Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 март 2017, 12:04 ч.

Прочистване на организма от паразити

• 101 737
  • 369
  •   1
Отговори
# 360
  • Бургас
От аптеката се купува контейнер за изпражнения или се взема направо от лабораторията. Можете да питате предварително в паразитологичната лаборатория. Те ще Ви кажат обяснят какво е необходимо.

# 361
Благодаря! Ако излезе положително какво мога да давам на своя глава, в момента не можем да посетим лекар. Доколкото разбирам лекарствата са зентел, вермокс, четох и за тиквени семки? Тройчатка ме е страх да давам, преди време пих и не ми се отрази добре.

# 362
orchid77 , може да вземете Лапарацид или  Пара- 7- те са хранителни добавки.

# 363
Благодаря, а зентел и вермокс откриват ли се на пазара?

# 364
Благодаря, а зентел и вермокс откриват ли се на пазара?
Не знам, не съм търсила.

# 365
Миналата година пих тройчатка, но съм с хашимото и не пoсмях да повторя. Някой има ли отзиви за Parasite cleaner капсули Biotica?

# 366
Тези, които са приемали зентел, на гладно ли взимахте хапчето?
Две таблетки ЗЕНТЕЛ веднъж дневно за три последователни дни.
Това как трябва да го разбирам, че трябва да се вземат 6 хапчет ли?

# 367
Здравейте!Бих искала да попитам,дали някой е използвал,, Clean Forte"за премахване на папиломи по лицето и врата?Изчетох почти всичко,което ми излезе в Google,малко съм скептично настроена,предлага се в сайт,не може да се закупи в аптека.Четох и за Parasite cleaner,но не се споменава, че помага при папиломи.Ще се радвам някой да сподели мнение!

Loshka,ти имаше запитване за него,изпробва ли го?

Последна редакция: вт, 23 юни 2020, 13:19 от AnMary

# 368
Не съм пробвала, така си останах с питането.

# 369
Паразитите са навсякъде в нашето тяло.Всички търсим алтернативни методи.Имам питане: някой ползвал ли e  clean forte ? Да сподели,моля! Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт