Прахосмукачка робот - Прочети, преди да питаш! - 12-та тема

  • 120 099
  • 751
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 18 468
Танита, чак завинаги да те избави, едва ли. Най-малкото ще ти трябва за почистване на филтъра на робота. Laughing Шегата настрани, роботчетата вършат много добра работа, но имам недостъпни местенца (малка ниша, зад тонколони, саксии, при крачета на диван и шкафове) и у нас се налага чат-пат и нормална прахосмукачка да поработи. За счупени чаши/чинии също ми е незаменима.

# 496
  • Мнения: 1 558
Преди няколко дни се сдобих с  xiaomi. По идея на съфорумка споделям българския сайт, от който съм я купила, защото офертата е много изгодна и на тази цена не си заслужава поръчката от китайски сайтове. https://brosbg.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-cleaner-product-12096

# 497
  • София
  • Мнения: 748
Аааааа,  не! Xiaomi  не се продава в България!  И реклама даже не му се прави!

# 498
  • Мнения: 1 558
Официално незнам дали се продава, но е факт, че си купих от този сайт. Ако админите счетат, че е реклама могат да махнат поста ми. Огромният недостатък беше, че упътването е само на китайски и се наложи да си търся из нета на английски. Плюсовете са ясни - пристигна на следващия ден, има гаранция, не съм се занимавала с митници.

Последна редакция: вт, 27 юни 2017, 10:57 от __EtnA__

# 499
  • Мнения: 18 468
Аааааа,  не! Xiaomi  не се продава в България!  И реклама даже не му се прави!
Неее, само двете сме параноични хейтърки. Mr. Green

Etna, едва ли някой се съмнява в теб. Даже отзиви от повече потребители са полезни за всички. С Macro за друго реагирахме и ако трябва да се месят админи за безплатна реклама едва ли ще е заради твоя пост. Сайтът го видях още като предположих, че ревюта на всяка страница вероятно ще предхождат появата на роботчето у нас. В което само по себе си няма нищо лошо. И на къде, къде по-фрапантни опити за продуктово позициониране сме ставали свидетели във форума.

# 500
  • Мнения: 1 558
Факт е, че е умна машинка. Приложението е много приятно. Обичам такива играчки. Не замества класическата прахосмукачка (всички, които тепърва ще си купуват роботи да не се заблуждават) , просто в моя случай намаля употребата й до веднъж седмично за труднодостъпните места. Обмислям покупката от над 7 години (щях да си нося Румба от САЩ) и не съжалявам, че се спрях на китайчето.

# 501
  • София
  • Мнения: 451
Браво на хората от линка, че са започнали внос. Дано след тях и други повлекат крак, че и още по-ниска цена да видим. На двете дами по-горе мога да кажа само, че бих се радвала, ако по някакъв начин съм допринесла за възможността други хора да могат да си купят робота оттук и да избегнат проблемите при купуване от чужбина. С нетърпение очаквам да пробват и те за разнообразие да пуснат някой полезен, информативен и образователен пост, с който да ни изненадат приятно.

_EtnA_, ти на тази цена ли я купи всъщност? Да ти предложа, ако нямаш упътване на английски, мога да ти пратя.

# 502
  • Мнения: 18 468
Medy, всъщност твоите споделени впечатления в темата лично за мен досега носят най-полезно инфо за конкретния робот, защото звучат обективно и на база личен опит без да изглеждат като опит за скрита реклама. Peace Когато имам впечатления по конкретен въпрос в темата си ги споделям, което не означава, че ще мълча, когато някой се опитва да ме прави на канарче. Да образовам нямам претенции.

# 503
  • Мнения: 1 558
_EtnA_, ти на тази цена ли я купи всъщност? Да ти предложа, ако нямаш упътване на английски, мога да ти пратя.
Да, на тази цена + 16 лв за наложения платеж и доставка до офис на Спииди във Варна. Благодаря за предложението за упътването. Вече намерих в интернет.

# 504
  • Мнения: 1 339
Аз обмислям да купя от този БГ сайт. Същото ли е Xiaomi то? Питам съфорумките, които са купили от Китай - ако може да погледнат и БГ линка за съпоставка.

# 505
  • София
  • Мнения: 451
Аз обмислям да купя от този БГ сайт. Същото ли е Xiaomi то? Питам съфорумките, които са купили от Китай - ако може да погледнат и БГ линка за съпоставка.
Същото е!

# 506
  • София
  • Мнения: 203
Имам нужда от съвет от предявявали гаранция към Лг за робот закупен от myrobotcenter- какви документи представихте за робота относно гаранцията?

# 507
  • Мнения: 792
И аз се замислям сериозно за покупка на прахосмукачка-робот. Ровя в нета, чета коментари, гледам клипчета... По принцип търся бюджетно решение.
Много ме изкушава Eufy, с много висок рейтинг в Amazon, всъщност най-високият за подобен продукт - Eufy RoboVac 11, но май не откривам тук някой да се е похвалил с нея.
Другата, на която съм хвърлила око, е ILIFE A4s. Доста нов модел, също с добра оценка в Амазон.
Ще се радвам, ако можете да ме насочите коя да избера.  bouquet

# 508
  • София
  • Мнения: 1 476
http://www.irobotforyou.com/contacts
От този сайт доволни ли сте и кой от техните магазини бихте ми препоръчали да посетя?

Barbabelle, аз от тях закупих моя Роби и съм много доволна, посетих ги в магазин 1, на ул.Гео Милев. Изключително любезни и обяснителни бяха. Почерпиха ми кафе и един час ми обясняваха и отговаряха на въпросите. Нямаха в този момент в техния магазин 980 и си го взех от магазин 3...обадих се на момчето че малко закъснявам и ще пристигна 15мин след края на работното им време и ме изчака и аз щастливо се прибрах да чистя  Laughing

# 509
  • Мнения: 5 234
Много ти благодаря!  bouquet
Цената като на сайта ли е? Има ли вариант за отстъпки?

Общи условия

Активация на акаунт