Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 628
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 60
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Ivaylo77,викам на мъжа ми,ако искаш флашка бягай за сок,че има бъг,ама търси със стикер.Още го няма.Ама като се прибере няма да му казвам,че съм ти се вързала.Мисля да кажа,че системата се е оправила.
Laughing

# 61
  • Мнения: 9 439
Ivaylo77,викам на мъжа ми,ако искаш флашка бягай за сок,че има бъг,ама търси със стикер.Още го няма.Ама като се прибере няма да му казвам,че съм ти се вързала.Мисля да кажа,че системата се е оправила.
Laughing

Ааа, неее.  hahaha

# 62
  • Мнения: 1 027
Сайта на сникърсите е ок вече.

# 63
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Ivaylo77,викам на мъжа ми,ако искаш флашка бягай за сок,че има бъг,ама търси със стикер.Още го няма.Ама като се прибере няма да му казвам,че съм ти се вързала.Мисля да кажа,че системата се е оправила.
Joy
Не бе, честити му 1 април  Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 448
Още го няма,може и да не намери сок!

# 65
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Още го няма,може и да не намери сок!
Какво причиних на човека ама сега го е страх от теб и не се прибира Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 516
valida6, Рапидо са куриерите.
На Орео куриера не бяха ли Тип топ newsm78.Рапидо носиха Lays,ако не се лъжа. Thinking

# 67
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
За София мел става на въпрос. Орео ги носят Тип Топ, да.

# 68
  • Мнения: 1 329
и аз се записах на морени

# 69
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
От орео търсят ли опаковки за предаване?
Другото което е когато се появяват ръцете да местиш чашата и да не я местим тя си застава отдолу. Simple Smile

# 70
  • sofia
  • Мнения: 1 944
От орео търсят ли опаковки за предаване?
На мен ми ги искаха всичките и сверяваха кода.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 098
При Морени ще играя за вафли.  Peace Въобще не ме блазни дюшека. Дано имам късмет. Позабравила съм ги тези вафли Stix, бяха хубави.
Бъг имаше при кит кат, а не при морени, мисля.
При Морени изпрати на всички, че печелят още първия ден и ни компенсираха с вафли.  Wink

# 72
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
При Морени ще играя за вафли.  Peace Въобще не ме блазни дюшека. Дано имам късмет. Позабравила съм ги тези вафли Stix, бяха хубави.
Бъг имаше при кит кат, а не при морени, мисля.
При Морени изпрати на всички, че печелят още първия ден и ни компенсираха с вафли.  Wink
О, да права си. Ама ни беше изписало, че печелим часовници. А на кит кат си беше направо за вафли, затова се обърках

# 73
  • Мнения: 3 787
Спечелих от София мел с един код едновременно хлебопекарна и миксер.Сега се чудя кое ще ми дадат и дали да не си искам и двете все пак грешката си е тяхна

# 74
  • Мнения: 372
Как става това с двете печалби?

Общи условия

Активация на акаунт