Модни консултации - 29. Пролетна и цветна тема за мода и красота.

  • 124 821
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 305
Цитат
Скрит текст:

каквато ще модна икона да е, но това изглежда потресаващо  Joy

На мен изобщо не ми допада комбинация розово и червено Wink
Розово, червено, лилаво, корал, оранж не намирам за уместно да се комбинират помежду си. Лично мнение разбира се Sunglasses

Хареса ми аутфита с дънковата риза, даже имам всичко от него без червените дънки Joy

Аз бих комбинирала и така
Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 1 894
Аз бих комбинирала и така



не е лошо, ама пълна скука  Joy

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
На мен пък честно казано цветовата експлозия ми харесва Циганската ми душа тържествува Mr. Green Обичам ярки цветове, харесвам се с тях и макар и рядко комбинирам и взаимно изключващи се цветове  Heart Eyes
Скрит текст:
само бих я посъветвала да се ориентира към друг модел панталони, като показаните по-горе модели, че този я прави кривокрака...... но пък е възможно да не е от модела, а заради лошата кройка и ефтината материя  newsm78

# 33
  • Мнения: 13 327
Скучно, но той самия цвят си е такъв ярък, че нещо по-семпло около него.
Може и да не е с рае, някакъв топ- бял примерно с нещо червеничко, но пак зависи, с тоя цвят лесно може да минеш в кич, щом прекалиш

Ето едно шареничко десенче https://www.pinterest.com/pin/475411304384675762/

# 34
  • Мнения: 892
Аз най-обичам ярко червено с тъмно синьо/дънково, имала съм блузи, суетшърти в такова червено, стои много добре. С войнишко зелено също си отива.

Иначе с цикламено също е интересно, според всичко зависи от модела и комбинацията ...

# 35
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Скрит текст:
На мен пък честно казано цветовата експлозия ми харесва Циганската ми душа тържествува Mr. Green Обичам ярки цветове, харесвам се с тях и макар и рядко комбинирам и взаимно изключващи се цветове  Heart Eyes
само бих я посъветвала да се ориентира към друг модел панталони, като показаните по-горе модели, че този я прави кривокрака...... но пък е възможно да не е от модела, а заради лошата кройка и ефтината материя  newsm78
Въпросната си е кривокрака, не е проблем панталона.
Иначе точно тези два цвята, точно в тези нюанси, са отвратително съчетание.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Иначе точно тези два цвята, точно в тези нюанси, са отвратително съчетание.
снимана от друг ъгъл и на естествена светлина ми се струва, че нещата седят доста прилично

на мен комбинацията все пак ми харесва Simple Smile , и в скрит текст салагам още няколко с надеждата като ви "свикне окото" и на вас да ви хареса  Mr. Green
Скрит текст:










# 37
  • Мнения: 1 894
момичета, по основната тема за цветовото съчетание, на мен ми харесва:



а сега кой кривокрак, кой нещо друго - бъдете малко по-позитивни. Предлагам критиката да я подкрепяте с примери от собствения си гардероб и стайлинг.

Интересно как написах 3 поста с много снимки и никоя не каза "ето това е хубаво", а тъсихте сламката, за която да се хванете, че да хейтите.

Бъдете градивни и носете душа, която да ви карате да се обличате в смели цветови съчетания!

PS: За спрягания български моден бранд, с цялото ми уважение, но: като за г-жа Цачева.

PS2: аз лично не нося червено и не ми е любим цвят. Но не значи, че други не трябва да го носят. Моят фаворит за червено е съчетание със светло синьо - комбинация, която според мен, особено през пролетта,  придава свежест на иначе натоварващото червено.

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 16:15 от becky bloomwood

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Здравейте Simple Smile, аз съм от най-непишещите, но пък за сметка на това чета всичко Simple Smile. Относно дизайнерката от предната тема моделите й не стават за офис облекло, но ако ги барне малко може да се ползват за вечерни тоалети.
За пролетта харесвам светли цветове общовзето всички  Grinning. Но за мен тази комбинация от розово и червено/коралово за мен и пълна безвкусица, просто начин да се привлече внимание, защото за момента вече сме минали през всичко и няма нови идеи и това е идеалният начин.
И сега искам да ви попитам нещо, но предполагам какви ще са коментарите след като написах тези неща Simple Smile. Какво смятате за тази чанта (дамската, не раницата) като ежедневен вариант.
http://prikachi.com/images.php?images/499/9085499X.jpg

# 39
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Комбинацията червено-циклама я виждам често напролет и по улиците, и по витрини. Наистина е цветова експлозия и я намирам за дръзка и страхотна в слънчеви дни, но никога не бих я облякла. Червените си дънки най обичам да нося със Saint James пуловера.
Тук от днес сме по къси ръкави, миналата седмица излизаха с палто. Не съм готова още. Но пък се радвам на слънцето.

# 40
  • Мнения: X
Да се запиша в темата, защото е вдъхновяща, макар че май никога не съм писала, всъщност я следя  Flutter


Червено и розово не мога да възприема, но аз съм по скучните неща, тук таме нещо по дръзко мога да си позволя, но не се чувствам комфортно.


Пролетни цветове  - обичам пастелните цветове съчетани с нещо бяло, общо взето нали казах ...скука  Joy


Padme на мен чантата ми харесва  Wink

И аз съм в издирване на чанта, ама ако може да я мятам през рамо понякога, за да си ми свободни ръцете за дребния . Пък от моделите през рамо нищо не ми харесва и за сега съм без чанта , ама без никаква чанта. Ще търся нещо - една черна задължително и някаква светла за лятото. Не обичам да имам много чанти, мразя да прехвърлям багаж от една в друга, затова и търся нещо универсално , небрежно - ежедневно което да си отива с всичко ( е без офис рокля и облекло за бягане)  Laughing.

# 41
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
И аз съм така с чантите. Имам една есенно-зимна и една пролетно-лятна. Моята е по-работен вариант, но не твърде голяма. И аз искам чанта за пролетта, но не знам какъв цвят. Може би синя или светлосива.  newsm78

Розово и червено не мога да възприема. Твърде натрапчиво ми е. Направо крещящо.  Grinning

# 42
  • Мнения: 1 894
И сега искам да ви попитам нещо, но предполагам какви ще са коментарите след като написах тези неща Simple Smile. Какво смятате за тази чанта (дамската, не раницата) като ежедневен вариант.
http://prikachi.com/images.php?images/499/9085499X.jpg

Коментарът ми не е защото не ти харесва червено-фусия - нямам нужда да го приемам лично:

Ако не можеш да си позволиш истинска чанта Zara на пълна цена, изчакай намаление.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 097
Тези боти струват ли ви се много остри?

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Тези боти струват ли ви се много остри?
За мен са съвсем приемливо остри, но лака ще се начупи много грозно и скоро ще заприличат на мекици /по-скоро материала им, а не формата би бил проблем/

Общи условия

Активация на акаунт