Частни детски градини - София (тема 11)

  • 114 615
  • 733
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 19 687
А въпросната градина е само градина или има и яслена група?

# 121
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
А въпросната градина е само градина или има и яслена група?

Ако питаш за Св. Георги, взимат ги от 2 годишни. Май в повечето частни е такава практиката.

# 122
  • Мнения: 771
Някъде горе някой пита за Германи. Да, мога да ти обясня, но зависи какво търсиш. Ако идеята е обучение, учебна готовност, създаване на такива навици и т.н.т. това не е твоето място.Ако търсиш обгрижване с допърнителни занимания...да става. Аз пък ще споделя, че вчера бях на откриване на учебна година в "Ерих Кестнер". Не бях ходила няколко години и бях приятно изненадана. Да, те са си със стил в ученето, но сега има сериозни промени и в обновената база и броя на деца. Бях впечатлена.Иначе директорката си е същата, но са повече групи с малко деца. Те са и до гимназия, което е перфектно. Е, кой каквото търси. мисля, че обаче могат да помислят и за удължаване на работното време, щото до 18.30 ч. не на всеки е удобно.

# 123
  • Мнения: 19 687
А въпросната градина е само градина или има и яслена група?

Ако питаш за Св. Георги, взимат ги от 2 годишни. Май в повечето частни е такава практиката.
Благодаря!

# 124
  • Мнения: 109
Момичета, има ли някой с впечатления от детската градина на St. George която е близо до Токуда? Ходихме на посещение миналата седмица и ни хареса но ми се ще някой да сподели информация дали си струва  newsm78

Здравейте, моля Ви да споделите впечатленията си от чдг Свети Георги.  Интересува ме и как уговорихте час за посещение - с индивидуална уговорка по телефона или има конкретни дати за ден на отворените врати за посещения. От сайта на градината видях, че се попълва някакво заявление, за да уговорите час за посещение, но не ми стана напълно ясно.  Сърдечно благодаря за информацията.  Ще се радвам, ако се включат с мнение и родители, чиито деца са в градината към настоящия момент.  Поздрави!

Здравейте, ние започваме през октомври, така че още не мога да кажа никакви впечатления. Уговорката стана по телефона, не съм попълвала никакви заявления. Заявлението се попълва когато вече кандидатстваш за градината. Имат две момичета които се занимават само с приема и сравнително бързо уговорихме час за посещение. Разгледахме цялата детска градина, но те от есента май ще ги местят в отделно крило, което по онова време още се строеше. Ще дам повече отзиви като тръгнем.

Сърдечно благодаря, Бел! Радвам се, че са Ви приели. Дано детенцето да е щастливо там! Чакате ли много да Ви приемат, имам предвид бяхте ли в листа на чакащите или имаше свободни места?
Аз за понеделник уговорих час за посещение.  Още веднъж благодаря и успех!

# 125
  • Мнения: 1 329
Здравейте,
Моля за мнения за ЧДГ "Детство мое" - Монтесори в Младост или за някоя подходяща - сещам си за "Смърфовете" в Цариградски комплекс (в Дружба).
Живеем в Лозен и най-близката локация Младост или Дружба е възможна за нас. Ако има и други препоръки от тези райони с радост моля да ги споделите👏👍

# 126
  • Мнения: 8 217
Здравейте,
Моля за мнения за ЧДГ "Детство мое" - Монтесори в Младост или за някоя подходяща - сещам си за "Смърфовете" в Цариградски комплекс (в Дружба).
Живеем в Лозен и най-близката локация Младост или Дружба е възможна за нас. Ако има и други препоръки от тези райони с радост моля да ги споделите👏👍

Детето ми вече е ученик, но по негово време Слънчогледи бе една от най-желаните детски градини. Мисля, че от Лозен ще ви е една от най-удобните.

# 127
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
stefansky, след като попълних формулярите ми се обадиха да ни кажат че сме приети. Няма драми с приема, останах с впечатление че имат доста свободни места. Те отскоро са в нова по-голяма сграда и явно сега могат да приемат повече деца. Отделно може би заради високата такса нямат и много наплив. Незнам, предстои да видим. Но всъщност като се замисля имаше доста деца, сигурно 5 групи от по средно 15 деца.

# 128
  • Мнения: 109
Bell,  отново ти благодаря за информацията.  След посещението ми другата седмица, ще си позволя отново да пиша , ако възникнат някакви въпроси. Хубава вечер!

# 129
  • Мнения: 166
Здравейте Simple Smile
Не знам дали е удобно да питам тук, но все пак..
Дали можете да ми препоръчате детска градина в Лозенец/по възможност горната част/, с добро отношение към децата и евентуално приемлива такса?
Благодаря предварително Simple Smile

# 130
  • Мнения: 1 005
Ние сме в Петър Берон и сме доволни, има минуси като на всякъде-учебната година е до 15-ти юни след това,ако детето ходи се заплаща 90 евро на седмица. Иначе децата са гледани,обгрижвани имат извън класни занимания, английски на едно хубаво ниво, храната е добра Simple Smile

# 131
  • Мнения: 1
Здравейте, токущо се регистрирах на форума и съм щастлива дасъм част от тази общност. Имам въпрос. Някой има ли информация за ЧДГ "Бон бон" в Люлин 9, условия, прием, впечатления. Обмислям да запиша детенце  някъде в района.

# 132
  • Мнения: 83
Здравейте, интересува ме във всички частни градини ли искат депозит?
За постъпване ни искат предварително такса 790лв.+депозит 790лв+250лв учебни материали.
Навсякъде ли е така?

# 133
  • Мнения: X
В нашата градина искат депозит, но не и допълнително пари за учебни материали.

# 134
  • Мнения: 83
В нашата градина искат депозит, но не и допълнително пари за учебни материали.

Колко ви е таксата на месец и в коя градина сте?

Общи условия

Активация на акаунт