Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 659
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 10 874
Е, има си хора, които колекционират разни неща, не е задължително да е заради децата. Да не ви казвам аз как събрах цял албум спинери Спондж Боб преди няколко месеца. Embarassed Ами какво да направя, обичам Спондж Боб! Blush

# 1 471
  • Мнения: 36 506
Разбира се; и аз разните му магнити, чаши, метални кутии и подобни джунджурии ги събирам за себе си  Simple Smile

Миналата седмица се записах в тази игра (въпреки че не съм сигурна колко е реална) : https://mmc.bg/%D0%A1%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0- … %D0%A1-nid64.html

Уж всеки втори печели...Ще видим - още не са обявили печеливши за втората седмица. 

# 1 472
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Аз също събирам разни неща, хоби ми е.

Мисълта ми беше, че някои се регистрират сума ти пъти само и само да спечелят.
Включих се в играта на Своге, разглеждах до преди малко галерията и видях една дето е на всяка манджа мерудия, поне да беше сготвила нещо, а то някакви изрязани фигурки от шоколад. Смешна ми е, някой ден ще я потърся във Фейсбук със сигурност играе във всички игри там. Joy

# 1 473
  • Мнения: 1 809
Разбира се; и аз разните му магнити, чаши, метални кутии и подобни джунджурии ги събирам за себе си  Simple Smile

Миналата седмица се записах в тази игра (въпреки че не съм сигурна колко е реална) : https://mmc.bg/%D0%A1%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0- … %D0%A1-nid64.html

Уж всеки втори печели...Ще видим - още не са обявили печеливши за втората седмица. 

Обявили са ги - на същия линк за предната седмица, добавени са новите.

# 1 474
  • Мнения: 36 506
Мерси; няма ме. Изглежда ми, че са по-малко, но може би така си е предвидено - не съм чела правилата.

# 1 475
  • Мнения: 10 874
Мисълта ми беше, че някои се регистрират сума ти пъти само и само да спечелят.
Включих се в играта на Своге, разглеждах до преди малко галерията и видях една дето е на всяка манджа мерудия, поне да беше сготвила нещо, а то някакви изрязани фигурки от шоколад. Смешна ми е, някой ден ще я потърся във Фейсбук със сигурност играе във всички игри там. Joy
О, да, има си ги такива и знам в случая за кого говориш. Mr. Green Да, играе във всички игри във Фейсбук и даже много често печели... А една нейна дружка пише в темата ни. Wink Мисля, че и тя е писала (или поне чете, засичала съм я „на балкона“). Живи и здрави да са. Simple Smile

# 1 476
  • София
  • Мнения: 826
Мисълта ми беше, че някои се регистрират сума ти пъти само и само да спечелят.
Включих се в играта на Своге, разглеждах до преди малко галерията и видях една дето е на всяка манджа мерудия, поне да беше сготвила нещо, а то някакви изрязани фигурки от шоколад. Смешна ми е, някой ден ще я потърся във Фейсбук със сигурност играе във всички игри там. Joy
О, да, има си ги такива и знам в случая за кого говориш. Mr. Green Да, играе във всички игри във Фейсбук и даже много често печели... А една нейна дружка пише в темата ни. Wink Мисля, че и тя е писала (или поне чете, засичала съм я „на балкона“). Живи и здрави да са. Simple Smile

Знам я тази!Любимка ми е!Участва навсякъде и за всичко...изобщо не подбира  Joy

# 1 477
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Все ми е едно къде играе жената, просто се набива на очи със специфичното име.
Не ги разбирам такива, да играят във всички игри и да спечелят нещо ненужно на всяка цена да речем.
Участвам в игри в които ми харесват наградите, продуктите също.


Изобщо не подбира вика. Joy Joy
Именно, точно заради това ми е смешно, желая успех на жената, не го казвам с лоши чувства, просто прави впечатление и за мен е странно.

Последна редакция: ср, 19 апр 2017, 18:22 от Ивекс

# 1 478
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Аз пък не играя в фейсбук игри просто не ми се занимава там.  Joy Joy Joy

# 1 479
  • Мнения: 3 819
Аз нали съм руса и не разбрах дали мога да си избирам коя награда искам от Либрес след като събера точките  newsm78

# 1 480
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Да, така пише на картончето.

# 1 481
  • Мнения: 10 874
Аз пък не играя в фейсбук игри просто не ми се занимава там.  Joy Joy Joy
Аз играя от време на време, имам си любими страници. Но рядко печеля.

Куинс ще имат два нови вкуса, единият е с драконов плод. Mr. Green Другият беше нещо с кокос. Thinking
 hahahaИзлишно е да казвам кой чакам с нетърпение, нали? Joy

# 1 482
  • sofia
  • Мнения: 1 945
Има ги всички в Била, поне в София - има и трети вкус - мента и пъпеш мисля,че беше Simple Smile

# 1 483
  • Мнения: 3 546
Днес опитах новите вкусове на Куинс. Драконовия плод много ми хареса, на детето също. И другите са хубави - кокос и ананас, и пъпеш и мента. Драконовия плод беше последна бутилка, като изкарат пак ще купя.

Ходих да гледам галерията на Своге, но не видях изрязан шоколад. И сега ми стана любопитно зас кого говорите.  Grinning
Все забравям да купя един и да участвам, отивам да чета правилата да видя до кога е.

# 1 484
  • Мнения: 3 819
Да, така пише на картончето.
Hug bouquet
Ще се включа и аз в играта.

Общи условия

Активация на акаунт