Добре дошли в Люлин! Тема 30

  • 89 820
  • 768
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 040
Капела плей в Мола-Люлин,Калпазаните сме празнували мн.отдавна-сега не знам как е,Мечо Пух в Люлин 10 също

# 586
  • София
  • Мнения: 3 714
Тази сутрин измиха кварталните улички около блока. Чичото с маркуча беше изключително старателен, поля градинки, дървета, мина през тротоарите. Благодаря за усилията!


# 587
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
За вино - вижте и в плод и зеленчука до Деницата във втори м.р. Чувала съм, че е хубаво, но нямам личен опит.

# 588
  • София
  • Мнения: 3 714
В градинката пред блока има около 15 души с косачки, в тази зад него- още толкова. На заден фон сметосъбиращия камион минава за втори път тази сутрин. Поне около нас хората са си облагородили входовете, навсякъде са пейки, алпинеум, че дори цяла площадка с дървена къщичка. Кварталът се поддържа много усърдно напоследък. После Люлин бил мръсно гето...

# 589
  • Мнения: 7 583
Здравейте, момичета. Дали някъде в Люлин има театрална студия за младежи?

# 590
  • София
  • Мнения: 14 751
Здравейте, момичета. Дали някъде в Люлин има театрална студия за младежи?

Има един нов блок в осми, на края на пътеката от метрото към 807 блок, оранжев е. Там имаше театрална школа.

# 591
  • Мнения: 7 583
Благодаря! А знаеш ли как се казва школата и дали приемат младежи, а не само деца?

# 592
  • София
  • Мнения: 14 751
Цитат на: esmeralda23 link=topic=97@2855.msg37113596#msg37113596 date=1532804427
Благодаря! А знаеш ли как се казва школата и дали приемат младежи, а не само деца?
За съжаление, не знам името. Познато дете ходи там миналата година, беше на 14.

# 593
  • София
  • Мнения: 5 292
Културен център "Зад тунела"?

# 594
  • София
  • Мнения: 3 714
В късния предиобед така се случи, че в хаос с три велосипеда и две деца, забравихме червена раница на входа на метростанция Западен парк при косото спускане до стълбите на подлеза от страната на мола. Едва ли мъжът, който я е предоставил на полицията в метрото ще ме прочете, но искам да изкажа благодарност, че е върнал намерена раница с ключове от колата и апартамента, лична карта, книжка и талон, телефон, портмоне със сто лева кеш и няколко безконтактни карти. Сърдечно благодарим!

# 595
  • София
  • Мнения: 39 812
Радвам се като чета такива постове. Доброто в хората все още е живо Simple Smile

Преди няколко дена косиха тревата около 90то. Аз бях седнала на кафе пред блока. Шефът на групата донесе портфейл. Работниците го били намерили. Пари нямаше, но пък имаше лични документи.
Писах в люлинската група. После реших да чекна във ФБ и намерих момчето. Писах му къде да си търси портфейла.
Портфейлът остана в кафето пред блока. Вечерта ми отговори. Оказа се, че той е собствена и си е прибрал документите.

# 596
  • София
  • Мнения: 7 928
Моля, посочете ми добър ендокринолог в Люлин.

# 597
  • София
  • Мнения: 483
Много ме радват такива хубави постове. И аз изпитвам благодарност, въпреки че не съм участник в ситуацията! И благодаря, че споделихте! Доброто трябва да стои на светло Simple Smile

# 598
  • Мнения: 644
Знаете ли къде се продава наливно вино. Есенно време има на пазара, но сега никъде не намираме из квартала.
Зад 006 в първи има един нов дълъг блок, не знам кой номер се води. Всеки вход е магазинче, в лявата му страна има магазин за вино с чудно наливно.

БЕШЕ хубаво, но много го развалиха - мен лично ме отказаха.

# 599
  • софия
  • Мнения: 2 463
Ние взехме 2л мавруд в понеделник, но още не сме го опитали. Но пък не сме особено претенциозни. Важното е да не киселее.

Общи условия

Активация на акаунт