Била, Метро, Фантастико, Триумф, Хит, Т-маркет и др. - 10

  • 128 067
  • 760
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 179
Да попитам, Метро все още ли обслужват само клиенти, които са ЮЛ/СОЛ? Правят ми впечатление интензивните им реклами, все едно че всеки може да пазарува там, а не определен кръг хора.

# 331
  • София
  • Мнения: 8 114
Да, трябва да имаш карта на името на ЮЛ. Аз нямам карта, и бях чула, че издават еднодневни за ФЛ. Ходих и питах. Не било вярно. Ако съм нямала да съм се помолела на някой на касата да ми услужи (което нямам как да стане, да се моля на някой за карта). Това ми отговориха на информация в Метро.

# 332
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Всеки може да пазарува в Метро. Не знам точно какво си попитала, но отиваш на информация и си искаш еднодневна карта за пазаруване.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 854
Голяма кутия Мерси има ли някъде на промоция?  Благодаря!
Кауфланд


До кога ще са на промоция в Кауфланд бонбоните? Благодаря.
До 26.11 /днес/

# 334
  • Мнения: 1 848
Всеки може да пазарува в Метро. Не знам точно какво си попитала, но отиваш на информация и си искаш еднодневна карта за пазаруване.

Изобщо не е така!
Аглея го е написала преди теб, точно и ясно.

# 335
  • София
  • Мнения: 8 114
Всеки може да пазарува в Метро. Не знам точно какво си попитала, но отиваш на информация и си искаш еднодневна карта за пазаруване.

Ако имам фирма, или съм уполномощена от някой управител да ми издадат карта. Аз нямам фирма, нито съм упълномощена, следователно не мога да пазарувам. Или както писах, да съм се помолела на някой да ми услужи с картата си. Това ми казаха.

# 336
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Всеки може да пазарува в Метро. Не знам точно какво си попитала, но отиваш на информация и си искаш еднодневна карта за пазаруване.

Изобщо не е така!
Аглея го е написала преди теб, точно и ясно.

Да търся ли фактурите, с които пазарувам в Метро, като доказателство? Laughing Ходя в Метро преди Божурище, за вас не знам. Би трябвало да са еднакви условията навсякъде. Не ми се издава карта в смисъл на пластика, а ми дават еднодневна такава - представлява хартиена бележка с номер. Не съм се заглеждала точно какво пише на нея. Давам си я на касата и не се моля на някой да минавам с неговата карта! Stop Така че, не ми казвай какво е точно и ясно! Naughty

# 337
  • Мнения: 3 538
Всеки може да пазарува в Метро. Не знам точно какво си попитала, но отиваш на информация и си искаш еднодневна карта за пазаруване.

Ако имам фирма, или съм уполномощена от някой управител да ми издадат карта. Аз нямам фирма, нито съм упълномощена, следователно не мога да пазарувам. Или както писах, да съм се помолела на някой да ми услужи с картата си. Това ми казаха.
Моята карта е издадена на лице със свободна професия, с ЕГН, вместо данъчен номер, имам много познати с такива карти и без да имат фирма. Попитайте на информация, дали има такава възможност или е било само в началото при стартирането на Метро в България.
При положение, че не са особено добре откъм клиенти, мисля, че трябва да са по-гъвкави откъм осигуряване на достъпа за пазаруване на повече желаещи.

# 338
  • Мнения: X
Пазарувала съм с еднодневна карта,и то не веднъж,мръщят се разни кобри,но може Simple Smile Все едно им искаш бъбрек...

# 339
  • Мнения: 1 179
Всеки може да пазарува в Метро. Не знам точно какво си попитала, но отиваш на информация и си искаш еднодневна карта за пазаруване.

Ако имам фирма, или съм уполномощена от някой управител да ми издадат карта. Аз нямам фирма, нито съм упълномощена, следователно не мога да пазарувам. Или както писах, да съм се помолела на някой да ми услужи с картата си. Това ми казаха.
Моята карта е издадена на лице със свободна професия, с ЕГН, вместо данъчен номер, имам много познати с такива карти и без да имат фирма. Попитайте на информация, дали има такава възможност или е било само в началото при стартирането на Метро в България.
При положение, че не са особено добре откъм клиенти, мисля, че трябва да са по-гъвкави откъм осигуряване на достъпа за пазаруване на повече желаещи.
Да, в началото, когато Метро стъпиха на българския пазар, раздаваха карти и на обикновени физически лица. Сега, доколкото знам, карти се издават на ЮЛ или СОЛ (т.е. със свободна професия). За еднодневни не зная, но преди 2 - 3 години имаха "отворени варти" в определени дни от месеца и можеше да се пазарува свободно. Тогава съм ходила да пазурам без карта.

# 340
  • Мнения: 4 871
Знам, че въпросът ми не е точно за тук, но нали като ти трябва темата точно в този момент не можеш да я намериш, та се отказах да я търся и ще питам тук.
Ползвали ли сте перилни препарати Lex? Ето тези:

Доволни ли сте? Как изпират? Имат ли хубав аромат?

# 341
  • Мнения: 13 547
Знам, че въпросът ми не е точно за тук, но нали като ти трябва темата точно в този момент не можеш да я намериш, та се отказах да я търся и ще питам тук.
Ползвали ли сте перилни препарати Lex? Ето тези:

Доволни ли сте? Как изпират? Имат ли хубав аромат?
Тук ще получиш отговор на въпроса си.
http://old.bg-mamma.com/?topic=997589.msg35891926#new

# 342
  • Мнения: 4 871
Всъщност точно тази тема търсих, благодаря ти!  bouquet

# 343
  • Мнения: 797
Пак да попитам - в някоя Била в Пловдив има ли тенджера на Брабантия 24 см ?

# 344
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
По примера на Лидълската тема да дам брошурата за Т-маркет - http://www.tmarket.bg/uploads/releases/pdf/Buletin_48-4551.pdf  
техните промоции са от вторник т.е. вчера Simple Smile Мен ме яд че някой обира брошурите от пощенските кутии и затова седнах да разгледам онлайн Simple Smile
Много съм доволна от Т-маркет защото почти всеки път като отидем там на пазар откриваме с намаление с карта Благодаря или зехтин екстра вържин или някое хубаво вино - виното там е наистина изгодно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт