Искам да кажа ... (116)_03.04-09.04

  • 55 364
  • 836
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 22 516
От Спиди са ужасни.
Когато съм била в къщи, винаги предпочитам доставката да е до офис, не да ги чакам цял ден.
Иначе сега всичко пуска до офиса на фирмата, и без това постоянно вървят куриери при нас.

Корковите тапи си мисля, че отделят някакви вещества и затова се слагат във водата. Но...нямам представа. Simple Smile

ЕлиТ, много интересни снимки.

# 136
  • Мнения: 6 331
ЕлиТ,много хубава разходка сте си направили.Ние последната година нямахме много време за обикаляне  Sad .Надявам се тази да наваксаме.
Снощното ни занимание с детето
Скрит текст:

# 137
  • София
  • Мнения: 23 128
Аз съм лесна - носят ми всичко в офиса. Винаги уточнявам, че искам доставката ми да е в делничен ден.

Вчера Кати ми каза, че майката на нейна съученичка работи до 4 сутринта в пиано бар и едно дете предположило, че е танцьорка на пилон, което довело до бурен смях. Питах я тя знае ли какво е това - не знаела, но й обяснили. Боже, че това са деца във 2-ри клас! Пък и как замесват родителите...

# 138
  • Мнения: 1 207
Никога не съм белила аспержи  newsm78 Аз знам, че само се чупят в долната част. Точно чупят, а не режат, за да се усети с ръка точно колко да се махне – седи ли жилаво, се чупи по-нагоре. Много е сложно за обяснение, но много добре се усеща.

Октопод купувам направо сварен.

И аз преди време тествах един зъболекар, нов кабинет, на 2 мин. от нас. Водя детето там и съм доволна. Този зъболекар обаче искаше да ми извади четирите мъдреца и ми намери поне четири пломби. Добре, че реших да потърся второ мнение.

Аз нещо настинах тая нощ. Времето изглежда измамно топло, а всъщност през нощта е 10-тина градуса. Забравила съм прозореца отворен снощи, тази сутрин ме болеше гърлото, ама чак към ушите.

Чакам пратка от H&M днес. Дано куриера да свари жената, която чисти.

# 139
  • Мнения: 2 016
Не съм съобразила, ще видя какво ще направя.
Ох, Тоня, не искам да казвам едно момиченце от класа на дъщеря ми как е описало секса между майка си и баща си. Crazy Blush

# 140
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Благодаря на Белинда и Жаки за насоките и рецептите!  Hug
Най- вкусният октопод съм яла именно в Средиземноморието, на скара, изваден минути преди това от водата.
Това със замразяването на количество, в случай, че остане е повече от прекрасна идея.
Корковите тапи се слагат, защото наистина отделят някакво вещество и омекотяват животното.
В "Черешката" все си мисля, че Тачо подготви октопода, то той си беше и домакинът, Жени просот се прибра вкъщи по едно време и чучна на масата и тя.  Laughing

Аспержи много обичам, често правя като ги слагам за подложка, когато пека сьомга.

Нещо съм се схванала тази нощ и ме боли кръста...

# 141
  • Мнения: 39 653

Ох, Тоня, не искам да казвам едно момиченце от класа на дъщеря ми как е описало секса между майка си и баща си. Crazy Blush
Ще ми бъде интересно да споделиш, Ша. Моя син е втори клас и знае, че това се прави от възрастните и от котките. Eдната ни котка беше бременна за първи път и роди умряло коте. Синът рева най- много, защото й се е наложило да прави това, което правят възрастните напразно. Май трябва да го просветя. Иначе от интернета знае всички мръсни думи.

# 142
  • Мнения: 10 874
Днес ще готвя заек - имаше цял в Била. Чакам предложения Simple Smile
Заек в глинен гювеч (svetal4o27)
Заек с вино (Куркума)
 Hug

# 143
  • Варна
  • Мнения: 36 790
Оф, аман от лъжци, просещи пари вече. През ден гоня някой от офиса. Днешния се опита да ме метне, че баба му Веска от съседния вход не чувала звънеца да му отвори - нормално било щото на възраст била жената вече - пък на него майка му умряла и му трябвали два лева за билет за рейса, че да си ходел на погребението. Като го заковах, че баба Веска няма в нито един от съседните три входа, защото познавам всички комшии наоколо, се измете без да гъкне. Че и истински сълзи ронеше мошеника му неден.

То може и да има такава баба ама вече по очичките ги познавам като се опитват да ме лъжат.

# 144
  • Мнения: 2 016
Разбира се,  че е време и трябва да го просветиш, Мариат. Simple Smile Изключително важно е детето да получи  за секса вярно, адекватно и премерено  обяснение. Не бива да се оставя това да се случва от, така да се изразя, ненадеждни източници като неподходящи материали в интернет или  съученици.
Не бих споделила във форума за разказаното от момиченцето, извиняеай. Peace

# 145
  • София
  • Мнения: 23 128
Моята дъщеря все още е едно наивно и непросветено шаранче или поне аз така си мисля. Знае думата секс плюс поне още 5 нейни синоними, но по-добре да не ги изброявам.  Mr. Green За нея сексът е 2 вида - обикновен и романтичен. При първия мъжът и жената лягат на леглото, като жената е по бикини и сутиен, а мъжът по боксерки или слипове, и започват да се целуват. Вторият вариант е като първият, но със запалени свещи.  Crazy Все още не ме е питала в детайли, обаче всяка вечер гледа Новите съседи, та мисля, че вече е наясно с доста неща.  Grinning Чудя се да й казвам ли нещо след като не пита или ако пита - тогава да навлизам в подробности. Вкъщи не сме срамежливи и говорим открито за всичко.

# 146
  • Мнения: 1 207
Моят син е четвърти клас, ще стане на 10 г. тази година и не знае нищо по въпроса. На няколко пъти съм се опитвала лекинко да опипам почвата, но той сякаш е на съвсем друга вълна, изобщо не го интересува. Отделно, че е голямо бебе все още в някои отношения. 

Та и аз съм пред същата чуденка като Тонка – дали да чакам въпроси и тогава, или да провеждам “The talk”. Все ми се струва, че ако не проявява дори минимален интерес, ще влезе през едното ухо и ще излезе през другото.

# 147
  • Мнения: 11 726
Тони, още в първи клас на голямата купих книжката "Какво става с мен" - има за момичета и за момчета.
През годините ми прави впечатление, че питат за конкретни неща, които не са им ясни. Книгата седи в нейната си стая, препрочита си я от време на време.
Голямата образова малката  Mr. Green
Иначе водим разговори постоянно, при въпроси, при възникнали ситуации. Обяснявам всичко както си е, без да навлизам в подробности, за които не са готови. Но то не е един разговор и край. Постоянен процес е  Peace

# 148
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Ха, че вашите са направо изостанали в просвещаването. В трета група в градината имахме много неприятна ситуация.На обед децата се приготвят за сън, събличат се, слагат пижамите. Колежката влиза по-навътре в спалнята и вижда как едно момиченце, покачено върху леглото, си сваля гащите и нагледно показва и обяснява на останалите какво, що.  "Ми, госпожо, кака така правиха с батко" - това каза, когато я разпитахме. И това не е било веднъж. В чудо се бяхме видели - говорим с родителите на детето, говорим с останалите родители, на никой не му е приятно да чуе от детето си детайлно описание, и то на такава възраст.

# 149
  • Мнения: 18 047

Голямата образова малката  Mr. Green


И ние сме така  Mr. Green И ние си говорим всичко вкъщи, но не крия, че не би ми била приятна тема ей така да я подхвана от нищо. Когато стане дума, когато нещо ме провокира. Още е малка според мен

Общи условия

Активация на акаунт