Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 36 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 85 147
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Бижу, моля те, припомни ми кой беше околоочният крем на Балеа, който беше похвалила много преди време. Не мога да намеря къде съм си го записала.  Blush
Eто го
Скрит текст:

# 16
  • Мнения: 1 600
По повод бюти блендерите искам да ви кажа да не си правите извод от нещо по-различно от оригиналния.Ползвах и аз в началото всякакви,защото не ми се даваха пари и честно казано мислех,че оригиналният е просто рекламен трик,уви не е.С него единствено се постига наистина съвършено нанасяне на фдт,адски лесно и бързо.От ментетата може би най-добро е това на Аура,но резултатите с него бледнеят пред оригиналният бб.Дано му намалят цената за в бъдеще

# 17
  • Мнения: 17 546
Кой точно е провъзгласен за най-оригинален от стотиците, които претендират, че са такива? Thinking
На Aura е 14 лв, не е чак пък толкова скъп. Въпросният оригинален колко струва?

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Това е оригиналният Бюти блендер. До колкото виждам струва 20$.

# 19
  • Мнения: 1 600
Оригиналният го купих последният път от Сефора за 35 лв,първият ми бб го купих миналата година мисля от сайт(не си спомням точно кой) за .. 45 лв(пак не помня точната сума),в кутийка с надпис the original beauty blender,USA.На Аура са по 6 лв някъде,но като материал е доста различен.Скъпа е глупавата гъба,но повярвайте ми заслужава си ефектът.

# 20
  • Мнения: 17 546
35 лв?! А това какво е тогава за такава прилична и нормална сума? newsm78

# 21
  • Мнения: 1 600
35 лв?! А това какво е тогава за такава прилична и нормална сума? newsm78
Не знам,в България няма такива цени  newsm78 В Сефора го купих преди 2 месеца горе-долу,че даже ми се стори евтино  Joy

# 22
  • Мнения: 17 546
Ми аз скоро писах, че един най-обикновен и простичък душ гел Адидас, в България струва 6,60 лв и абсолютно същият в Лондон струва 1 лира... Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 600
Ми аз скоро писах, че един най-обикновен и простичък душ гел Адидас, в България струва 6,60 лв и абсолютно същият в Лондон струва 1 лира... Rolling Eyes
еми...какво да кажа..като цените на шоколадите(имаше снимка на бг шоколад тук и същият в чужбина) тук почти 2 лв,там евро центове #2gunfire Но наистина не знам в случая за надценка ли става въпрос или за някакво менте,то се напълни с всякакви боклуци

# 24
  • София
  • Мнения: 849
Видях реклама на Bioten hyaluronic 3d
Някой ползвал ли го е? Аз съм с добри впечатления от кремовете им, та му се чудя  на този newsm78
Аз още не съм си купила противобръчков крем ...

# 25
  • Мнения: 17 546
Но наистина не знам в случая за надценка ли става въпрос или за някакво менте,то се напълни с всякакви боклуци
Написах в eBay "orirginal beauty blender" и няма цена за 1 брой, по-висока от 7-8 лири. Rolling Eyes На тези, които са китайски, си пише, че доставката е от Китай или Хонк Конг, и цената е от стотинки(или както там се казват, май бяха пенита), до лира и половина.
Все пак тези, които претендират за оригинални, подлежат на санкция, ако се окаже, че не са. Продавачът е длъжен да не лъже в еВау... Както и да е, ще ни се скарат, че не е по темата, отнесох едно, т.е. две в комплект. Като пристигнат, ще ги видим какви са.

А тия от Лили-тата ме ядосват! Crossing Arms Като си купих новия бб, който е този(творението е корейско), погледнах тези на Aura и там пак се мъдреше цена от 14 лв и стотинки! Съответно, не избрах него! Сега чета, че е 6 лв... Thinking Нищо на тоя стелаж не е с цената си! Close

# 26
  • Мнения: 7 570
35 лв?! А това какво е тогава за такава прилична и нормална сума? newsm78

Това е китайско менте, имитация но оригиналния бюти блендер.  Peace
 Не казвам, че не върши работа, напротив, върши като всички други гъбки от сорта на Ебелин и тн. Но това не е оригинален продукт, макар да е със същите надписи, както в ибей продават евтино ментета на много скъпи маркови гримове. Аз лично не бих дала 35 лв за гъбка, защото и по-евтините ми вършат перфектна работа. Е да, попиват малко повече ФДТ от оригиналния бюти блендер, но какво да се прави.  Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Бюти блендър на Аура съм взимала на постоянна цена от 7.99лв. Явно някой им разменя местата доста често.
За мен този на Ебелин (розовия) е доста по-мек от този на Аура. На Аура ми се струва и малко по-порест.
На Прити Тайм и Джъмбовския им личи, че са прекалено твърди и няма да са конфортни.
Оригиналния блендер е на цена 20$ и няма как да е оригинален и евтин. В ибей има прекалено много имитации на грим и е опасно там.

Гъбичката на Ебелин ми върши прекрасна работа и колкото и по-добър да е оригинала няма да го купя. За мен са много пари за нещо, което ще ползвам 1 месец и има компромисни варианти, които вършат чудеса също.

# 28
  • София
  • Мнения: 966
А бихте ли показали на снимка бб на Ебелин, от който сте доволни?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Скрит текст:
. Има го и в зелено и лилаво. Не харесвам единствено този, който е трицветния, защото върха му е твърде голям.

Последна редакция: нд, 02 апр 2017, 00:59 от viksdesire

Общи условия

Активация на акаунт