Искам да кажа ... (116)_03.04-09.04

  • 55 387
  • 836
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 348
Преди 8—9 години,една зъболекарка „видя”,че имам 1—2 кариеса.Е,и до днес,никой от другите трима зъболекари, които съм посетила,не ги е видял  Mr. Green .

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 23 932
Има и друго - на мен зъболекар ми е майка ми. Понякога тя казва - виждам петно, което може да стане кариес, може да не стане, точно в момента не е нужно да го дълбая, ела пак след Х време да го огледам пак.

# 122
  • София
  • Мнения: 23 130
А както си бясна сигурна ли си, че не те мотаят да ти правят зъби без нужда?
Сигурна съм.  Peace
Това е зъболекарката на детето ми. Случвало се е ортодонтката категорично да заяви, че Кати има кариес, но същата зъболекарка да каже, че е само петно и не е нужно да се работи, а само да се следи. И така 3 пъти. А не е като да не може да ми вземе 50 лв набързо, защото зъбите на Кати се правят само с лазер, който не се покрива от здравната каса.
Мъжът ми също посещава тази зъболекарка (млада и хубава е, иначе щеше да си ходи само при бабата във Видин).

# 123
  • Мнения: 13 066
Много обичам аспержи.
Бърди, ще се справиш с октопода гаранция:)
Едни търгаш преди години твърдеше, че имам 8, осем кариеса!!!! Искаше веднага да опатка два!
Отказах, отидох при моя зъболекар и се оказа, че нямам нито един! Такъв е за трепане направо, щеше да ми надупчи зъбите.
Мони, зависи къде ще ходите, ние мислим да скочим до нашите, гледах Синоптик от -2 до 8. Ще взимам и дебелите якета, няма как.
Жаки обаче пак не се чувства добре, гърло я боли, няма Т, но е отпаднала, лежи. Аман, не е било да затръгваме някъде и да не се раболее. Ен ти тус и давам и витамин Ц, дано се размине!

# 124
  • Мнения: 18 057
Вася, бързо да ми споделиш на лични кой   е новия и кой стария  Wink

Янтра, на много места се продава бекон на слайсове, последно купих от Била, тяхната марка за пица супер беше Peace

Много болни деца, и моята малката кашля, като погледна гърлото и не  е червено, но направо аз, нищо не разбиращата виждам секрет отзад. С какво да го разбием, пръскам разтвори в носа и капки  newsm78

Джена, как е твоят младеж?

# 125
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 274
Сколасах да сваля снимките от фотоапарата. Не са много и не са кой знае какво, но повече гледахме с очите и се наслаждавахме.
Скрит текст:

Дано поне за събота и неделя да е хубаво времето и да не вали, че пак ще пътуваме.

# 126
  • Мнения: 39 738
Разкошни снимки, ЕлиТ! Благодаря, че ги сподели!
Къде ще пътувате....пак?

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Джена, как е твоят младеж?
Благодаря на всички ви, по-добре е,няма Т и вратът го поотпусна  Peace Praynig. Кеси вече на компютъра. Следобяд ще го заведа на преглед. Продухало го е някъде течение, явно  newsm78.
И на мен ми е дерт с какви дрехи да отиваме към моя край за 4 дена. Прогнозата е от 10 до 18 градуса за 3 дни  Crazy.
Октопод обичам,ама да ми го сервират  Mr. Green.ДОма не съм го мъчила  Whistling.

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 23 932
Янтра, на много места се продава бекон на слайсове, последно купих от Била, тяхната марка за пица супер беше Peace
Така е. Но аз купувам един на цяло парче и вече и по навик като тръгна за бекон взимам него.

# 129
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 274
Да си видим бабите и дядовците в другия край на България Simple Smile
Дрехи - пролетни и обувки, издържащи на дъжд. Това ще нося, а и все пак сме с колата.

Октоподът го варя без никаква вода. Така ми го обясни един грък и се получава. След като си пусне соковете, добавям вино, чер пипер и дафинов лист. Вари се докато стане крехък. Може би около 40 минути.
Рецептите са различни. Доколкото знам варианта с корковите тапи е италиански.

# 130
  • София
  • Мнения: 18 679
Лина Hug Дръж се!

Аз пак филм сънувах, но не го помня този път.

Зъболекарите и те ли станаха като фризьорите - все предишният им е виновен Joy На вас ви откриват липсващи кариеси, моята обратно - боли ме един зъб като ям сладко, като от кариес. Сто пъти го гледа - няма, казва, нищо. Чувствителен бил от бременността newsm78 Ще я видим таз работа...

Октопод обичам умерено. Изненадващо за мен най-вкусният, който съм яла, ми сервираха това лято в Несебър Shocked Мислех, че по Средиземноморието са му майстори, но ето - нашите готвачи ме изненадваха!

Днес ще готвя заек - имаше цял в Била. Чакам предложения Simple Smile

# 131
  • Мнения: 2 016
Здравейте и от мен  Heart Eyes
Октопод ми хареса как направи мъжа на Жени Калканджиева в "Черешката на тортата ",  е така да ми го направят и сервират, да,иначе аз да тръгна да се занимавам, нет.
Днес съм се закотвила  да чакам доставка от Спиди,  маратонки си поръчах,  но ме дразни, че не ми уточниха час,   до 17 ч. щели Rolling Eyes Бе кой ще стои да ги чака до 17, то поне времето да беше гадно, нали уж щяло да вали,  що нещо не виждам дъжд  Simple Smile

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Ша,обади се да ти ги доставят в удобен за теб офис  Peace.Не ползвам аз доставка до дома,баш по тая причина.Ей сега отивам и аз да получа туй-онуй  Blush.

# 133
  • Мнения: 18 057
Ша,обади се да ти ги доставят в удобен за теб офис  Peace.Не ползвам аз доставка до дома,баш по тая причина.Ей сега отивам и аз да получа туй-онуй  Blush.

И аз винаги поръчвам до офис, когато реша ще отида да си го взема, не мога да се вържа цял ден да чакам  Naughty При нас вече вали, нищо общо с вчера  Confused

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 23 932
Доколкото знам варианта с корковите тапи е италиански.
Аз не разбрах за какво са корковите тапи?

Общи условия

Активация на акаунт