Прочистване на организма от паразити

  • 219 146
  • 577
  •   4
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Сега ще ги погледна.
Днес  се захраних с малко ориз , че ме достраша. Като дете не съм имала проблеми с ушите. Днес ходих и на УНГ, отсече -няма проблем. 😊

# 166
  • Мнения: 700
Амира, бих ти препоръчала и Омега 3 също и MSM пречистена сяра. Гледай да няма примеси като silicon dioxide
Aз ползвам тези.
Ако искаш да пазаруваш от iherb обади се да ти дам код за намаление.
Сярата на гладно с малко вода и лим сок.малка доза за начало 0.5 г. После увеличаваш. Мощен детокс! Явно при теб много шлака има...То при кой ли няма вече.
https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-MSM-Powder-with-OptiMSM-8-8-oz-250-g/5
В12
https://www.iherb.com/pr/Superior-Source-MicroLingual-Methylcoba … g-60-Tablets/2699
Omega 3 Fish Oil
 
https://www.iherb.com/pr/Natrol-Omega-3-Fish-Oil-Natural-Lemon-F … 150-Softgels/2242

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Мисля, сяра пия от 1м, сама си я предписах Blush
Кажи сега по важното, да продължа ли да захранвам? Или да изкарам още на плодове и зеленчуци?
Ще взема омегата и Б12 , но от тук. Хакнаха ми кредитната карта преди време и оттогава -парен каша духа Blush

# 168
  • Мнения: 700
Амира, браво за сярата!
направи ли си ПКК? Ако стойностите са в норма и си пиеш В12, аз съм да продължиш Гладуването, но все пак това е отговорно решение. Даже В12 Methylcpbalamin+ фолиева киселина или В-Complex.
Хубаво е кръвно изсл за В12 .

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Чувствам се добре, мога да продължа още без никакъв проблем. Всички са изумени как карам, ми добре, ако не броим болежките и все по -лошото състояние на кожата.Ще пускам хормони другата седмица, ще пусна и едно Б12. Хвърляй по едно око тук за мен Blush
И може ли линк към другата тема -не я намирам

# 170
  • Мнения: 486
ARMIRA,моя приятелка кара вече четвърта година само на плодове и чиста вода.Нищо друго.Първата година така отслабна.Много,много зле изглеждаше-бледа. А после разцъфна като от пепелта.Твърди дори,че нов бюст,като на 20 г. се е появил.Изглежда много свежа и твърди ,че е в пълно здраве.Сега и мъжа и се подложи на същата програма-някаква руска.От 11 м. само плодове и чиста вода.И то не смесват плодове.За всяко хранене,само по един вид плод.Не съм вярвала,че е възможно това,но ето факт.

# 171
  • Мнения: 2 113
Чета ви постоянно, но не съм наясно може ли да приемам Тройчатка ,като съм с отстранена щитовидна жлеза?
[/quote]

Консултация с ендокринолога, който Ви следи състоянието.

# 172
  • Милано
  • Мнения: 952
Чета ви постоянно, но не съм наясно може ли да приемам Тройчатка ,като съм с отстранена щитовидна жлеза?

Консултация с ендокринолога, който Ви следи състоянието.
[/quote]Живея в Италия...и тук са много консервативни ..

# 173
  • Мнения: 700
Чета ви постоянно, но не съм наясно може ли да приемам Тройчатка ,като съм с отстранена щитовидна жлеза?

Консултация с ендокринолога, който Ви следи състоянието.
Живея в Италия...и тук са много консервативни ..
[/quote]
Трябва ти наистина добър холистичен лекар или натуропат, за да ти помогне. Иначе ендото ще си каже закостенялото мнение, ще обърка обаче мензиса. После ще те прати на гениколога . тя ще те лекува с нейните си химии и така до безкрайност. Докато ти прекипи и почваш да пробваш какво ти действа добре. Просто поемаш отговорност и риск за себе си.

# 174
  • Мнения: 19 302
Чувствам се добре, мога да продължа още без никакъв проблем. Всички са изумени как карам, ми добре, ако не броим болежките и все по -лошото състояние на кожата.Ще пускам хормони другата седмица, ще пусна и едно Б12. Хвърляй по едно око тук за мен Blush
И може ли линк към другата тема -не я намирам
А изследваха ли обрива за бактерии?

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Дъждец, за демодекс /кърлеж/  съм правила изследване и е отрицателно.
Една от многото лекарки ме лекува за бактерий без изследване с АБ крем. Не мръдна.
Другата седмица ще пусна хормони, и ако и там не излезе нищо отивам на биопсия. Това е последното вече. После -не знам..

# 176
  • Милано
  • Мнения: 952
Чета ви постоянно, но не съм наясно може ли да приемам Тройчатка ,като съм с отстранена щитовидна жлеза?

Консултация с ендокринолога, който Ви следи състоянието.
Живея в Италия...и тук са много консервативни ..
Трябва ти наистина добър холистичен лекар или натуропат, за да ти помогне. Иначе ендото ще си каже закостенялото мнение, ще обърка обаче мензиса. После ще те прати на гениколога . тя ще те лекува с нейните си химии и така до безкрайност. Докато ти прекипи и почваш да пробваш какво ти действа добре. Просто поемаш отговорност и риск за себе си.
[/quote] Цикъл отдавна нямам..
Ранна менопауза.Хормоните след операцията  (а и преди нея) в идеална норма.Имах дефицит на вит.Д,вече преодолян.Сега се боря със дефицита на вит.Б 12,вярвайки че е него ще вкарам в норми.Писах тук,защото си закупих Тройчатка от Бг и исках ако има някой с отстранена щитовидна жлеза  като мен да сподели как му се е отразила.Сутрините ми започват с топла вода със лимонов сок,а вечерите завършват със чай от куркума, чай от китайски живовляк (за прочистване на дебелото черво) и преди лягане чай от Лайка,глог и пасифлора.Не съм татуропат..но материята ме влече и доста неща опитвам  (прабаба, Бог да я прости беше билкарка и явно кръвта говори😀)Благодаря 🤗

# 177
  • Мнения: 700
Lera, шведската горчивка е помогнала на Мария Требен в борбата с хипертиреодизъм Базедова и цироза на черния дроб. Около моята щит жлеза преоткрих горчивката. А защо са махнали жлезата, щом хормоните са в норма?
Дъждец, за демодекс /кърлеж/  съм правила изследване и е отрицателно.
Една от многото лекарки ме лекува за бактерий без изследване с АБ крем. Не мръдна.
Другата седмица ще пусна хормони, и ако и там не излезе нищо отивам на биопсия. Това е последното вече. После -не знам..
Амира, може да опиташ локално лечение на гъби кандида, бактерии, паразити.
Измисляй!
Н-р:
Мед+сода+/ ако щипе вода/ намазване. Това ако има кандида избива наред
Мед+ сяра за всякакви паразити
Мед+тройчатка
Сладко тесто+2 капки йод лепнато на бузата през нощта. Ще изтегли възпаления
Чесън
И да пишеш! Успех

# 178
  • Милано
  • Мнения: 952
Lera, шведската горчивка е помогнала на Мария Требен в борбата с хипертиреодизъм Базедова и цироза на черния дроб. Около моята щит жлеза преоткрих горчивката. А защо са махнали жлезата, щом хормоните са в норма?
Дъждец, за демодекс /кърлеж/  съм правила изследване и е отрицателно.
Една от многото лекарки ме лекува за бактерий без изследване с АБ крем. Не мръдна.
Другата седмица ще пусна хормони, и ако и там не излезе нищо отивам на биопсия. Това е последното вече. После -не знам..
Амира, може да опиташ локално лечение на гъби кандида, бактерии, паразити.
Измисляй!
Н-р:
Мед+сода+/ ако щипе вода/ намазване. Това ако има кандида избива наред
Мед+ сяра за всякакви паразити
Мед+тройчатка
Сладко тесто+2 капки йод лепнато на бузата през нощта. Ще изтегли възпаления
Чесън
И да пишеш! Успех
Мисля,имах възли..ТСХ и тогава и сега е около 1,1-1,5.Откриха ми ги случайно,правих Доплер на глава и така...А всички хормони бяха в норма😶

# 179
  • Мнения: 700
Lera, ясно! А пробва ли билки, химични лекарства... Преди операция. И как може все пак при хормони T3i T4 нормални да се маха жлезата и то цялата...

Общи условия

Активация на акаунт