Раждане в Окръжна болница гр.Пловдив - 3

  • 71 438
  • 865
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Лекар без специалност. Страшничко ми звучи, да раждам при лекар без акушер- или гинекологична специалност.
За обикновените хора, това е равносилно на "не е доктор" по ражданията".

# 286
  • Мнения: 983
Аз също съм се насочила да раждам в Окръжна болница живот и здраве термина ми е след седмица.Преди 6 години там родих синът си при др.Андрей Минчев естествено раждане останах изключително доволна от персонала и лекарите в патологичен и родилен сектор.Но това не важи за следродилният доста са дръпнати и особенни все още ли правят сутришен тоалет?Др.Славчева е познавам и лично и професионално защото сме от един град а и преди почти 15г беше специализантка в ВМИ Пловдив когато раждах дъщеря ми но в интерес на истината не искам да попадам на нея тогава не останах с добри впечатления!Ако знам че др.Андрей Минчев все още изражда там веднага бих се свързала с него да ми води раждането но до колкото разбрах вече не работи в тази болница!

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 183
Аз също съм се насочила да раждам в Окръжна болница живот и здраве термина ми е след седмица.Преди 6 години там родих синът си при др.Андрей Минчев естествено раждане останах изключително доволна от персонала и лекарите в патологичен и родилен сектор.Но това не важи за следродилният доста са дръпнати и особенни все още ли правят сутришен тоалет?Др.Славчева е познавам и лично и професионално защото сме от един град а и преди почти 15г беше специализантка в ВМИ Пловдив когато раждах дъщеря ми но в интерес на истината не искам да попадам на нея тогава не останах с добри впечатления!Ако знам че др.Андрей Минчев все още изражда там веднага бих се свързала с него да ми води раждането но до колкото разбрах вече не работи в тази болница!


Да, д-р Минчев не работи вече в ОБ.

# 288
  • Мнения: 49
Аз също съм се насочила да раждам в Окръжна болница живот и здраве термина ми е след седмица.Преди 6 години там родих синът си при др.Андрей Минчев естествено раждане останах изключително доволна от персонала и лекарите в патологичен и родилен сектор.Но това не важи за следродилният доста са дръпнати и особенни все още ли правят сутришен тоалет?Др.Славчева е познавам и лично и професионално защото сме от един град а и преди почти 15г беше специализантка в ВМИ Пловдив когато раждах дъщеря ми но в интерес на истината не искам да попадам на нея тогава не останах с добри впечатления!Ако знам че др.Андрей Минчев все още изражда там веднага бих се свързала с него да ми води раждането но до колкото разбрах вече не работи в тази болница!
Д-р Минчев работи в Пълмед. Ако държите на него може да се насочите натам. Мисля,че к д-р Карагеоргиев също е там. За д-р Славчева мога да кажа само ЛОШИ неща,но да не навлизаме в подробности. Слава богу бързо се ориентирах и се махнах. ОБ за мен не е това, което беше преди 5 години, когато родих дъщеря си там. Екипът не е същия, ръководството.... Най-добрите си тръгнаха. Лично мое мнение и не ангажирам никой с него.

# 289
  • Мнения: 176
Здравейте момичета!  Предстои ми да родя първото си дете, термина е 17 март. Насочила съм се към ОБ. Искам да попитам има ли майки наскоро родили там Без избор на екип,ако да какво е било отношението, общо взето как е протекло?

# 290
  • Мнения: 27
Аз родих ноември,доволна съм и от отношение, и от  обстановка.Бях без избор на екип -  нормално раждане.На момичето с което бях в предродилна се наложи спешно секцио защото се закучиха нещата,така че видях и как реагират в непредвидени ситуаций - много внимателни бяха,успокояваха я,нямаше излишен стрес.Единствено като минус е,че не ти дават да ставаш - нито до тоалетна ,нито да се разходиш.Вързан си постоянно за тоновете.Това ми беше второ раждане.Първият път бях в  Пещерско - еми държанието беше все едно съм някоя изпаднала циганка,много неприятно.

# 291
  • Мнения: 143
Няма ли някоя мама, родила близнаци в ОБ, да сподели впечатления 🙄🤔

# 292
  • Мнения: 176
Да попитам аз някоя от вас ползвали е тези свещички  ЕVAQ преди раждане? Как действат, за колко време, вършат ли работа...? Вече нищо не ми действа на мен, аз цял живот съм с лениви черва, ама сега е брутално.. И както не практикуват клизма, лошо ми става само като си помисля какво ще излезе от мен.. Ужассс

# 293
  • Мнения: 891
На мен доктор Йончев ми каза да не слагам преди секциото.Момичето до мен слагаше-раждаше при друг доктор.Попитай на място как да процедираш спрямо организма си.

# 294
  • Мнения: 12
Относно EVAQ, аз съм ползвала след раждане, преди да родя ме държаха гладна. Според мен имат лек слабителен ефект, но това си зависи и от организъм. Получих хемороиди от раждането и гледам да огранича тестеното.

# 295
  • Мнения: 176
Ясно.. щом са с лек ефект, при мен ще е нулев . Ще бера срам и тва е. А вярно ли е, че не къпят бебетата докато са в болницата?

# 296
  • Мнения: 350
Ясно.. щом са с лек ефект, при мен ще е нулев . Ще бера срам и тва е. А вярно ли е, че не къпят бебетата докато са в болницата?
Къпят ги абсолютно всеки ден и всеки ден сменят целия кат дрехи на бебето след самото къпане.

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 183
Ясно.. щом са с лек ефект, при мен ще е нулев . Ще бера срам и тва е. А вярно ли е, че не къпят бебетата докато са в болницата?


Къпят ги, разбира се. Носете си дрешки за бебчето.

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Да, практикуват отложено къпане което е много добре може да прочетете повече по темата.
Първото къпане е след 24 часа.

# 299
  • Anywhere
  • Мнения: 1 096
Брей, това ме изненадва приятно. Явно са взели да влизат в крак!

Общи условия

Активация на акаунт