Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 670
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 710
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Отново благодаря на хората, които коментират въпроса с данъка.

Питах и ми казаха, че може да се плати и парите ще отидат точно затова няма да се приспадат за осигуровки, но не можело да се ползва намалението от 5 %. Ще ходя до НАП аз да питам, за да ми обяснят.

Честито на спечелилите от Своге, мен ме няма, но пък едно от момичетата е спечелило, та все едно съм аз, много се радвам. Hug

# 1 711
  • sofia
  • Мнения: 1 945
Супер!

# 1 712
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Много се радвам, точно това искахме.

Навън съм, но точно преди да вляза в темата тя ми се обади да ми каже. Flutter

# 1 713
  • Мнения: 10 874
Честито на спечелилите от Своге, мен ме няма, но пък едно от момичетата е спечелило, та все едно съм аз, много се радвам. Hug
Страхотнооо! Party Много, много се радвам, че успяхте!!! Heart Eyes Hug

# 1 714
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Мен също. Mr. Green Wink

А и 5-те сме с по една снимка, не очаквах, честно.

# 1 715
  • Мнения: 340
И аз с топка от Сникърс. От тази седмица имаме и билети от играта на Нова за Бързи и яростни.. аз направих регистрация на мен и на още едно име.. и вторник като гледах печелившите имаше един победител с това име, но без фамилия и си викам не сме ние, щот аз съм сигурна, че писах фамилията, не съм толкова смотана... И в сряда звъннали да честитят за наградата и да искат 3 имена.  Mr. Green
Сега освен топката и блуза от Скитълс друго не се сещам да чакам май.  Rolling Eyes

# 1 716
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Честито. Hug

На мен ми звъняха от Тип Топ за бирата, но не бях вкъщи, а и нямаше никой у дома, който да ги вземе, та ще ходя до офиса им, че бирата съм я обещала вече.

# 1 717
  • Мнения: 14 801
Охо значи и аз ще я чакам скоро. Моята е от 01.04 мисля. Ако не се лъжа и ти ,Ивекс,беше спечелила началото на месеца? Тоо не че времето е много за бира.  #Crazy

# 1 718
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Да, току-що погледнах като писа на 04-ти е спечелена.

# 1 719
  • Мнения: 3 546
Ивекс, браво много се радвам.  Hug

# 1 720
  • Мнения: 10 874
А и 5-те сме с по една снимка, не очаквах, честно.
Аз до последно стисках палци и се надявах. Hug И сега толкова се радвам и за теб, и за Скокливчето, все едно аз съм спечелила. Party Heart Eyes Heart Eyes

# 1 721
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
честити награди! Много е хубаво като печели някой, който много иска наградата и много се радва

# 1 722
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Аз пък още не мога да намеря куйнс със кодове, но и гадното е, че кодовете не се натрупват за тегления както при Престиж  Crossing Arms

# 1 723
  • Мнения: 36 519
Честито за наградите от Своге!  Simple Smile Хубави неща дават, но аз не мисля да участвам там - струва ми се, че е малък шансът, а и не ми се готви (шоколада го предпочитам както си е Grinning ).

# 1 724
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
 В Била имаше сокове с кодове Куинс.

Общи условия

Активация на акаунт