Прочистване на организма от паразити

  • 221 605
  • 583
  •   3
Отговори
# 420
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
мне

# 421
  • Мнения: 542
Може да проверите с биорезонанс.

# 422
  • Мнения: 9 887
Моето има онези малките бели червехчера глисти в дупето. Мисля не са много, обаче колко пъти давам на ден 1,3 и 21 онези хапчета, не се махат. Чудя се дали не се презаразява?? Първият път всички пихме по същата схема, преобувах го сутрин и вечер, и гладих всички чаршафи и бельо. Обаче след недълго време, той пак се сдоби с тях някак.  Нещо дали ще ми предложите, за да ги махна? Благодаря ви

# 423
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Някой пробвал ли е изчистване с биорезонанс и има ли ефект. Мисля да се подложат на процедурата но някакви не мога да се доверя.
И още може ли да ми препоръчате нещо профилактично за изчистване. Нямам доказани паразити.

# 424
  • Мнения: 1 117
Отдавна следя темата и профилактично след морета съм давала на децата Лепарацид сироп, но нищо досега не бяха изкарвали в тоалетната.
Преди 2 дни като случайно помагах на синът ми на 9 години почти в тоалетната видях малко мърдащо бяло  и тънко като косъм. За първи път намирам нещо, но го оприличавам като острица. Започнахме днес Лепарацид сироп по 10 мл за децата. По схемата 1-3-21 ден мисля да им давам. За нас купих таблетките.
 Какво още мога да включа - моркови, кокосово масло съм чувала, но не зная на гладно ли се дават?
 Сурови тиквени семки им давам целогодишно, когато се сетя, но те не изяждат количества ...
 Също съм чувала, че Лепарацид не е гаранция, че ще ги унищожи.
 Имаме комшийче, с което играят редовно, особено сега лятото и си има май перманентно, защото майка му постоянно се оплаква от този проблем.
 Винаги гладя бельото на децата, чаршафи винаги пера на 90 градуса, но не ги гладя, защото ползвам тип торба и се изпъват по матрака...
 Намерих сега този продукт:
https://biotica.bg/paki-sresctu-gabichki-paraziti-i-bakterii-pri … AYASAAEgIzjvD_BwE
 Отзиви за него имате ли?
 Ошашках се много честно казано, защото съм чела и гледало много за поразиите, които могат да направят в организма паразитите.
 Той няма никакви оплаквания - нито сърбежи, нито болки в стомахчето, спи си съвсем спокойно, но винаги е без апетит и често раздразнителен, което отдавам като черта на характера.
 Какво мога да включа още?

# 425
  • Мнения: 321
 И ние сме така. Каката имаше, уловени със зрителен контакт ( изследвания чисти). Тя пи Зинат. Давала съм и сиропа и тинктурата по горе. Не мисля че имаше ефект. Не знам. Спред мен ги има всяко дете. Въпроса е дали са прекалено мноого и дали водят до дискомфорт.

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
https://www.calivita.bg/products/paraprotex
аз лично 2 пъти в годината правя курс два месеца с това - изчиства /проверено с биорезонанс/

Но още не съм открила профилактика срещу повторно заразяване

и от личен опит каквото и да прави човек си трябва постоянство - не става с 3-5 дена пиене на хапчета , всеки курс задължително се повтаря след 10-14 дена /ако е хард химия от сорта на зентел и подобни
с Билки - 2 месеца е най сигурно

Аз лично видях голям зор с едни ламблии и комбинирах химия+билки+биорезонас .........   е успях накрая

 

# 427
  • Мнения: 1 719
Може и да ви е попадала тази информация, но за всеки случай, я споделям.
В резюме - гъбата пачи крак съдържа вещества, които унищожават всички видове червеи, но които се разрушават при термична обработка и дават рецепта за тинктура.
https://www.facebook.com/groups/2320617524819134/?hoisted_sectio … =3331545103726366

# 428
  • Мнения: 5 258
Здравейте. Котката ми повърна бели червейчета . Ветеринара и даде хапче и след 10 дни отново ще я водим. Въпросът е, може ли да сме се заразили и ние? Какво да правим?

# 429
  • Мнения: 781
Здравейте. Котката ми повърна бели червейчета . Ветеринара и даде хапче и след 10 дни отново ще я водим. Въпросът е, може ли да сме се заразили и ние? Какво да правим?
Пуснете си изследване за чревни паразити. Винаги може да вземете зентел като превантивна мярка.

# 430
  • Мнения: 5 258
Зентела с рецепта ли е? Личната ни леларка е в отпуска, а от четенето на темата стигам до извода, че на изследванията не винаги се вижда наличието на паразити.

# 431
  • Мнения: 1 783
Зентелът не е с рецепта, но няма в България. Купуваме от Турция, турския вариант. Изследванията не винаги показват. За мен най-сигурният вариант на изследване е през нощта да се погледне дупето на детето -след 23 ч. Тогава се показват и излизат, ако са острици и глисти.

# 432
  • Мнения: 5 258
Детето е на 14,  няма да ми позволи. Аз искам цялото семейство да се изследваме. Имаме 2 котки и 1 куче. След като видях, че малкото коте повъща глисти, обезпаразитих всички животни, но се психирах много да не е заразило нас.

# 433
  • Мнения: 949
Здравейте, откриха ми Blastocystis hominis. Вероятно личната ще ми изпише антибиотик, но искам да попитам какво друго мога да направя за да изчистя тази гад.

# 434
  • Мнения: 316
Привет. Изчетох темата ...и аз съм в омагьосан кръг
Моля споделете дали паразитакс действа при възрастен ,превантивно
Това го искам за мъжа, а за мен имам кандида албиканс в червата 10^3 каквото и да значи, какво бихте ме посъветвали.
Знам,че естествено се срещат в червата,но не знам дали са нормални като количество или има завишение

Общи условия

Активация на акаунт