Звездни компромати - 319 част

  • 101 992
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 120
 Кой ли ще е следващият...Бирмата?

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Много е тъпа горката!
Колкото и да са омаяни на Мара мъжете,като прогледнат и видят колко е тъпа,си плюят на петите.
Съжалявам я като жена,не е хубаво всичко това,но защо за Бога продължава да се излага?!Не знае ли кога да спре?

# 692
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Аз наистина нямам обяснение с какво ги държи - или и те са престъпно тъпи, или тя е някаква магьосница в леглото  Laughing  Кой разумен мъж би живял с някой, който не може да върже цяло изречение, че и да позволи да го разнасят по интервюта???

Но продължавам да не вярвам, че тя е виновна за раздялата. Трябва да е луда, за да допусне едни кирливи участия да й костват всичко  Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: 9 578
Мария си е толкова тъпа,  колкото беше и преди да се запознае с Гущеров. Едва ли мъжете бягат от нея, заради интелекта ѝ, все пак няма как да ги е излъгала, че е умна преди това. Laughing

# 694
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Кой ли ще е следващият...Бирмата?

Добре, че Валери е чак в Китай, щото той е потенциален  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 9 578
Кой ли ще е следващият...Бирмата?

Добре, че Валери е чак в Китай, щото той е потенциален  Mr. Green
Не, той прави децата, Михайлов после ги отглежда Laughing А и е много млада Мария за него още. Grinning

# 696
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
E, хайде де, едва ли е толкова тъпа .. объркана изглежда... вероятно имат някакво споразумение, да не говори по темата...
за това паркиране, колкото и да е зная нищо за Мария и животът И, разбрах, покрай фейсбук...

# 697
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
На Мария "р"-то не е ли от вътрешните й  брекети ?
 Диана Любенова изглежда остаряла. Все повече оставам с впечатлението,че тази раздяла е поради кривване на Мария.  Тя никога не е било на по-високо ниво от на провинциално,посредствено,но пък оправно момиче. Само не мога да разбера, за кво си приел да гостуваш по тема,по която явно не искаш да говориш.  ooooh!

# 698
  • Мнения: 17 546
На Мария "р"-то не е ли от вътрешните й  брекети ?
От лиготия е. Tired
Начи, позволявам си да смятам и мъжете, които са се оженили за нея, за не особено умни... Бързо им светва въпреки тази глупост де. Не продължава дълго. Но първият ѝ мъж не ми е "цвете". Това пък някой, зарязал жена си, колкото и тъпа да е тя(щото той си я е избрал! а в случая много), и се оженил за най-добрата ѝ приятелка, въобще, ама за нищо на света не ми го хвали! Stop
Този сега тате сигурно му е наливал, наливал през някой малък отвор, та накрая е стигнало до мозъка му, че е резил да си женен за това същество, а не престиж, но при него е от куртоазия - нищо че съм пухчо, глей кво гадже, световно известна фолк певица и отварачка забих. Дам... любовта е сляпа.
Сега като падне стандарта, кво праим?! Thinking Шанели, манели... няма вече. Маскировъчни блузета ще носи. Войнствено е настроена, та издържана в милитъри шик?
И въобще никой не може да ме убеди, че Мара е била влюбена някогаш в малкия Гущер, колкото и медени слабоумия да е изговаряла по негов адрес и бялата им, китна любов.
Отърва се фамилията...
Сега да видим на мама, която е в криза на средната възраст, кой ще ѝ спонсорира налудничавия външен вид и Марчето ще бъхти по кръчмите здраво, за да запази някакво ниво.
Жалко за детето, че има такава майка и определено, не особено отговорен баща.

# 699
  • София
  • Мнения: 1 424
Не я мислете Мара-проста, проста, но си плете кошничката идеално. Светът голям, балъци много. Гладна няма да остане. Язък за детето-симпатично е. Като Николетина Никол. Те ще са следващото поколение.

# 700
  • Мнения: 2 659
Катрин Хейгъл
Скрит текст:

Луси Хейл
Скрит текст:

Даутцен
Скрит текст:

Хайди Клум
Скрит текст:

Михаела Филева
Скрит текст:

# 701
  • Мнения: 17 546
На Михаела снимката как е пипана, та е толкова странна?! newsm78 През тая дупка на роклята според анатомията трябва нещо да се подава, а там изглежда плоско. Затова пък рамото на вдигнатата ѝ ръка, стои като изкълчено. Много идиотско фото.

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 9 775
Но продължавам да не вярвам, че тя е виновна за раздялата. Трябва да е луда, за да допусне едни кирливи участия да й костват всичко  Rolling Eyes

И аз така мисля и даже си мисля, че цялото внимание да не изговори нещо лошо е, за да не си отреже пътя назад. Според мен Гущеров скоро ще представи някоя нова птичка.  Party

# 703
  • Мнения: 2 808
Но продължавам да не вярвам, че тя е виновна за раздялата. Трябва да е луда, за да допусне едни кирливи участия да й костват всичко  Rolling Eyes

И аз така мисля и даже си мисля, че цялото внимание да не изговори нещо лошо е, за да не си отреже пътя назад. Според мен Гущеров скоро ще представи някоя нова птичка.  Party

Сутринта с едно очо гледах интервюто с Мара фон Гущерофф, ама май не каза, че са разделени, само чух, че той "имал тойфел" Laughing Laughing Laughing
Имала нова песен с някакъв, на снимките на клипа, всеки си бил в неговия "ареал" и тя използвала "автентичното заглавие Joy Joy Joy Лингвистичен ребус, не е шега Laughing

# 704
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Умишлено върнах, за да изгледам интервюто.
Според мен, още в началото беше доста емоционална, гласа й леко потреперваше, мисля си че беше притеснена, нервна, тъжна, даже.
Не мисля, че не го е обичала, между другото. Даже напротив-смятам, че отношението на Хриси към дъщеря й е накарало Мария да го заобича истински. Какво като е пухкав, аз и преди съм казвала, не смятам, че той е грозен мъж, и предвид джуджето, което е бивш съпруг на Мария, този изглежда по-добре.
Смятам, че беше искрена в това, което каза, но всеячески се стараеше да не стъпи на криво и да не каже нещо, което може да се разбере погрешно или да издаде нещо, което не трябва да се знае.
Не мисля и че е имала избор за участието си в предаването, все пак има продуцент. И предвид шума, който се вдигна около раздялата им с Християн, смятам, че Митко Пайнера я е натиснал да тръгне на турне по всички предавания и да говори общи приказки.

Общи условия

Активация на акаунт