НОВО и ВАЖНО - І-ви конгрес на БКП, БУЗЛУДЖА - мнения, впечатления, снимки

  • 29 533
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Включвам се за да ви кажа...

СТАИТЕ С ТРИ ЛЕГЛА ВЕЧЕ СА ИЗЧЕРПАНИ, СПОРЕД ЗАЯВКИТЕ ДО НАСТОЯЩИЯ МОМЕНТ...

От тук нататък следва преразпределяне и комбиниране по ваше желание за останалите стаи...

Заявка и капаро - до края на другата седмица - петък, 12 май 2006 година...

Сумата на капарото е в размер на половината от цената на нощувките ви... Искате стая с две легла за двете вечери... Общата цена на нощувките е 48 лева... Размера на капарото - 24 лева...
За апартамента за двама - желаете да го ползвате двете вечери, общата цена е 60 лева, капарото - 30 лева...

Барбекюто може спокойно да се ползва... Обаче освен нещото за печене, трябва да си носите и дървени въглища... За да има и на какво да си го опечете... Wink

Хотел Тонзос се намира на около 60 км от Стара Загора... От Казанлък е на около 25 км... Разстоянието от София е в зависимост от мястото през, което ще се мине... Ако се мине по магистрала Тракия и през Стара Загора - общото разстояние става около 290 км... Приблизително време за пътуване - 4 часа - 4 часа и половина... Разстоянието през Пирдоп, Сопот, Карлово, Калофер и Казанлък е значително по-малко - около 215 км... Единственото неудобство е, че се пътува по по-тесен път, иначе е сравнително добър, без много дупки и ненатоварен, особено в петък следобяд... Общо взето това е по-бързия вариант... Приблизително време - 2 часа и 45 минути - 3 часа и 15 минути...

Пожелавам ви приятен ден...!
newsm10

Последна редакция: ср, 03 май 2006, 18:19 от Ekcnpec

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И аз ще платя на ръка, може ли  Flutter

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
i za nas стая с две легла Таня, Тихомир и детенце Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ще помисля по тази покана, ще обсъдя с колективността. Отиде ми празникът на розовата роза и рождения ден ми отиде.. Подлеци!!  Hug

# 19
  • Мнения: 8 463
Ще помисля по тази покана, ще обсъдя с колективността. Отиде ми празникът на розовата роза и рождения ден ми отиде.. Подлеци!!  Hug
Обмисли,обмисли! GrinningКога ако не сега ще се запознаем! Hug

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ще помисля по тази покана, ще обсъдя с колективността. Отиде ми празникът на розовата роза и рождения ден ми отиде.. Подлеци!!  Hug
Ами, отишъл... там ще почерпиш  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 411
Като местни представителки  с Горската Фейница ще доидем да ви заслепим с прелестите си,ама няма да спим при вас,защото ни е страх Laughing Mr. Green Crazy

# 22
  • Мнения: 280
Благодаря на Експрес,че ни е включил в списъка,че аз каквато съм блейка,можеше и да изпусна срока.Срам и позор,уж съм от града на организаторите...
Та,и аз да си кажа-за нас стая с 2 легла-моя милост,Стефича и малкия бозайник.
Паричките на ръка,направо на титуляра Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ща ва замола да впишете нашето Краставическо семейство от три броя за героя, за тоз знаменит день. Каква беше процедурата? Къде да пратя левове и марки?  Flutter

# 24
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Тъй, сега - аз имам поредна питанка Grinning
В апартамента с две легла е ли възможно фотьойлите да се съберат, тъй че да стане място за спане на 7-годишен младеж Thinking И дали ще правят проблем, че в апартамент за двама се гласим да сме 2 възрастни и две деца? Щото ограбихте стаите с по 3 легла и сега за нашта обширна фамилия място няма Laughing
И още куесчън - при нас варианта с 2 нощувки е изключен по много причини, така че нали не е проблем да е само една?

# 25
  • Мнения: 1 629
Стая с две легла за Мюриел, съпруг и дете Grinning
Разбрах, че капаро трябва да се преведе по банковата сметка, ама колко пари?

# 26
  • Мнения: 6 243
Тъй, сега - аз имам поредна питанка Grinning
В апартамента с две легла е ли възможно фотьойлите да се съберат, тъй че да стане място за спане на 7-годишен младеж Thinking И дали ще правят проблем, че в апартамент за двама се гласим да сме 2 възрастни и две деца? Щото ограбихте стаите с по 3 легла и сега за нашта обширна фамилия място няма Laughing
И още куесчън - при нас варианта с 2 нощувки е изключен по много причини, така че нали не е проблем да е само една?
Проблем от управата няма да има, въпросът е дали на младежът ще му е удобно да спи на фотьойлите. Става и варианта - момъкът при вас, а малката - в преносима кошара. А за едната нощ - не виждам причина защо не  newsm78

Стая с две легла за Мюриел, съпруг и дете Grinning
Разбрах, че капаро трябва да се преведе по банковата сметка, ама колко пари?
виж на първа страница цените.
Стая с две легла - 12 лв. х 2 (легла) х 2 (вечери) прави 48 лв. Капарото е 1/2 - демек 24 лв. на номера на сметката на Експрес. Ако след това Експрес изчезне и си блокира профила, да знаете, че аз нямам нищо общо и не го познавам. Mr. Green

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз си предостъпвам 3-ната стая срещу апартамент, ако някой ме уреди с една преносима кошара.
При нас проблемът е не къде ще спи баткото, а къде ще спи малкото цукалче.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 newsm78 Някоъ ще остава ли на 11-ти юни там?

# 29
  • Мнения: 6 243
newsm78 Някоъ ще остава ли на 11-ти юни там?
Ний. Ще си тръгнем по обяд нейде, щото сме на работа на 12ти.

Общи условия

Активация на акаунт