Модни консултации - 29. Пролетна и цветна тема за мода и красота.

  • 124 808
  • 736
  •   1
Отговори
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Пролетта е при нас. Вече е приятно топло и спокойно можем да мислим за разнообразяване на външния вид с прелестни, ярки цветове.

Кои са актуалните пролетни цветове? Може би - тези:




А кои са вашите любими цветове за пролетта?

Какво обсъждаме тук, как и с какво сме полезни?

Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда някой да ви каже откровено дали дадена дреха ви стои добре?

Колко пъти сте си купували импулсивно дреха или аксесоар (ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението...), които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите, чакайки реда си да бъдат съчетани и разходени подобаващо?

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно. Само с примерно описание "имам една лилава блузка..." става сложно, предвид нюансите на лилаво, които съществуват.  newsm47 Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди кое би стояло най-добре на вашето тяло или да знае кои цветове харесвате...
НАКРАТКО - колкото повече информация има в запитването, толкова по-подробни ще са и отговорите. Peace

Идеята НЕ е да натрапваме мненията си или да критикуваме и оборваме кое "става" и кое "не става" - всеки има различен вкус и той трябва да бъде уважаван. Peace
Дори някой тук да е стилист, това няма как да накара останалите на всяка цена да харесат предложенията му.



Молба към всички, които влизат тук за съвет и идеи:

Моля, ако имате възможност, елате и пуснете по някоя снимка след даденото събитие или случай, да се порадваме и видим какво сте избрали и как сте съчетали накрая нещата, особено ако сме успели да допринесем за хубавия краен резултат.
Praynig bouquet



Ако търсите дадена дреха или друго модно съкровище, попитайте в темата

Шопинг консултации

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Моля, нека си спестим: "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - благодарностите, букетчета, усмивки и целувки и всички техни производни... Ако няма с какво да се включите, а искате да следите темата, използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо и ще получавате винаги известия при нов отговор Hug   bouquet

# 1
  • Мнения: 31 191
Благодаря за темата! bouquet
Любимият ми пролетен цвят е зелено.

# 2
  • Мнения: 944
 bouquet
Жълто и прасковено са моите цветове за пролетта.

# 3
  • Мнения: 17 987
Скоро видях комбинация коралово и розово, много ми хареса, много смело и свежо.
Жълто въобще не ми отива, никога не съм носила.

Мента, тюркоаз също много харесвам

# 4
  • София
  • Мнения: 6 254
Мерси за темата  bouquet
Рядко се обличам цветно, пролетно- летния ми гардероб е в бялата гама, екрю, крем и любимото черно Mr. Green.
Харесвам много жълто и тюркоаз, но нося само под форма на аксекоари или акцент по дрехата.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet
Харесвам за пролетта светло синьо, светло розово и бледо жълто, но нося и много тъмно синьо.  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря за новата тема!
Светло синьото е моят пролетен цвят, нося също бяло, понякога розово.

# 7
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Любимият ми пролетен цвят е черното.  Mr. Green След него идват мекото бяло, което е към екрю, светло пастелно розово/нюд. Бяло и светли дънки. Също харесвам тюркоазени бижута, изобщо някой горе написа почти същия пост, чак се учудих.  Crazy

# 8
  • Мнения: 237
Прасковено и корал за рокля, блузи в бяло, резеда и светло синьо.

# 9
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Мерси за новата тема Simple Smile
Надявам се тази пролет да нося повече пудра, светло сиво, бледо жълто и мента. С първите две вече се сдобих.

Какво ви е мнението за тази рокля, мислите ли , че може да се носи и с кецове и с токчета?
https://m.zara.com/bg/bg/дамско/рокли/рокля-с-волан-на-гърба-c358003p4504533.html

# 10
  • Мнения: 2 435
Любимият ми пролетен цвят е черното.  Mr. Green След него идват мекото бяло, което е към екрю, светло пастелно розово/нюд. Бяло и светли дънки. Също харесвам тюркоазени бижута, изобщо някой горе написа почти същия пост, чак се учудих.  Crazy
+1  Peace
Аз пък чакам някой да го напише вместо мен. Laughing

# 11
  • Мнения: 1 195
Мерси за темата! Simple Smile
Любими пролетни цветове са ми оранжево/ коралово, също светло синьо, розово и фуксия.

Ани, според може да се съчетае роклята успешно както с кецове, така и с някакъв сандал на ток, но по-скоро средно висок и дебел, така си го представям.

# 12
  • Мнения: 5 060
За този сезон бих си взела нещо между циклама и малина, ако намеря точно цвета, който ми е в главата.

# 13
  • Мнения: 2 843
Нямам сезонни цветове, но забелязвам, че ме тегли към червени/бордо акценти в момента - я чанта, я обувки, я някакъв детайл в дрехата. Предпочитанията ми нямат общо със сезоните, а с настойката. Най-дълъг ми е бил синият период Simple Smile

# 14
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Нямам сезонни цветове, но забелязвам, че ме тегли към червени/бордо акценти в момента - я чанта, я обувки, я някакъв детайл в дрехата. Предпочитанията ми нямат общо със сезоните, а с настойката. Най-дълъг ми е бил синият период Simple Smile
Не знам дали най дълъг е бил синият ми период,  но със сигурност беше най интензивен.
И аз нямам сезонни предпочитания според настроението.Работния ми дрес код  цветово (и не само) е много строг (черно, антрацит и тъмно синьо за костюмите, а за   ризи бяло или слонова кост )
За свободното време предпочитам нюд и светли пастелни цветове, в краен случай черно, Харесвам едноцветни    неща. Щаренийки само ако цветовете са тихи и  не крещят.

Общи условия

Активация на акаунт