ЦЕНТЪР ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 25

  • 74 374
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, днес някой, нещо? Фб..?
Никой нищо не пише Sad

# 496
  • Мнения: 143
До мен има 200 номера, но вече не бързам - за юли очевидно няма как да стане, а през август докторите почиват!  Confused

# 497
  • София
  • Мнения: 387
До мен са бая повече от 200, ама аз бързам. Октомври се връщам на работа, та ми се искаше септември да си взема заповедта и да действаме. Е, явно няма да стане... Sad

# 498
  • Мнения: 3 126
Не е сигурно, че няма още обаждания. Все пак не всички пишат тук...

# 499
  • София
  • Мнения: 387
Не е сигурно, че няма още обаждания. Все пак не всички пишат тук...
На това разчитам Wink

# 500
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Записвам се тук, да следя как вървят номерата, че скоро ще ходя за ново номерче и да знам горе-долу до къде са стигнали.Успех на всички!

# 501
  • София
  • Мнения: 521
Успех, Ели! Нещо се закучиха последните 3-4 дни...

# 502
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Благодаря.Това ще ми е за втори път, първия чаках от 3.09.2014 до 18.06.2015-горе-долу 9 месеца...

# 503
  • Мнения: 78
Здравейте,подавам документи за първи път и всичко ми е доста неясно.От 19 май статусът ни е "разглежда се от комисия".В клиниката ми казаха,че се чака около месец и половина за одобрение.Мислих си,че в петък обновяват информацията в сайта,но все още няма нищо ново и искам да попитам имали някой с близък до нашия номер,който да е одобрен?Номера ни е 36887

# 504
  • Мнения: 84
Нашият номер е 36701, документите са пуснати на 10 Април и статуса ни е одобрен още от края на м.Май. Предполагам, че имат забавяне.
Дано скоро да има раздвижване.

# 505
  • София
  • Мнения: 521
Може и 2 месеца да минат докато ви се обнови статуса, както се случи при нас края на годината.
Няма да има проблем, просто не сте влезли в предната партида документи, които са разглеждали.
Може да има и мн близък номер преди вас, който да е одобрен, а вие да сте другия месец...

# 506
  • Мнения: 3 126
Здравейте,подавам документи за първи път и всичко ми е доста неясно.От 19 май статусът ни е "разглежда се от комисия".В клиниката ми казаха,че се чака около месец и половина за одобрение.Мислих си,че в петък обновяват информацията в сайта,но все още няма нищо ново и искам да попитам имали някой с близък до нашия номер,който да е одобрен?Номера ни е 36887

Вече има актуална информация в сайта.

# 507
  • София
  • Мнения: 8 116
Да, сутринта нямаше. Вече и аз съм одобрена. Надявам се този път да е последния.

# 508
  • Мнения: 78
Момичета,много ви благодаря!Одобрена съм,много съм щастлива,чакам мъжа ми да му кажа щастливата новина!

# 509
  • Мнения: 3 126
Момичета,много ви благодаря!Одобрена съм,много съм щастлива,чакам мъжа ми да му кажа щастливата новина!

Браво, успех!

Общи условия

Активация на акаунт