Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 803
  • 2 463
  •   2
Отговори
# 1 740
  • Пловдив
  • Мнения: 2 417
Днес ми донесоха Каменица. Вече чакам чаши Орео и топка на М&M.

Либрес нямаше и в Билата, през която минах Joy Голяма одисея ми е с тях.

# 1 741
  • Мнения: 22 867
Браво на всички печеливши, честити им награди! Топката на Сникърс ми хареса, на Ивекс федербала също. Съжалявам за ситуацията с villygdr, може нещо да се бъгнало по сайта. newsm78 Те пък какво им пречи да го поправят, все пак дете чака наградата.
Аз пък съм като оня във вица, дето само повтарял колко много иска да спечели от тотото, викал, боже помогни, докато чул глас отгоре:"Ами пусни един фиш, де!", та и аз, нищо не правя, само искам......ама ще взема мерки. Simple Smile
Чакам за сега едни бирци Каменица и чашка от Орео. Peace
 .

# 1 742
  • Мнения: 874
villygdr #Crazy
Не разбирам, заявила си куфар и е пишело, че поръчваш куфар, но в SMS-а пише спален комплект, така ли? Shocked Ако е така, подай жалба в КЗП, играта е с покупка. Каква вина имаш ти за техническата им грешка?! ooooh! Но не знам имаш ли доказателство, че си поръчала куфар. Thinking Аз онзи ден поръчах един, но нямах никакъв проблем - и в сайта, и в SMS-а, който получих, си пише, че е куфар.
Поръчах куфар .Потвърдиха ми спален комплект.!00 % съм сигурна че избрах куфар .Сега гледам в страницата им в фейзбук има и други  такива оплаквания Sad

# 1 743
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Значи не е единичен случай, много е неприятно, факт.

И аз бих се обърнала към КЗП, могат да направят проверка, защото играта е с покупка.

Лятна буря, от Пловдив си, ако не се лъжа, в два магазина Била съм ходила и имаше само ежедневни Либрес.

labrex, и ти като един приятел на ММ. Все се оплаква, че не може нищо да спечели от тото, пуска от дъжд на вятър. Joy

За сокчетата на Куинс в Била, не са при останалите сокове, а при витрините, имайте го предвид.
Аз също ги търсих отначало, даже и служител попитах, но той само вдигна рамене, но по принцип и те не знаят какво продават, не ми се случва за пръв път, та сама си ги намерих.

# 1 744
  • Мнения: 10 874
villygdr, освен жалба, не ми хрумва какво друго можеш да направиш. Дано все пак всичко завърши добре и си получите куфара! Praynig Ужасна ситуация... Sad

# 1 745
  • Мнения: 36 730
За топката искат ли ЕГН? Simple Smile http://www.sport-stage.net/index.php?id_product=343&controller=product

Това с Теди вярно е за жалба, а и играта е с покупка - сигурно ще има ефект.

# 1 746
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
За топката искат ли ЕГН? Simple Smile http://www.sport-stage.net/index.php?id_product=343&controller=product

Това с Теди вярно е за жалба, а и играта е с покупка - сигурно ще има ефект.
Сайта си е сложил надценка в правилата пишеше, че не надвишава  Peace

# 1 747
  • Мнения: 874
На ментина- за какво им е ЕГН , ако спечелим малка награда?
3.10. Спечелилият участник следва да се обади на телефон 0898150555 или 02/4191255 в срок от 5 (пет) работни дни от получаване на уведомителнието по т. 3.8. и да съобщи на оператора трите си имена, ЕГН...

# 1 748
  • Мнения: 1 523
И аз днес бях в магазин Билла на ул.Димитър Талев,но нямаше Либрес на промоция и в ДМ нямаше, взех само бира Бритос и бонбони Ментина от Билла. За Куинс забравих да проверя. #Crazy #Crazy

# 1 749
  • Пловдив
  • Мнения: 2 417
Иве, аз ходих до този на гарата, но и при ежедневните нямаше промоционални. Най-вероятно ще видя утре и в тази на Халите.

# 1 750
  • Мнения: 874
Пуснах онлайн жалба.Не вярвам нещо да направят но съм супер ядосана и поне нещо направих.Още повече че през 1 час малкия се сеща и се заплаква че няма да му пратят куфар

# 1 751
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Иве, аз ходих до този на гарата, но и при ежедневните нямаше промоционални. Най-вероятно ще видя утре и в тази на Халите.
Точно там ги гледах вчера, имаше ежедневни няколко пакета, аз търсих от нормалните, но нямаше.
Явно са ги изкупил бързо....

# 1 752
  • Мнения: 14 157
Донесоха ми втората бира от Каменица. Преди час получих смс от Спиди да очаквам пратка в понеделник. Чакам топка от сникърс и кърпа от бонбонките. Сигурно е топката, щом вече ги носят.

# 1 753
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Донесоха ми втората бира от Каменица. Преди час получих смс от Спиди да очаквам пратка в понеделник. Чакам топка от сникърс и кърпа от бонбонките. Сигурно е топката, щом вече ги носят.
Значи и моята ще дойде и аз имам смс.

# 1 754
  • Мнения: 1 136
Честито момичета за наградите.  newsm44 newsm44 newsm44 И аз съм с мини пасатор от своге и то с една единствена снимка. Преди един месец имаше такива пасатори на промоция в кауфланд и мъжо искаше да си купим, отказа го с надеждата,че ще го спечеля от някъде и много се радвам.

Общи условия

Активация на акаунт