Прочистване на организма от паразити

  • 220 563
  • 579
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 2 092
Коментра ми беше за възрастните.Защо да приемат каквото и да било ,ако нямат инвазия с острици?!

# 481
  • Мнения: 592
От една страна, защото много често, ако един в семейството има острици, голяма е вероятността и другите членове на семейството да имат, както дамата е забелязала и при другото й дете.
От друга, този тип очистване, който съм написала се прави дори профилактично, тъй като билките имат и друго действие, освен антипаразитното.

# 482
  • Мнения: 1
Здравейте,някой ползвал ли е ГЕРМИВИР и ако може да сподели мнение.

# 483
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
От известно време ползвам сладьк пелин на таблетки. В началото не ми понесе, беше ми лошо, но го спрях за малко. После нещата се нормализираха. Доволна сьм 😊не ми понасяха хлебните изделия, сега вече мога да ги ям.

# 484
  • Мнения: 2 452
Здравейте искам да питам някой пил ли е шведска горчивка за паразити.Аз нямам доказани паразити в изследвания никога не са ми излизали.На един биоскенер уж ми излязоха разни пих капсули черен кимион он не усетих никаква разлика.Сега си взех оргинална шведска горчивка уж да си подобря храносмилането четох че действа и противопаразитно и противовирусно но нещо ми поизбиха разни пъпки изпражненията ми са доста кашави.Пия от една седмица и се чудя това ок ли е, чистя ли се или пък не ми понася.Някой пил ли е като противопаразитно и имал ли е ефект. Мерси

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 2 092
Niss,
]щом паразитологичното изследване не полазва нищо ,значи почти 100% нямате нищо. Тея биосдкенери ,поне клинично проучване ,че въобще нещо откриват може ли да посочите. Това е абсолютна измама и шарлатанство .

# 486
  • Мнения: 6 958
whitefang, чела съм единствено последните Ви 2-3 публикации тук и доколкото разбирам имате големи познания в областта. Чувала съм от близки за случаи, в които пробата е чиста, а в изпражненията се виждат паразити. Как бихте коментирали?

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 2 092
Няма как пробата да е чиста ,ако това което се вижда в изпражнения са паразити. Освен ако паразитолога е снад 4 дюптъра и не ги вижда.Носите за проба това в което има "паразити".

# 488
  • Мнения: 6 958
Т.е. те се гледат само под микроскоп ли, каква точно е технологията, във всяка фаза на развитие ли биха се отчели?
Извинете за тъпите въпроси, но съм малко психясала по темата напоследък. Голямата ми дъщеря имаше, видях ги на ануса, като тогава не сум пускака проба. Веднага предприехме лечение и сега пробата е чиста.
Т.е. като съм ги видяла е повече от ясно, но сега как да съм сигурна, че са елиминирани, ровенето в изпражнения не ми е най-любимото.

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 14:11 от Г-жа Шантал

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 2 092
https://www.synevo.bg/mikroskopsko-izsledvane-za-paraziti/
Гледат се под микроскоп.
Яйца  има ,след като мине периода за достигане на полова зрялост ,за конкретния вид червей,постоянно

# 490
  • Мнения: 2 354
Здравейте, започнах да чета предишната тема. Има изключителни много информация, за което благодаря. Ще питам, а после ще продължа с четенето. Вчера бях с децата за диагностика по Фол. За децата излиза, че и двамата са със стафилококи по цялото тяло- органи , кръв и т.н. За едното дете знам, че има проблем- лекуваме ухо, като на секрет излизат ту стрептококи, ту стафилококи. Всичко се оправя и след няколко месеца започва отначало. На същото дете излезе, че и а и паразити. Отказах се от антибиотиците и затова се обърнах към алтернативната медицина. Сега чакам да ми опишат точната схема за лечение, но това, което запомних е тройчатка за паразитите и тинктура Невен за стафилококите. Децата са на 12 год.  Моля, дайте съвети от натрупан опит какво да правя? Четох, че тройчатка е за по-големи деца. Още не съм купувала нищо. Още повече, че детето е с Даун и трудно бих му дала да пие нещо, което не му харесва. Хапчета не пие.
Благодаря на всички. Сега се връщам да чета в миналата тема.

# 491
  • Мнения: 77
Здравейте,  мога ли да си взема да пия Пара 7 профилактично? Освен да помогне, ако има нещо - няма да навреди /предполагам/.

# 492
  • София
  • Мнения: 3 035
Здравейте, започнах да чета предишната тема. Има изключителни много информация, за което благодаря. Ще питам, а после ще продължа с четенето. Вчера бях с децата за диагностика по Фол. За децата излиза, че и двамата са със стафилококи по цялото тяло- органи , кръв и т.н. За едното дете знам, че има проблем- лекуваме ухо, като на секрет излизат ту стрептококи, ту стафилококи. Всичко се оправя и след няколко месеца започва отначало. На същото дете излезе, че и а и паразити. Отказах се от антибиотиците и затова се обърнах към алтернативната медицина. Сега чакам да ми опишат точната схема за лечение, но това, което запомних е тройчатка за паразитите и тинктура Невен за стафилококите. Децата са на 12 год.  Моля, дайте съвети от натрупан опит какво да правя? Четох, че тройчатка е за по-големи деца. Още не съм купувала нищо. Още повече, че детето е с Даун и трудно бих му дала да пие нещо, което не му харесва. Хапчета не пие.
Благодаря на всички. Сега се връщам да чета в миналата тема.

Здравейте, къде правиха диагностика на Фол?
На моето дете също откриха с биорезонанс острици и сега пие Парабаланс кидс по схема, без алкохол е. Иначе изследване не ги хваща.

# 493
  • Мнения: 2 354
Във възстоновителен център Хармония София Лозенец ходихме. Това вашето лекарство май е пак като тройчатката по състав.

# 494
  • София
  • Мнения: 3 035
Да, като Тройчатка е, но без алкохол.

Общи условия

Активация на акаунт