Била, Метро, Фантастико, Триумф, Хит, Т-маркет и др. - 10

  • 128 119
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 577
Да, майка ми редовно от там пазарува и казва, че цените са по-ниски от други места и са качествени стоките.

# 736
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Халатите за баня в Хит дето са на промоция ок ли са?
Да Ви кажа ли място откъдето може да си вземете наистина хубав халат на много добра цена?

Да, аз се интересувам.
Благодаря!
В ENGLISH HOME в момента има намаление на халати за баня  по 24лв.

https://englishhome.bg/products/cat_view/72/112
Къде ги видя по 24 лв.? На сайта халат под 36 лв. не видях. Всъщност имаше само един лилав за 26 лв.
В магазина в МОЛ Сердика на последният етаж миналата седмица бяха на промоция, закачени на щендер.
 От онлайн магазина може и да няма!

# 737
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Скрит текст:
Халатите за баня в Хит дето са на промоция ок ли са?
Да Ви кажа ли място откъдето може да си вземете наистина хубав халат на много добра цена?

Да, аз се интересувам.
Благодаря!
В ENGLISH HOME в момента има намаление на халати за баня  по 24лв.

https://englishhome.bg/products/cat_view/72/112
Къде ги видя по 24 лв.? На сайта халат под 36 лв. не видях. Всъщност имаше само един лилав за 26 лв.
В магазина в МОЛ Сердика на последният етаж миналата седмица бяха на промоция, закачени на щендер.
 От онлайн магазина може и да няма!
Даваш линк, за това питам.

# 738
  • Мнения: 1 809
И Т-маркет са започнали да правят 25% съботно-неделни намаления на определена група продукти с клиентска карта.

# 739
  • София
  • Мнения: 4 713
На Герена има ли Тмаркет?

# 740
  • Мнения: 577
Да, на Тодорини кукли до Фантастико.

# 741
  • Мнения: 272
ЗДравейте, може ли в Метро да се пазарува без карта,има неща които  ме интересуват ,нямам фирма.Благодаря!

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Почти всеки път преотстъпвам картата си на касата на някой Simple Smile
Другия вариант е, да попитате на информация, за да ви издадат дневна карта

# 743
  • Мнения: 4 586
Последните 2 пъти в Метро ми казаха, че вече няма дневни карти и да си мина на каса, като предварително предупредя, че съм без карта. Важаха си и отстъпките.

# 744
  • Мнения: 1 637
Точно вчера, при конкретен въпрос дали може да се пазарува без карта, служителка ми отговори категорично "Не!"

А в сайта на Метро пише:
" Клиент на МЕТРО
В МЕТРО могат да пазаруват само лица, които имат актуална МЕТРО карта."

Вие си знаете дали ще пробвате без карта.

# 745
  • София
  • Мнения: 1 420
Точно вчера, при конкретен въпрос дали може да се пазарува без карта, служителка ми отговори категорично "Не!"

А в сайта на Метро пише:
" Клиент на МЕТРО
В МЕТРО могат да пазаруват само лица, които имат актуална МЕТРО карта."

Вие си знаете дали ще пробвате без карта.
Досега не съм видяла някой да откаже да си даде картата на друг човек. А и доста често съм виждала как касиерките маркират карта  от при тях за клиенти без такава. Говоря за София, Метро Младост.

# 746
  • Мнения: 4 586
Точно пък днес в София, Метро София 2, казаха на няколко човека, че могат да пазаруват без карта, отделно на други потребители казаха, че картите са им изтекли и трябва да се подновят, но няма проблем да пазаруват с тях и да ги подновят когато им е удобно. На мен ми дадоха новата карта за 3 минути (след като чаках 10 минути на опашка), защото си бях попълнила всички данни онлайн.

# 747
  • Мнения: 87
Привет,
 Внимавайте с Т М@ркет и проверявайте. Наглостта им няма край - 50% измама на топла точка в Т М@ркет
Печените кюфтета и кебапчета в Т М@ркета не са 60гр, както пише на етикета
Те НЯМАТ и 40гр, дори.
Това е 50% измама. Реално ги купуваме за 17.50лв/ кг.

# 748
  • Мнения: 4 586
Най-вероятно 60 гр. са суровите кюфтета. Стар трик с грамажа прилагат. При тях е задължително да се проверява бележката след каса, че там разминаването е сериозно.

# 749
  • Мнения: 3 961
Когато съм купувала скара от топлите витрини не гледам грамажа в цифри, то се вижда колко е голямо.

Общи условия

Активация на акаунт