Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 7 част

  • 111 191
  • 812
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 109
Ellyndor, аз родих май'2016 и нямаше такова нещо. Силно се съмнявам да са въвели. Според мен няма да имаш проблем да получиш инфо по телефона. На мен тази практика винаги ми се е струвала безумна, но може и да има някакви плюсове, с които не съм запозната.

# 61
  • Мнения: 2 503
Аз раждах април, 2016 и също мога да потвърдя, че не съм забелязала подобно нещо.

# 62
  • Мнения: 60
Ellyndor, аз родих май'2016 и нямаше такова нещо. Силно се съмнявам да са въвели. Според мен няма да имаш проблем да получиш инфо по телефона. На мен тази практика винаги ми се е струвала безумна, но може и да има някакви плюсове, с които не съм запозната.
Получих отговор по имейл от главната акушерка,че се слага само,ако се налага,което означава,че няма да ми дадът лична да си сложа.Това е единственото което ме спира да родя в ТК,а толкова много искам.Май ще се прежаля да е без торба.

# 63
  • Мнения: X
Здравейте,
Наскоро разбрах, че съм бременна, знам че е още рано, но вече съм започнала да мисля къде да се следя и да раждам. Освен това съм и с огромна киста на десен яйчник, която изисква наблюдение. Досега ходих на профилактични прегледи в Щерев, но тъй като останах без работа, а е възможно скоро и мъж ми да сменя работата не мисля, че ще имам финансова възможност да продължа да се следя и да родя там. Затова потърсих болница, която работи със ЗК и се насочих към Света София (ако не е по ЗК, моля да ме извините за объркването и спама). Бихте ли ми препоръчали лекар от там, защото след няколко дни ми предстои контролен преглед, а все още не знам къде да отида.

# 64
  • Мнения: 7
Здравейте отново,

Някоя от вас да има впечателния от д-р Гогова.

Имате и представа колко се плаща за избор на екип, когато водещият раждането е "гост" АГ, т.е. не е на щат в болницата, а има договор с нея за израждане? Следих се и раждах при нея, като имах доста проблемна бременност. Благодарение на нея и на адекватните мерки, които взе сега имам едно прекрасно момченце!


Благодаря ви!

За мен няма по-прекрасен лекарна който да се доверя! Страхотен професионалист! И да не забравяме, че е от малкото останали с дълъг опит и стаж!

# 65
  • Мнения: 43
Ellyndor, аз родих май'2016 и нямаше такова нещо. Силно се съмнявам да са въвели. Според мен няма да имаш проблем да получиш инфо по телефона. На мен тази практика винаги ми се е струвала безумна, но може и да има някакви плюсове, с които не съм запозната.
Получих отговор по имейл от главната акушерка,че се слага само,ако се налага,което означава,че няма да ми дадът лична да си сложа.Това е единственото което ме спира да родя в ТК,а толкова много искам.Май ще се прежаля да е без торба.
Тази торба я слагат само, ако раждаш секцио, в останалите случай не.

# 66
  • София
  • Мнения: 420
Не слагат торби ба секцио родилите. Откъде го измислихте това. Аз родих секцио не са ми слагали торба.

# 67
  • Мнения: 2 503
И аз раждах там два пъти с операция с интервал от 10 години, не са ми слагали торба.

# 68
  • Мнения: 43
преди 5 г когато аз родих ми сложиха и наистина е много ефикасно

# 69
  • Мнения: X
Здравейте,
Някой следял ли се е/раждал ли е при д-р Богданова?
Бях на преглед при нея и ми направи впечатление, че не беше с лекарска престилка, не си сложи ръкавици на прегледа, но пък иначе мило се държи и обяснява всичко.

# 70
  • София
  • Мнения: 420
Аз се  следях и родих при нея Simple Smile С две ръце за този човечен човек! Simple Smile Ако имам второ пак при нея!
Тя си ходи с цветни работни дрехи повечето пъти, престилка бяла по рядко. Simple Smile Даже съм я виждала за 9м сано введнъж с бяло. Но това не е от значение, нали не работи с дрехите за навън.
Как Ви е преглеждала без ръкавици?
Ето темата за Богданова - http://m.bg-mamma.com/?topic=530903

# 71
  • Мнения: X
Аз се  следях и родих при нея Simple Smile С две ръце за този човечен човек! Simple Smile Ако имам второ пак при нея!
Тя си ходи с цветни работни дрехи повечето пъти, престилка бяла по рядко. Simple Smile Даже съм я виждала за 9м сано введнъж с бяло. Но това не е от значение, нали не работи с дрехите за навън.
Как Ви е преглеждала без ръкавици?
Ето темата за Богданова - http://m.bg-mamma.com/?topic=530903

Да, с много грим и цветни дрехи Grin
Само ехографски беше прегледа, може би не е от значение, но все пак ме учуди.
Наистина е страхотен човек и лекар, защото по време на прегледа някой и звънна и говореха за биопсия (предполагам за раничка на шийката ставаше въпрос) и тя се накара на момичето, че чете глупости в Интернет, биопсия не е нужна, това е нормално състояние и т.н. Извинявай, малко се отклоних... Мисълта ми беше, че не е от онези ужасни лекари, които ще те накарат да си направиш тези куп изследвания и да ти горят раничка само за да влошават нещата. Знам от личен опит, консултирала съм се с онкогинеколог даже. Извинете отново за отклонението.
Радвам се, че съм попаднала в добри ръце (НАЙ-СЕТНЕ!) и благодаря!  Blush Heart

# 72
  • София
  • Мнения: 420
Поддържа се жената. Simple Smile Пък и мама ще става Simple Smile Богданова държи на доверието и мен ме отказа от четенето в нета. Това беше най-хубавото нещо през бременността. Simple Smile Благодарение на нея изкарах страхотна бременност - без страхове и терзания.
Успех и на теб.

# 73
  • Мнения: X
Да, забелязах й корема Grin и ще ме изпревари! Май ще трябва да я сменя с напредването на бременността Sad
Благодаря за пожеланията!

# 74
  • Мнения: 361
Това са й работните дрехи. Цветни. Simple Smile
Когато ме е преглеждала вагинално или за някое изследване пред мен си слага нови ръкавици и пр. и после ги хвърля. Винаги наблюдавам за това нещо.
По темата за коремчето, доколкото знам септември ще ражда. Аз при нея раждах втория и третия път Simple Smile И се радвам мноого за нея.

Общи условия

Активация на акаунт