че знам какви носове ми харесват, но незнам дали такъв би ми отивал. Знаете ли някакво хубаво приложение или програма, с която мога да променя носът си, за да добия представа?

# 635
  • Мнения: 191
Здравейте мили дами Simple Smile
От скоро обмислям идеята за ринопластика. Като цяло в главата ми е пълна каша. Единственото сигурно е, че съм се насочила към турски хирурзи. Основният проблем обаче е, че знам какви носове ми харесват, но незнам дали такъв би ми отивал. Знаете ли някакво хубаво приложение или програма, с която мога да променя носът си, за да добия представа?
Всеки хирург прави компютърна симулация, но те само могат да Ви дадат идея.Не са 100 % надеждни.Най-важното е да отидете на няколко консултации и да си изберете хирург, на когото да имате пълно доверие.Той ще Ви помогне в уточняванено на детайлите спрямо Вашите пропорции и това, което е реално постижимо във Вашия случай.

Последна редакция: пт, 04 сеп 2020, 21:35 от anne_boleyn

# 636
  • Мнения: 1 412
Здравейте мили дами Simple Smile
От скоро обмислям идеята за ринопластика. Като цяло в главата ми е пълна каша. Единственото сигурно е, че съм се насочила към турски хирурзи. Основният проблем обаче е, че знам какви носове ми харесват, но незнам дали такъв би ми отивал. Знаете ли някакво хубаво приложение или програма, с която мога да променя носът си, за да добия представа?
Face and body photo editor за iOS e ok, но се изисква време докато свикнете да работите с него.

# 637
  • Мнения: 19 016
А защо направо не си пуснеш задание в някой фрилансърски сайт или група във фейсбук, да ти направят няколко фотошопа с избраните носове? Няма да ти струва кой знае колко. Искай преди това да ти покажат примерни корекции на изображения на носове и си избери на тяхна база човек, който работи с графични програми  Снимай се с висока резолюция в профил, анфас и полупрофил, лицето да е открито, косата да е прибрана, за да няма разсейващи фактори.

# 638
  • Мнения: 1 600
Здравейте,има ли тук някой,опериран от д-р Алев? Интересува ме къде е най-удобно и близо да се отседне от болницата,в която оперира? Какви са цените?

# 639
  • Мнения: 170
Оперирана не съм съм. Но съм в процес на проучване и избор на лекар, който да оправдае средства и очакванията ми. Асистентката на др. Алев е чудесна, много мила и страшно отзивчива. Цената е £3000 до края на годината, уведоми ме, че за следващата година ще бъде променена на £3500. Още спомена, че до края на годината датите за ринопластика са почти изчерпани и правят записвания за следваща година. За хотел, не мога да препоръчам, но бях чела на друго място за Holiday Inn Express, други наемат чрез Airbnb. Просто трябва да видите, къде се намира болницата и да проучите, нещо което ще отговаря на вашите изисквания в близост.

Последна редакция: пн, 21 сеп 2020, 02:43 от milushka

# 640
  • Мнения: X
Алев оперира в Мемориал Бахчелиевлер.
Може да потърсите хотел наоколо. За съжаление кабинета му е доста далеч, а имате 2-3 ходения до там, до болницата имате 2 ходения. Преценете си дали да не вземете нещо по средата. Градският транспорт е много редовен и организиран, но разстоянията са огромни.
Цените на Алев не са ли в евро, а не в паунда?

# 641
  • Мнения: 1 600
В евро са. А някой от вас пътувал ли е на следващия ден след операцията? Нямам никаква възможност да остана,няма кой да ми гледа децата.. и се притеснявам от състоянието по време на път след такава операция. От екипа на доктора ми казаха,че няма проблем.

# 642
  • Мнения: X
Кристина, познавам няколко момичета, които са пътували с кола след изписването. Не е имало никакъв проблем при тях Hug

# 643
  • Мнения: 170
Алев оперира в Мемориал Бахчелиевлер.
Може да потърсите хотел наоколо. За съжаление кабинета му е доста далеч, а имате 2-3 ходения до там, до болницата имате 2 ходения. Преценете си дали да не вземете нещо по средата. Градският транспорт е много редовен и организиран, но разстоянията са огромни.
Цените на Алев не са ли в евро, а не в паунда?
Да в € са, моя грешка☺

# 644
  • Мнения: 1 600
Благодаря! Дано и при мен всичко е точно,че доста ме е страх като цяло.. изникна и още един въпрос..мигли и гел лак свалят ли се? Ако лакът е по-прозрачен?

Последна редакция: ср, 23 сеп 2020, 10:53 от Christina-89777

Общи условия

Активация на акаунт