Окръжна Болница Варна - тема 8

  • 85 908
  • 776
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 66
Всеки има опцията да си остави дететов бокса за през нощта, ако не се чувства добре. Но никой не е длъжен, могат да си спят и при майките. Както е написано по-горе - искат ги само за визитациите и ако е нужно някакво лечение.

# 481
  • Мнения: 1 326
Здравейте, предстои ми раждане Януари. Имам още време, но искам от по-рано да съм наясно кое как е. Възнамерявам да се срещна с д-р Славчев (поради много изчетени позитивни коментари за него) и ако ми допадне, това да е моят доктор. Можете ли да ми кажете колко по-рано е нужно да се срещна и уговоря с него, защото доколкото разбирам е доста натоварен?

# 482
  • Мнения: 363
Здравейте, предстои ми раждане Януари. Имам още време, но искам от по-рано да съм наясно кое как е. Възнамерявам да се срещна с д-р Славчев (поради много изчетени позитивни коментари за него) и ако ми допадне, това да е моят доктор. Можете ли да ми кажете колко по-рано е нужно да се срещна и уговоря с него, защото доколкото разбирам е доста натоварен?
Бих препоръчала не по-късно от началото на 8ми месец. Януари е термина, но има и бебчета, които бързат да излизат още в началото на деветия. Доктора все пак може да поиска да направи няколко прегледа преди раждането

# 483
  • Варна
  • Мнения: 230
Здравейте, предстои ми раждане Януари. Имам още време, но искам от по-рано да съм наясно кое как е. Възнамерявам да се срещна с д-р Славчев (поради много изчетени позитивни коментари за него) и ако ми допадне, това да е моят доктор. Можете ли да ми кажете колко по-рано е нужно да се срещна и уговоря с него, защото доколкото разбирам е доста натоварен?

Аз бих се обадила да си запиша час за доктора още сега, обикновено свободни часове за нови пациенти имат за след месец...

# 484
  • Мнения: 4 966
Здравейте! На мен също ми предстои раждане през януари и се спрях на д-р Папазов или д-р Славчев. За Славчев прочетох сега, но някой знае ли координатите на Папазов? Също, някъде из форума прочетох, че при уговорка, Папазов прави само секцио, знаете ли дали е вярно това?

# 485
  • Варна
  • Мнения: 190
Аз съм избрала д-р Нешев. Кога да си запиша час според вас и трябва ли да нося всички изследвания отивайки при него . Термина ми е 13.12.2018

# 486
  • Мнения: 363
Здравейте! На мен също ми предстои раждане през януари и се спрях на д-р Папазов или д-р Славчев. За Славчев прочетох сега, но някой знае ли координатите на Папазов? Също, някъде из форума прочетох, че при уговорка, Папазов прави само секцио, знаете ли дали е вярно това?
Имам позната, която ражда при него естествено

# 487
  • Мнения: 1 405
Д-р Нешев или Славчев!

# 488
  • Мнения: 1 326
Още един въпрос от мен. Бях чела по-назад, че вип стаите били само 3, това остава ли така и след ремонта? Някой ако има представа. Ще ходя на отворените врати навярно, но чак другия месец.

# 489
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Искам да кажа ма всички, които имат намерение да раждат в Окръжна и се притесняват кого да изберат /ако изобщо е нужно да се избира /. Всички лекари до един в Окръжна са добри, всички! Имат практиката и рутината! Разликата е след раждането кой колко внимание ще ви обърне според заетостта си в смисъл да дойде да ви посещава, пита как сте и такива работи. Не в качеството на лечение, което ще получите. В Окръжна към всички се държат еднакво и това е хубавото на тази болница!

# 490
  • Мнения: 27
Аз съм се спряла на д-р Мария Ангелова !
Относно ВИП стаите , 3 са и цената е 50 лв за нощувка. На 18 ходих на отворени врати , ако мога да помогна, питайте Simple Smile

# 491
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Невероятна е д-Ангелова, аз бях при нея вторият път. Успех!

# 492
  • Варна
  • Мнения: 190
Аз съм се спряла на д-р Мария Ангелова !
Относно ВИП стаите , 3 са и цената е 50 лв за нощувка. На 18 ходих на отворени врати , ако мога да помогна, питайте Simple Smile


Здравей ,
  В крайна сметка разрешава ли се присъствие на бащата по време на раждане . И видя ли ВИП-стаите как изглеждат ?

# 493
  • Варна
  • Мнения: 725
Аз съм избрала д-р Нешев. Кога да си запиша час според вас и трябва ли да нося всички изследвания отивайки при него . Термина ми е 13.12.2018
Здравей , и аз съм се спряла на него , и въпреки че термина ми е за Март месец си бях писала с него , каза към 36та седмица да го потърся ако няма нещо което ме притеснява с бебето . Можеш да го потърсиш в фейсбук и да му пишеш , отговаря веднага когато може и не е пестелив обяснява всичко ! Успех !

# 494
  • Мнения: 90
Аз родих в Окръжна преди 20 дни, бях във Вип стая. Има легло, два посетителски стола, хладилник, нощна лампа, тв,гардеробче, баня и тоалетна. Относно присъствието на бащата, зависи от д-ра който се избере. Славчев например е против. Иначе си фигурира в ценоразписа- 80лв е.

Общи условия

Активация на акаунт