Прахосмукачка робот - Прочети, преди да питаш! - 12-та тема

  • 120 092
  • 751
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 247
Renydent, Ели_дечкин, благодаря ви!
Потвърждавам - не може до Англия. Изписа ми, че мога да активирам прайм, само, ако адресът ми за фактуриране е в Испания.

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Не е вярно.Току що пробвах без прайм  доставя се до англ адрес

# 527
  • Мнения: 247
Без прайм цената е 488 Е, а аз искам да се възползвам от намалението. При мен не става да активирам прайм с адрес на доставка Англия.

# 528
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Пак пробвах - не ми дава до Англия  Shocked newsm78

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Сменете браузъра или акаунта.
За над десет годишно пазаруване не съм имала случай прайма да зависи от адреса.В случая моя е БГ. Не ми се активира прайм за да пробвам.
Редакция и до немски адрес ми позволява.

# 530
  • Мнения: 792
Lo sentimos, solo los clientes con una dirección de facturación en España pueden suscribirse a Amazon Prime en Amazon.es. - Вярно е, само ако имаш адрес в Испания можеш да активираш Амазон прайм. 

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Редовно активирам прайм-не ми се е случвало да изписва това.
Не че би било проблем за мен де.Винаги мога от гугъл мапс да напиша един адрес просто за да активирам.Странно за мен е че не на всеки дава доставка до англ адрес

# 532
  • Мнения: 792
Редовно активирам прайм-не ми се е случвало да изписва това.
Не че би било проблем за мен де.Винаги мога от гугъл мапс да напиша един адрес просто за да активирам.Странно за мен е че не на всеки дава доставка до англ адрес
Не е вариант Simple Smile Дори да си влязъл като прайм потребител, ако избереш адрес за доставка извън Испания, веднага цената се сменя на по-високата.

В случая аз имам испански адрес, на който да го поръчам и вече го направих, макар че предпочитах да не ангажирам близки хора... Благодаря за помощта и разбира се на Бъбъл за споделената оферта Hug

# 533
  • Мнения: 2 641
аз го поръчах също. доставка до ук адрес, увеличи с 8 евра. активирах прайм и сложих билинг в испания.

# 534
  • Мнения: 131
Изгодна оферта за днес
https://www.amazon.es/LG-VR8602RR-Hombot-Turbo-Serie/dp/B01M9FZE … JZ5BV16FBWS8ZCHWN

Как й се чудя. Имам Румба 650, ама нещо ми е шумна и бавно ми чисти хола, но май ще си я ползвам още.
А каква беше цената, че вчера съм пропуснала?

# 535
  • Мнения: 131
аз го поръчах също. доставка до ук адрес, увеличи с 8 евра. активирах прайм и сложих билинг в испания.
Адресът в Испания на твои близки ли е или избран от Гугъл, както предложи Рени?

# 536
  • София
  • Мнения: 1 487
Цената беше 300 евро

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Браво Нивеа.

# 538
  • Мнения: 2 847
https://www.amazon.co.uk/dp/B01FQS9SE4/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl? … RLLHA4Y9&th=1
Търсех на мама батерия за румбата 650 модел?Това добро ли е според вас?имам предвид като цена,пък и като избор?В Али екпрес цената е една идея по ниска ,ама надхвърля 30 лв и ще иде на митница.Blush

# 539
  • София
  • Мнения: 16 197
С Ali-то винаги можеш да се разбереш да пишат много ниска митническа цена и да "отървеш" митницата.

Общи условия

Активация на акаунт