Звездни компромати - 319 част

  • 101 947
  • 750
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 099
Ай стига Ве! Баси чичака,на около 50 изглежда.Вярно ли и е мъж? Възрастен е,ама в смисъл с брак и подобни или само гадже?Мани с такъв вагон, яз ще си седя на перона.Барем вагони ще мога да сменям и да се прекачвам.😄
Бижу,уби ме,вярно и бил мъж и с бебе.Майко,майко!

# 61
  • Мнения: 17 546
И бебе! Laughing

# 62
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 400
На Викито бащата много богат.На Сейшелите не е евтино.Тя май не работи нали?Явно семейството й е богато.

Екстра си е Викито,живот си живее!

# 63
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 222
Уорън Бийти и Анет Бенинг

Скрит текст:

Женени са повече от 25 години, а той какъв женкар беше  Mr. Green За него май се носеше градската легенда, че е спал с повече от 12 хил. жени, в т.ч. красавици като Ракел Уелч, Джоан Колинс, Шер, Фей Дънауей, Бриджит Бардо, Мадона…

С Мадона
Скрит текст:

С Joan Collins
Скрит текст:

И с по-голямата си сестра - Shirley MacLaine Beaty  Heart Eyes
Скрит текст:

# 64
  • Мнения: 2 099
Остави ти тоя живот.След една възраст мъжете стават като динята-шкембето расте,дръжката съхне 😁 гледам баш в тая е съпругът.
ПП: мразя дебели,раздрусани и мазни мъже.Не ме кефи хич нейния.

# 65
  • Мнения: X
Мъжа на Вики е всъщност само 8 години е по-голям от нея, макар че на мен ми изглежда много по- възрастен.

Оуен Уилсън

Оскар

Минка Кели и Манди Мур

Наоми Уотс

София Копола, Кирстен Дънст и Колин Фарел

Афлек и Кавил

Теру

# 66
  • Мнения: 31 335
Мъжа на Вики е всъщност само 8 години е по-голям от нея, макар че на мен ми изглежда много по- възрастен.
И 8 мл. по-богат. Вярно живот си живее. Знаете ли в живота каква е/беше повлекана Викито?

# 67
  • Мнения: 2 099
Денси,то и личи,че е повлеканка.Отпуснала се като мърда и се снима.Няма живец у нея.Предполагам го е развела тоя хубавец.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Мъжа на Вики е всъщност само 8 години е по-голям от нея, макар че на мен ми изглежда много по- възрастен.
И 8 мл. по-богат. Вярно живот си живее. Знаете ли в живота каква е/беше повлекана Викито?
Познавах я като беше ученичка и явно съм се заблуждавала или тя много променила като отиде в София и съм доста изненадана от избора й, въпреки 8 те милиона... Знам ли, сигурно много възбуждат толкова пари, за него е ясно, че едва ли действа възбуждащо.

# 69
  • На топло
  • Мнения: 4 130
На Викито втората снимка е ужасна  Laughing грозни криви крачета.
Повлекана, в смисил?

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
И джуфката на Викито наднича от гащите... Ово йе класа и стaндарт! Mr. Green Мисля че и ц*ц*те са нови, ама не ги показва.
Висок и строен е като си стъпи на портфейла. Викито тичаше по перона вече когато влакът набра скорост и се метна на тоя... вагон.
Joy ш'Ъ умра  bouquet

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Остави ти тоя живот.След една възраст мъжете стават като динята-шкембето расте,дръжката съхне 😁 гледам баш в тая е съпругът.
ПП: мразя дебели,раздрусани и мазни мъже.Не ме кефи хич нейния.
Култово това  Peace bowuu.Записвам си го,да цитирам  Peace.

# 72
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мъжа на Вики е всъщност само 8 години е по-голям от нея, макар че на мен ми изглежда много по- възрастен.
И 8 мл. по-богат. Вярно живот си живее. Знаете ли в живота каква е/беше повлекана Викито?

Тя не го ли разведе  newsm78 или бъркам  Rolling Eyes

# 73
  • До морето
  • Мнения: 7 128
На Викито втората снимка е ужасна  Laughing грозни криви крачета.
Повлекана, в смисил?
Въх, нидей! Тя така се гордее с дългите си крака, във всяко интервю намира начин да спомене нещо за тях  Mr. Green

Викито й личи, че си е казала "Сега или никога!", плюла е в пазвата и се е метнала на..... вагона  hahaha Помня я какви мизерни квартирки показваше по предаванията и обясняваше "Аз сама това, аз онова! Важното е, че е мое!", а като се залюби с ОМV-то веднага се намърда в баровската къща и тръгна да обяснява "Ние в този къща това сменихме, онова правИхме...."  Laughing
Неприятна ми е много, мисля че стана ясно  hahaha

# 74
  • Мнения: 31 335
Май го разведе да. Повлекана в смисъл всякакъв. И не обича хич да си мие косата.
Но иначе е умна, завърши право като второ висше в СУ и то лесно.

Общи условия

Активация на акаунт