Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 936
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 22 867
Лаленце, Ивет, да ви се връща многократно! Hug bouquet

# 1 231
  • Сандански
  • Мнения: 1 700
8 ръкавици и 1 форма останаха.

# 1 232
  • Мнения: 9 471
Христос Воскресе!
Влизам да се похваля с чаша за фрапе от Престиж. Който я иска, разменям я. Просто не ми е нужна. Simple Smile

# 1 233
  • Мнения: 528
Момичета, кога е следващото теглене на Бритос?

# 1 234
  • Мнения: 10 874
Момичета, кога е следващото теглене на Бритос?
Във вторник.

# 1 235
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Ако стане като миналата седмица тези, които печелят ще получат още утре имейл, нали?

# 1 236
  • Мнения: 10 874
Ако стане като миналата седмица тези, които печелят ще получат още утре имейл, нали?
Моят имейл беше във вторник.

# 1 237
  • Мнения: 2 628
Ако стане като миналата седмица тези, които печелят ще получат още утре имейл, нали?
Офиса на Тпост в Пловдив бил само 1, така каза куриера и бил в Кършияка. Нашите бири от Каменица са там, до някаква църква май Св.Иван
Рилски бил. Дано го откриеш лесно Simple Smile

# 1 238
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Да, явно съм се объркала.

milena_dyakova86, да точно така, благодаря. Hug

# 1 239
  • Мнения: 10 874
Да, явно съм се объркала.
Hug
Може би защото тегленето и пращането на имейлите става във вторник, а обявяването на печелившите - в сряда. Тази седмица нали се чудехме кога ще е тегленето и решихме, че ще е в сряда, но се оказа, че тогава обявяват печелившите, а те самите разбират, че са спечелили още след томболата. Hug

# 1 240
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Да, то и в правилата пише датите на тегленията, но като стана така миналата седмица и се отплеснах.


# 1 241
  • Варна
  • Мнения: 383
Никъде немога да намеря Куинс с код,а Бритос даже и без кодове не намирам имам чувството,че живея в някакво място забравено от всички.Успех на всички пожелавам,а аз ще продължавам да си търся.

# 1 242
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Куинс съм намирала само в кварталните магазини и то има от определен вид, има време до първото теглене, не си давай зор. Peace

Бритос имаше в Била, може да провериш във вашата, може пък да е с код, само че бутилките с код бяха най-отзад, имай го предвид. Laughing

# 1 243
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Бритос със сигурност няма в Била на кап. Райчо , на Подвис и в Обравцов дом. Там обрисах.

# 1 244
  • Сандански
  • Мнения: 1 700
София Мел приключи

Общи условия

Активация на акаунт