Лидл 102 - Великденско- пролетна /01.04- 01.05/

  • 163 788
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 4 864
Аз много си обичам това . Ама днес един тъп кашкавал ми изкриви ножовете, но мъжът ми ги оправи. Имам и електрически чопър.

# 1 231
  • Асеновград
  • Мнения: 3 139
Аз много си обичам това . Ама днес един тъп кашкавал ми изкриви ножовете, но мъжът ми ги оправи. Имам и електрически чопър.
Този ръчния ми е незаменим за малко количество. А и не заема място и ми е по на лесно от електрическия. Аз крем супи правя с пасатора / след като зеленчуците са се сварили добре/.На блендер все се каня и като не му измислям приложение така и не стигам до купуване. Но се замислям за чопъра със стъклена купа ако е с по голям обем, моя е 5 в 1 с пасатор  и миксер и купата му доста малка.

# 1 232
  • Мнения: 22 867
Аз много си обичам това . Ама днес един тъп кашкавал ми изкриви ножовете, но мъжът ми ги оправи. Имам и електрически чопър.

KaRoLa, ама как не го похвали туй нещо, кога му се чудих струва ли си да го купувам или само ще му търся място и на него Simple Smile (чудя се напоследък дали да не си преместя куФнята в хола, че ми отесня нещо? Mr. Green) Значи да чакам да се появи и да си го купувам, понякога ме мързи да вадя чопъра на миксера.  Peace Тия дни не съм ходила в Лидл, трябва да понаваксам. Laughing

# 1 233
  • София
  • Мнения: 14 859
Добре ли са като цена и качество зехтините? Прочетох, че се хвали португалския, той ли е по-добър?
Малкото ръчно чапърче ми е любимата вещ в кухнята.

# 1 234
  • Мнения: 2 208
Био бананите са много сладки и ароматни.

# 1 235
  • Бургас
  • Мнения: 5 699
Един глас отрицателен за комплекта от 3 стоманени купи! Имам от предното пускане и хич не съм доволна - и боята им взе бързо да се лющи, и капаците успях да ползвам само по веднъж, защото някакси се свиха и са по-малки вече от купите (мие се на ръка у дома, така не ще да е от вряла вода и дълго подмяткване) Tired Вместо за съхранение основно, за което ги взех, ги ползваме като купи за салата само Rolling Eyes
Исках спално чувалче да взема тази седмица, ама така и не се доредих и искания размер набързо е опоскан (може и да не е било много набързо баш, ама дребсъна болен и логистиката ми е сложна тия дни) Crossing Arms

# 1 236
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ааа чувалите големия размер много бързо свършиха. Аз на обяда взех последния в доста голям Пловдивски Лидл, където обикновено със седмици се подмятат промоционалните неща. Може да са били по-малко бройки знам ли. Като отидох сякаш нямаше чак толкова голям интерес, но е факт,че прерових и двата коша с чували и имаше само един брой размер 110.
Тъкмо се бях загледала в купите. Щом боята се лющи ще пропусна. Малката ще им види сметката за норматив. Като ги затряска 4-5 пъти някъде Crazy

# 1 237
  • Мнения: 1 813
 Абсолютно вярно за купите! Мислех, че грешката е в мен!

# 1 238
  • Мнения: 69 267
Лющят се,да. Но на мен са ми удобни..леки.
Особено да си разбивам яйчица.
Не се чупят също.. Mr. Green

# 1 239
  • София
  • Мнения: 10 348
Жалко за купите, бях им хвърлила око.

# 1 240
  • Мнения: 69 267
Нищо....тъкмо ще ти останат пари за чуроси.. Laughing...

# 1 241
  • Мнения: 4 864
Днес бяхме в Лидл. Беше опустошен!!! Нямаше хляб, месо, витрините с намалените неща бяха почти празни. Беше адски разхвърляно. Много грозна гледка...

# 1 242
  • Мнения: 8 335
Днес бяхме в Лидл. Беше опустошен!!! Нямаше хляб, месо, витрините с намалените неща бяха почти празни. Беше адски разхвърляно. Много грозна гледка...

Може да са минали екскурзианти, които си нямат наблизо Лидл.

# 1 243
  • Мнения: 4 864
Може. В Кауфланд беше същото положение!

# 1 244
  • Мнения: 69 267
Или нещо с доставките...проблем.

Общи условия

Активация на акаунт