Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 909
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 245
  • София
  • Мнения: 23 156
Честит празник и от мен... Ами много каръшки уикенд какво да ви кажа.  hahaha В Пловдив бяхме - регистрирахме код от брашното - нищо.  Simple Smile Имаше в триумф играта със скреч картите на кока кола за няколко дни купихме 3 и пак нищо. От билетчета - нищо. Бритос нямаше или поне не видях такива, участващи в промоцията.  Аман вече.  Crossing Arms

Ще участвам в играта на либрес.  Simple Smile
Скрит текст:
Точно тях купувам така или иначе. Иронията е, че моя близка закри аптеката, в която работеше и сигурно имам към 5, 6 пакета превръзки поне, но рано или късно всичките ще влязат  в употреба.

# 1 246
  • София
  • Мнения: 13 280
Успях да се включа във великденския нощен "валеж" на награди на София мел!  Party Party Party
Скрит текст:

Освен хлебопекарната спечелих форма и ръкавица.  Grinning След разочарованието, че месец и половина не улучвах нищо, последната вечер беше супер късметлийска!  Grinning

# 1 247
  • Мнения: 10 874
Ехааа, браво, Таня, това се казва страхотен късмет! Heart Eyes Със здраве да си ползваш всичко! Hug

# 1 248
  • Мнения: 22 867
Тaня67, поздравления, хубав нощен валеж! Hug bouquet При мен само дъжд чука по стъклата! Simple Smile

# 1 249
  • София
  • Мнения: 13 280
Благодаря ви!  Hug  Хубаво, че на мъжът ми му се спеше и едва дочака 12 часа, за да се чукнем с по едно яйце и си легна. От скука погледнах играта и видях, че има необичайно много награди. През около 8-9 минути се падаха.  Grinning 

Скоро ще правя следвеликденски козунаци. hahaha За празника ядохме купешки. Simple Smile

# 1 250
  • Мнения: 15
Честит празник и от мен... Ами много каръшки уикенд какво да ви кажа.  hahaha В Пловдив бяхме - регистрирахме код от брашното - нищо.  Simple Smile Имаше в триумф играта със скреч картите на кока кола за няколко дни купихме 3 и пак нищо. От билетчета - нищо. Бритос нямаше или поне не видях такива, участващи в промоцията.  Аман вече.  Crossing Arms

Ще участвам в играта на либрес.  Simple Smile
Скрит текст:
Точно тях купувам така или иначе. Иронията е, че моя близка закри аптеката, в която работеше и сигурно имам към 5, 6 пакета превръзки поне, но рано или късно всичките ще влязат  в употреба.
Здравейте! Весели празници! За коя игра на кока кола със скреч карти става въпрос?

# 1 251
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Таня, страхотен късмет, браво. Hug

# 1 252
  • Мнения: 1 709
Таня, честито!
Голям късмет!

# 1 253
  • Мнения: 2 583
Таня честито за късмета! Аз докато се усетя за валежа на миксери преди полунощ и той взе че спря Joy. Но пак съм много доволна  от тази игра с хлебопекарна и ръкавица.

# 1 254
  • Мнения: 7 328
Христос Воскресе!Честито на Таня,на Labrex и на всички останали bouquet,благодаря на Лалето за споделената игра bouquet.Няколко дни бях без нет и Ви изпуснах,но нямам и с какво да се включа,освен че снощи като се прибрах си изпросих от дядовците пред магазина една капачка от Бритос,ако случайно спечеля нещо,ще ги черпя бира...Успешна седмица на всички!

# 1 255
  • София
  • Мнения: 427
Честита прекрасна награда, Тaня67! Ние ядохме козунак от хлебопекарната ми от София Мел.  Heart Eyes

Напоследък нямам много време и затова участвам само в игрите на  Морени и Милка, искам кутия с Морени Стикс. Simple Smile

Благодаря на Лалето за играта на Либрес. Харесвам ги и ги използвам, така че ще си пробвам късмета и при тях.

# 1 256
  • Мнения: 261
Христос Воскресе! Честито на всички спечелили! Аз спечелих чаша от Орео!
Имам излишни 3 кода на Теди, които разменям за код от друга игра или нещо друго.

# 1 257
  • Мнения: 874
Днес ли да очакваме печелившите от играта на кауфланд ( с яйцата за ваучерите по 30 лева ) и на лидъл  (с откриването на стикитата) ? Simple Smile

# 1 258
  • Мнения: 1 050
Стикитата са на 19.04.

# 1 259
  • Мнения: 2 130
За играта на Теди освен стикерите с номерата, нещо друго пазите ли?

Общи условия

Активация на акаунт