Лидл 102 - Великденско- пролетна /01.04- 01.05/

  • 163 594
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 2 681
Тениските не се свиват, поне мъжките и женските.
Но и цветовете си остават същите, въпреки прането.
Не знам къде тепърва ще обмисляте дали да купите.
София, Черни  връх и Младост 4  днес имаше само няколко детски.
Всичко друго обрано. Чух, че си споделят колеги.
Освен вече да са започнали да връщат.

# 856
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
В другите градове има тениски.

# 857
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
за табуретката +1 , малката и е перфектна за мивката .. стъпалото е много ниско  Peace сега ще взимам и за у свекито
Колко горе-долу е висока​ тази табуретка?

25 см

# 858
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добре, аз ли съм някаква мудна и смотана, но не си представям как се минава навсякъде за 5 минути с парочистачка newsm78 То само за една стая си отива повече време, особено със смяната или изстискването на подложката, която неминуемо се мокри доста от парата с напредване на чистенето. Като добавим и факта, че преди нея задължително трябва да се мине с прахосмукачка, дори ми идва по-бавно от гъбата.
Синьото чудо аз го почиствам направо на мивката и така, когато използвам препарат, водата с препарата остава чиста, не се замътва от косми и боклучета.
Дамските тениски наистина са с доста голямо деколте. Аз май ще я нося само вкъщи Rolling Eyes
Снощи при нас имаше по много от всички тениски и къси гащи.

# 859
  • Мнения: 1 806
Добре, аз ли съм някаква мудна и смотана, но не си представям как се минава навсякъде за 5 минути с парочистачка newsm78 То само за една стая си отива повече време, особено със смяната или изстискването на подложката, която неминуемо се мокри доста от парата с напредване на чистенето. Като добавим и факта, че преди нея задължително трябва да се мине с прахосмукачка, дори ми идва по-бавно от гъбата.
Синьото чудо аз го почиствам направо на мивката и така, когато използвам препарат, водата с препарата остава чиста, не се замътва от косми и боклучета.
Дамските тениски наистина са с доста голямо деколте. Аз май ще я нося само вкъщи Rolling Eyes
Снощи при нас имаше по много от всички тениски и къси гащи.

Без да имам каквито и да е било отзиви, мисля, че това би вършило страхотна работа или поне така изглежда. Моп и прахосмукачка в едно.

# 860
  • Мнения: 4 864
Някой пазарувал ли е със sodexo подарък ваучери в Лидл нехранителни стоки?

# 861
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
първо минавам хубаво с прахосмукачка , което на ламинат или плочки ми е много лесно и бързо  и после със стийммопа . аз моята подложка я слагам и минавам на всякъде без да я мия или сменям или изтисквам , като свърша , я махам и накисвам или я мятам в пералнята (ако има с какво )  това е ! общо 15 мин  Peace живеем в тристаен апартамен ,старостроителство , т.е. не е 50 кв.  Simple Smile)

# 862
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Goldie, зависи кой каква площ, с какви покрития и колко мебели чисти  Peace На мен само прахосмукачката при старателно чистене ми е 15-20 мин. - говоря за къща с площ за почистване ок. 90 кв.м. тук там килимче, тук там гладък под, под легла, под радиатори, паяжини...

# 863
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Светла, вярно е това Peace Ама аз преди да дойда в тоз хамбар бях на квартира в гарсониера и пак не мога да кажа, че съм успявала да почистя подовете за 5 мин. Embarassed
Алекс, не ти ли се овлажнява много подложката? Аз, като започна да чистя е добре, но на втората стая вече е доста мокра и започва да оставя следи, та се налага да я сменя или изстискам.
За лидълските парочистачки предлагат ли допълнителни подложки отделно?
Това чудо на Филипс много интересно звучи, обаче цената му е... Crazy

# 864
  • Мнения: 432
Добре, аз ли съм някаква мудна и смотана, но не си представям как се минава навсякъде за 5 минути с парочистачка newsm78 То само за една стая си отива повече време, особено със смяната или изстискването на подложката, която неминуемо се мокри доста от парата с напредване на чистенето. Като добавим и факта, че преди нея задължително трябва да се мине с прахосмукачка, дори ми идва по-бавно от гъбата.
Синьото чудо аз го почиствам направо на мивката и така, когато използвам препарат, водата с препарата остава чиста, не се замътва от косми и боклучета.
Дамските тениски наистина са с доста голямо деколте. Аз май ще я нося само вкъщи Rolling Eyes
Снощи при нас имаше по много от всички тениски и къси гащи.

Само да вметна, че 5-те минути не е нужно да се приемат буквално, имах предвид, че е лесно и бързо.Лично смятам , че е и доста по-хигиенично,а и предпочитам да не използвам препарат при наличие на деца по пода.Всеки има право на избор, именно затова реших да дам глас в плюс, ако някой му се чуди на уреда..

# 865
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Светла, вярно е това Peace Ама аз преди да дойда в тоз хамбар бях на квартира в гарсониера и пак не мога да кажа, че съм успявала да почистя подовете за 5 мин. Embarassed
Алекс, не ти ли се овлажнява много подложката? Аз, като започна да чистя е добре, но на втората стая вече е доста мокра и започва да оставя следи, та се налага да я сменя или изстискам.
За лидълските парочистачки предлагат ли допълнителни подложки отделно?
Това чудо на Филипс много интересно звучи, обаче цената му е... Crazy

моята е от телешоп и то отпреди 100 години , принципа на работа е същия  Peace мокрото остава от парата  Mr. Green

# 866
  • Мнения: 68 648
Абе 5 минути за чистене с два уреда, 40 минути за готвене на боб... Whistling

# 867
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Абе 5 минути за чистене с два уреда, 40 минути за готвене на боб... Whistling
И 30 минутната програма за дрешките, ей го на - за два часа си овършала домакинските задачи.
Взех си сирене Софра в малки опаковки - наистина е супер вкусно. Преди не ми се рискуваше по отзиви само да го пробвам заради големия грамаж, но видях, че има малка разфасовка и се реших. А и не сме много по сиренето и тъкмо да го свършим като го отворя.

# 868
  • Мнения: 68 648
А за колко го хапнахте...време, сиренцето?   Mr. Green

# 869
  • София
  • Мнения: 13 150
Взех промоционална боза.  Laughing Цената отговаря на разредеността.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт