Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 781
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 3 547
Бритос със сигурност няма в Била на кап. Райчо , на Подвис и в Обравцов дом. Там обрисах.
Точно на Подвис вчера следобяда видях от 1 л. и се реших да взема. ММ каза, че не е лоша, та ще си я изпие.
И Куинс видях там, но не взех.

# 1 261
  • при късмета
  • Мнения: 24 094
Таня, честити награди! Страхотно завършване на играта, браво!
За играта на Теди освен стикерите с номерата, нещо друго пазите ли?

Запази някоя и друга опаковка или етикет

В Била в Люлин 8 бяха заредили Бритос от 1 л., вчера имахме гости се сдобих с 5 кода. Обаче нищо не пиха и регистрирах само 2 кода. Надявам се днес още 1 да отвори мъжа ми.

# 1 262
  • Мнения: 10 874
За играта на Теди освен стикерите с номерата, нещо друго пазите ли?

Аз не можах да отлепя и един етикет, та пазя всички опаковки. Blush

# 1 263
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Еха, кви награди в последният момент  Peace БРАВО!  Аз, както не мога да трая, като купя нещо и веднага регистрирам. Нищо не спечелих от брашното, но пък ви се радвам на късмета.

Рос, на Подвис има един чичо за охрана , него питах да ме води кое къде е , но бритос с етикет за играта не открихме ни аз,ни той. Късмет де. Иначе в кварталния ми зареждат от нея, но с е стандартна .. и пак ще заредят като свърши играта.

# 1 264
  • при късмета
  • Мнения: 24 094
Една позната държи квартално магазинче. Каза, че зарежда от една от най-големите борси в София за алкохол и безалкохолни. Звъня им да пита за бирата и ѝ казаха, че такава при тях няма. Което значело, че от тази марка сами си зареждат обектите в която я продават. Т.е. да се търси във веригите, защото тях първо зареждат. За да карат в по-малък магазин, трябва да е уговорка на самия магазин с производителя

# 1 265
  • Мнения: 1 028
Аз намерих в била от бирата, но на ММ изобщо не му хареса, та повече няма да купувам.

# 1 266
  • София
  • Мнения: 1 369
Бритос и Куинс намерих във Фантастико.

# 1 267
  • Мнения: 3 802
Бритос ми е ужасно горчива по-неприятна бира не бях пила скоро.Добре,че мъжът ми не е предирчив.

# 1 268
  • Мнения: 36 666
И аз взех касичката, но за 9 лв - не знаех, че ще я намаляват.
Пете, от малката Била (дето е в мола) ли я взе? Че аз днес ходих в тази до гарата да пазарувам за сестра ми и исках да взема и тази касичка, обаче нямаше. А не ми остана време да мина през другата Била. Но ако си я взела от нея, ще гледам утре да намина, пък дано не са свършили.

Да, още като ги пуснаха.

Извинявам се, че отговарям толкова късно, но бях малко на екскурзия (без интернет)  Simple Smile

...Като влязох във форума и ми изписва 99+ съобщения за тази тема  Crazy ... Тази седмица какво чакахме? Смърфовете на Лидл, Бритос (моите близки казват, че е вкусна, аз не пия бира), Сникерс и друго има ли? Simple Smile

# 1 269
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Престиж. Mr. Green

# 1 270
  • Мнения: 36 666
Игра с покупка на дамски превръзки Libresse от 1-ви май (съжалявам за лошото качество на снимките Confused):
Скрит текст:







Докато преглеждах пропуснатите съобщения видях това Simple Smile По принцип купувам Евърбел и Always, но и тези май не са лоши (те бяха с шарените метални кутийки, нали?). Обичам да събирам точки за гарантирани награди, а и някои от наградите изглеждат симпатични ))

# 1 271
  • Мнения: 10 874
Да, още като ги пуснаха.

Извинявам се, че отговарям толкова късно, но бях малко на екскурзия (без интернет)  Simple Smile
Е, няма проблем, то аз разбрах, че съм закъсняла. Hug Но пък заварих две метални кутии и взех едната за сестра ми, а другата мислех за майка, но не знаех дали ще я хареса и не посмях да я купя тогава. Но като ѝ показах тази за сестра ми, я хареса много, та ходих пак и учудващо, другата кутия ме чакаше. Heart Eyes Та успях да ги зарадвам с наличното.
По въпроса за Либрес - да, те са с кутийките.

Аз само Бритос и Стела Артоа чакам. beer

# 1 272
  • Мнения: 240
Здравейте, дали има някакъв час за флашките от  Куинс? Simple Smile

# 1 273
  • Мнения: 10 874
Здравейте, дали има някакъв час за флашките от  Куинс? Simple Smile
Едва ли, аз въобще не съм гледала час, регистрирах си кодовете почти веднага след като купих соковете и на петия код спечелих.

# 1 274
  • Мнения: 874
Има печеливши в престиж, мен ме няма...

Общи условия

Активация на акаунт