Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 663
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 14 796
Aз точно от новите 3 вкуса намерих,сигурно защото старите си ги имаха и не са зареждали от тях. Пъпеша ми хареса най-много,както и драконовия плод. И другия глътнах де.  Mr. Green Даже четох в правилата на играта и се зачудих защо моите сокове не са изброени. После се сетих,че са нови.   Blush

Аз едва ли ще открия Бритос,а така ми харесват наградите.  Sad

# 1 486
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Аз намерих и в кварталния Триумф Бритос (да уточня, че говоря за бирата този път Joy )

Моята страст са албумите на Била Embarassed Събирам си ги сама, ходя и да разменям. Жалко,че в Пловдив Билата не ми е близо и много рядко пазарувам там.

# 1 487
  • София
  • Мнения: 3 098
Спечелих 2 билета за запис на предаване на Слави утре от 15ч., но не мога да намеря другарче. Някой иска ли да иде на мое място??

# 1 488
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Какви албуми?
Аз пазарувам често от Билата, винаги са ми давали някакви стикери и т.н., но съм ги изхвърляла.
Кажи, ако събираш нещо да те имам предвид. Peace

# 1 489
  • София
  • Мнения: 13 154
Какви албуми?
Аз пазарувам често от Билата, винаги са ми давали някакви стикери и т.н., но съм ги изхвърляла.
Кажи, ако събираш нещо да те имам предвид. Peace

Изпуснала си. Хубави детски енциклопедии се получават със стикерите. Но ти сигурно говориш за малките стикерчета, които дават отстъпка за тигани, чаршафи и подобни.  Wink За тези става въпрос:

# 1 490
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Иве, благодаря ти Hug Но в момента няма акция с тях, тъкмо да не ме е яд Mr. Green Аз имам 3-тия на първи ред и двата на втория Sunglasses

# 1 491
  • Мнения: 3 546
Страхотни са тези албуми. Имаме ги всички. Първия ни е малко разпокъсан, че много трудно ги събрахме.

# 1 492
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Да, тези за пръв път ги виждам. Peace

# 1 493
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
От първия тази бялата лисица сумати време не я намерихме  Joy Joy

# 1 494
  • Мнения: 3 546
Аз заради първия албум се регистрирах тук във форума.  Wink

# 1 495
  • Мнения: 10 874
Албуми на Била имам няколко, събрани благодарение на темите за размяна (понеже аз не пазарувам често от Била и няма как да събера и половината картинки). И един на Пени маркет имам, с него брах малко срам, ама си заслужаваше, попълних го. Heart Eyes Ако на някого му е интересно защо съм брала срам:
Скрит текст:
Бях събрала почти целия албум без пет-шест картинки. И реших, че съм дотук, здраве да е. Обаче на страницата на Пени маркет във Фейсбук имаше обявено, че ако на някого му липсват картинки (до 10 броя), да пише кои номера са и от кой магазин му е удобно да ги вземе. Трябваше също така да се напишат имената на детето и на един негов родител, който ще го придружи. Blush Аз бях бременна тогава. Та писах им, обясних им, че нямам дете, НО ( hahahaмнооого важно уточнение hahaha) съм бременна с такова. Joy Питаха ме в кой магазин искам картинките, казах им. Отивам да си ги получа, съответно и там питат за дете, щото уж ги давали на родител+дете, обясних им, че съм казала, че нямам дете и че наистина фигурирам в списъка, а не съм дошла да открадна нечии картинки. Laughing Провериха протокола и наистина само моето име беше, та си ми дадоха картинките. Mr. Green
Последно събирах албума с динозаврите на Била, даже темата за размяна във форума е моя (много обичаме динозаври и дракони с ММ Blush и този конкретно албум с голям кеф го събирахме). Наистина са много хубави албумчетата, също са и много полезни, аз поне много интересни неща научих от тях. Heart Eyes

Ще търся драконовия плод значи. Heart Eyes При нас все едни и същи сокове има и все от тези, дето не ми харесват много, та все чакам да заредят с нещо хубаво. Харесвам малиновия с ментата и гроздовия с алоето, обаче все по-трудно ги откривам. Crossing Arms

# 1 496
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Албуми на Била имам няколко, събрани благодарение на темите за размяна (понеже аз не пазарувам често от Била и няма как да събера и половината картинки). И един на Пени маркет имам, с него брах малко срам, ама си заслужаваше, попълних го. Heart Eyes Ако на някого му е интересно защо съм брала срам:
Скрит текст:
Бях събрала почти целия албум без пет-шест картинки. И реших, че съм дотук, здраве да е. Обаче на страницата на Пени маркет във Фейсбук имаше обявено, че ако на някого му липсват картинки (до 10 броя), да пише кои номера са и от кой магазин му е удобно да ги вземе. Трябваше също така да се напишат имената на детето и на един негов родител, който ще го придружи. Blush Аз бях бременна тогава. Та писах им, обясних им, че нямам дете, НО ( hahahaмнооого важно уточнение hahaha) съм бременна с такова. Joy Питаха ме в кой магазин искам картинките, казах им. Отивам да си ги получа, съответно и там питат за дете, щото уж ги давали на родител+дете, обясних им, че съм казала, че нямам дете и че наистина фигурирам в списъка, а не съм дошла да открадна нечии картинки. Laughing Провериха протокола и наистина само моето име беше, та си ми дадоха картинките. Mr. Green

Кажи, че ти се е закусвало и си го изяла Joy

# 1 497
  • Мнения: 11
Здравейте,

имам питане към ` Румяна88 `. Споменахте по-горе че сте сред печелившите от играта на Бързи и яростни и се чудех дали сте получили мейл или нещо от тях.... Понеже аз също си видях името но нямам известие. Благодаря ви и честито

# 1 498
  • Мнения: 10 874
Кажи, че ти се е закусвало и си го изяла Joy
hahaha Joy
То нали имаше някакъв подобен виц...
Скрит текст:
- Лельо, ти обичаш ли това бебе, дето е в корема ти?
- Да, разбира се!!!
- Ами тогава защо си го изяла?!
 Joy

Съвсем забравих, че и на Стела Артоа чакам да обявят последните печеливши на големи награди и надникнах в сайта, но няма списък още. В правилата пише, че се обаждат, ама като не знам кога ги теглят, не знам и дали са уведомени вече печелившите или тепърва предстои всичко. Ще видим. Thinking

# 1 499
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Ние първия албум на Била пропуснахме, че детето беше малко, но последните 3 ги имам. Харесват ми. Даже в момента пак четем този за океана, за не знам кой път. Имам и останали резервни картинки, ако на някой нещо му липсва мога да погледна дали ми е налично.

На Стела май четох, че трябва до 19.04 да обявят печелившия за апарата

Общи условия

Активация на акаунт