Нургюл Йешилчай - стари- нови проекти и тв. партньори Тема 22

  • 36 817
  • 438
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 863
Свети, точно за това, което си превела, питах. Simple Smile
Благодаря!
Цитат
В момент, когато любовта между Sureyya и Фарук засилва отново, този гост ще се отрази на цялото си бъдеще.
Цитат
Най-щастливият ден в живота Süreyya и Фарук е кошмар с неочаквано развитие.

Ей тия 2 изречения ме плашат, ама то не може само любов и романтика.

# 31
  • Мнения: 2 558
Бризче,благодаря ти за превода!  bouquet

Списъка със сценаристите е дълъг,повечето известни имена са там,но има и липси. Heart Eyes Heart Eyes
Кей  bouquet Прекрасна Нургюл,непринудена! Истинска!




Пепелче  Hug Свет  Hug

# 32
  • Мнения: 2 131
Свети, точно за това, което си превела, питах. Simple Smile
Благодаря!
Цитат
В момент, когато любовта между Sureyya и Фарук засилва отново, този гост ще се отрази на цялото си бъдеще.
Цитат
Най-щастливият ден в живота Süreyya и Фарук е кошмар с неочаквано развитие.

Ей тия 2 изречения ме плашат, ама то не може само любов и романтика.


 newsm10
мен ми се струва че това е свързано с Бегюм, дали ще се появи на това тържество  Rolling Eyes Rolling Eyes
ако пак не е дело на Валиде Есма  newsm78
тези нейни погледи хиич не ми харесаха  Laughing Laughing

# 33
  • Мнения: 7 863
Есма навремето е прогонила Бегюм, но сега от инат да раздели Фа и Сю, сигурно ще я включи в интригите си.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 131
Есма навремето е прогонила Бегюм, но сега от инат да раздели Фа и Сю, сигурно ще я включи в интригите си.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Слънце, точно това ни подсказаха от  р-ра на Есма и Фа  Peace  едва ли не в момента Есма, съжаляваше че е прогонила Бегюм, дори не погледна към Фа, който показа голяма болка при спомена за първата му любов и я отряза  Naughty
така че всичко ще опита султанката за да прогони нежеланата снаха, но аз чак толкова не се плаша защото в повечето случаи, такива моменти имат обратен ефект, сближават още повече влюбената двойка, дано и тук се получи нещо такова, защото до тук двата опита на Есма да прогони Сю от живота на Фа, са неуспешни  Grinning
съвсем ясно ми е че и за Сю и за Фа ще стане доста болезнено и несъмнено ще се отрази на отношенията им   LaughingLaughing
значи забелязала съм дадат ли хубав фраг, озета ни полива с леден душ и обратното, но пък ние сме в началото на историята , няма как да не изправят пред изпитания двойките от сериала,
да видим коя двойка ще устои на фъртъните които ще ги връхлетят и ще останат заедно на финала  bowuu
но си мисля с какво точно Бегюм ще преобърне живота на Фа и Сю Rolling Eyes Rolling Eyes
 дали няма да има Сюрприз с тяхното дете, за което Есма знае но Фа и хабер си няма  newsm78

Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 20:18 от Свет_ВАРНА

# 35
  • Мнения: 7 863
Цитат
дали няма да има Сюрприз с тяхното дете, за което Есма знае но Фа и хабер си няма
Честно казано не ми се иска.
Искам Сю да е единствената майка на детето му.
И Фа да не се разкъсва между друго дете и любовта си.

Ама кой ли ме пита.
Ти мн често познаваш.
Дано сега да не Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 131
Цитат
дали няма да има Сюрприз с тяхното дете, за което Есма знае но Фа и хабер си няма
Честно казано не ми се иска.
Искам Сю да е единствената майка на детето му.
И Фа да не се разкъсва между друго дете и любовта си.

Ама кой ли ме пита.
Ти мн често познаваш.
Дано сега да не Simple Smile

Слънце, питат ни, не питат ние да си го кажем, та да ти олекне на душата  Joy Joy Joy Joy
хиич не ми се иска да познавам този път Praynig едно дете ще усложни , да не кажа че може и да раздели,за известно време Фа и Сю,
хиич не ми се ще да отделят Фа и Сю, сърдити, скарани, влюбени искам ги заедно  Peace

я да надникнем в гримьорната на Ози , какво се случва
https://vk.com/kyg_club?z=video-78538620_456239091%2Fef48983a326 … pl_wall_-78538620

# 37
# 38
  • Мнения: 2 131


ето и превода на Озета от мамашите  Peace

Новый кризис в любви Фарука и Сурейи.
Адем Сезгин внедрился в особняк Боранов и представил себя. Конкурент Фарука, о котором он расспрашивал повсюду, теперь сидит за его столом. Фарук, поняв, что их новый сосед Адем нечто большее, чем владелец конкурирующей фирмы, еле старается сдержать свой гнев. Весь особняк получает свою часть холодной войны, которая началась за столом между Адемом и Фаруком.
Но Фарук не знает того, что его бывшая любовь - Бегюм, с которой их разлучила г-жа Эсма, вернулась в Бурсу. В период, когда любовь Сурейи и Фарука разгорается с новой силой, эта гостья повлияет на их будущее.
А Эсма Султан направляет все свои стрелы на Ипек после услышанного от Киймет. Драгоценная невестка особняка - Ипек переживает период потрясений после сюрприза, который для неё подготовила Эсма Султан.
А самый счастливый день Сурейи и Фарука неожиданно превращается в самый ужасный кошмар.

# 39
  • Мнения: 7 863
Свети,
Същото като твоя превод с гуглето. Simple Smile

Значи вечерята е минала много напрегнато- Фарук едва си сдържал гнева.
Започва студената война с Адем.

Сюрприза на Есма за Ипек го знаем.
Първа брачна нощ в планинската вила.  Joy Joy Joy

И за Бегюм знаем- даже още от миналия епизод.
Само не сме си изяснили въпроса за чоджук- има или няма.  Laughing

# 40
  • Мнения: 2 558
Добро утро!



Скрит текст:

От фестивала.


#NurgülYeşilçay and English actor Ian McKellen.


Слънчево до ви е! Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 2 131
Здравейте Сладурки Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Тони Hug Heart Eyes Hug
Пепелче  Hug Благодаря за допълнителното пояснение  bouquet
Евееет, получихме си вече всичко озети, снимки, фрагове, значи работите стават айнасъс , може би след този епизод щастието остава на зададен план, идва ред на страданията и обясненията, дано и тайните ни ги поразкрият, че се оплетох като в пати в калчища от толкова сценарии, които се въртят в  главата ми newsm53



явно в този епизод докторицата вече ще излезе от сянката си, ачик ачик  ще трови щастието на Фа и Сю,
силно се надявам Фа да я е забравил Бегюм и съвсем ясно да го обясни това на Сю, за да не му се наложи отново пак да я гони и да и се моли  Praynig
Адем да го видим и той до къде ще я докара с тази студена война, може би първоначално ще има победи, чрез Ди и  Фики, но защо ми се струва че ще е за кратко, Фа няма да се остави така лесно да бъде победен  bowuu
Надявам се омразата на Адем и Рейхан,да е основателна а не някакви глупави измишльотини съшити с бели конци
Скрит текст:
няма да забравя в Лин, какво обяснение даде Явуз, защо мрази толкова много  Саваш, та чак посегна на любимата му и детето им, защото на Саваш са му дали възможност да учи а горканчо са му дали пистолет, вместо калем  Mr. Green
Есма с нейните планове да помогне на любимата си снаха, май ще и нанесе най голямата вреда...
дано все пак Фики не я насили  Praynig не ме замеряйте  newsm43 не че не заслужава някакво наказание Ипек.... правя го от чиста женска солидарност  newsm53 която и да е жена, колкото и лоша да е ,не заслужава да преживее нещо толкова ужасно, първия път да я насилят, това остава като травма за цял живот а в случая като я знаем Ипек, що за злоба е, не се знае една наранена и озлобена жена до къде може да стигне за да си отмъсти, в случая на Сю  Peace
да видим и Мурат какви ще ги свърши с таз новата русокоска  bowuu
в стремежа си да избяга от Баде да не се хвърли на първата която му се изпречи на пътя и работата да стане " от трън та на глог, по висок по боде" а ако и Бааде се окаже бременна, ще стане мазало  bowuu
но мацката си я бива,  


мама свеки ако я види направо ще получи калп криза  Joy Joy Joy Joy
 да видим кога мама Есма ще се заеме да търси жена и на Осман  bowuu

Прекрасен и Щастлив Четвъртък!!!


Последна редакция: чт, 06 апр 2017, 10:02 от Свет_ВАРНА

# 42
  • Мнения: 7 863
Цитат
Есма с нейните планове да помогне на любимата си снаха, май ще и нанесе най голямата вреда...
дано все пак Фики не я насили  Praynig не ме замеряйте  newsm43 не че не заслужава някакво наказание Ипек.... правя го от чиста женска солидарност  newsm53 която и да е жена, колкото и лоша да е ,не заслужава да преживее нещо толкова ужасно, първия път да я насилят, това остава като травма за цял живот а в случая като я знаем Ипек, що за злоба е, не се знае една наранена и озлобена жена до къде може да стигне за да си отмъсти, в случая на Сю  Peace
да видим и Мурат какви ще ги свърши с таз новата русокоска  bowuu
Напълно съм съгласна с тебе.
И аз се надявам да няма насилие, пък и хич не ми е жал за Фики.
Нека си ходи незадоволен като се води по акъла на Есма ханъм.

# 43
  • Мнения: 2 131
Цитат
Есма с нейните планове да помогне на любимата си снаха, май ще и нанесе най голямата вреда...
дано все пак Фики не я насили  Praynig не ме замеряйте  newsm43 не че не заслужава някакво наказание Ипек.... правя го от чиста женска солидарност  newsm53 която и да е жена, колкото и лоша да е ,не заслужава да преживее нещо толкова ужасно, първия път да я насилят, това остава като травма за цял живот а в случая като я знаем Ипек, що за злоба е, не се знае една наранена и озлобена жена до къде може да стигне за да си отмъсти, в случая на Сю  Peace
да видим и Мурат какви ще ги свърши с таз новата русокоска  bowuu
Напълно съм съгласна с тебе.
И аз се надявам да няма насилие, пък и хич не ми е жал за Фики.
Нека си ходи незадоволен като се води по акъла на Есма ханъм.


Слънце, за какво да ми е жал за Фикрет, героя ми е направо анти, заслепен от любов не вижда очевадното, жена му ако го обичаше така ли щеше да се държи към него, имаше толкова показатели по които трябваше да му стане ясно за чувствата на неговата жена а да не говорим че, от завист и злоба не вижда как наранява собствената си кръв, при всеки удобен случай напада или предава Фа, като чели му е враг  Mr. Green
а не ми се мисли какво ще направи като разбере, ако разбере разбира се, че неговата жена е влюбена в Фа  Laughing Laughing

# 44
  • Мнения: 7 863
Цитат
Есма с нейните планове да помогне на любимата си снаха, май ще и нанесе най голямата вреда...
дано все пак Фики не я насили  Praynig не ме замеряйте  newsm43 не че не заслужава някакво наказание Ипек.... правя го от чиста женска солидарност  newsm53 която и да е жена, колкото и лоша да е ,не заслужава да преживее нещо толкова ужасно, първия път да я насилят, това остава като травма за цял живот а в случая като я знаем Ипек, що за злоба е, не се знае една наранена и озлобена жена до къде може да стигне за да си отмъсти, в случая на Сю  Peace
да видим и Мурат какви ще ги свърши с таз новата русокоска  bowuu
Напълно съм съгласна с тебе.
И аз се надявам да няма насилие, пък и хич не ми е жал за Фики.
Нека си ходи незадоволен като се води по акъла на Есма ханъм.


Слънце, за какво да ми е жал за Фикрет, героя ми е направо анти, заслепен от любов не вижда очевадното, жена му ако го обичаше така ли щеше да се държи към него, имаше толкова показатели по които трябваше да му стане ясно за чувствата на неговата жена а да не говорим че, от завист и злоба не вижда как наранява собствената си кръв, при всеки удобен случай напада или предава Фа, като чели му е враг  Mr. Green
а не ми се мисли какво ще направи като разбере, ако разбере разбира се, че неговата жена е влюбена в Фа  Laughing Laughing
Рано или късно ще разбере според мен и тогава пак Фа ще му е виновен, разбира се.
'Щото е завистлив.

Общи условия

Активация на акаунт