Добре дошли в Люлин! Тема 30

  • 89 706
  • 768
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 7 039
Някой има ли информация кога ще пуснат топлата вода в първа част, от вчера сме без вода Frowning1

# 601
  • София
  • Мнения: 39 765
И във 2ра сме без вода. Авария имало, но няма информация кога ще бъде отстранена.
1 и 2 част са без топла вода. Сега видях, че и 10та са без вода.

# 602
  • София
  • Мнения: 1 638
И във 2ра сме без вода. Авария имало, но няма информация кога ще бъде отстранена.
1 и 2 част са без топла вода. Сега видях, че и 10та са без вода.

в 10ти без топла или без изобщо вода?

Видях....
https://toplo.bg/breakdowns

# 603
  • София
  • Мнения: 39 765
Явно аварията е голяма, защото не е имало топла вода в 4ти (и 3ти може би), но я били пуснали.
За 2ра най-вероятно довечера. Ама това са слухове дочути на детска площадка.

# 604
  • Мнения: 1 849
Препоръчайте фирма за изработка на ПВЦ дограма.По-специално ме интересува такава която може да смени козирките на дограмата с по-широки, понеже ще слагаме изолация.

# 605
  • Мнения: 7 569
Аз съм много доволна от Ролпласт. Но трябва да се обадиш да питаш дали правят точно тази услуга, която търсиш.

# 606
  • Мнения: 577
Здравейте! Някой има ли впечатления от Стоматологичния център в Люлин 1? Намира се в уличката до лаборатория Цибалаб?

И още една молба: да ми препоръчате фирма за пране на килими.Ако предлагат и транспорт ,ще е супер.

# 607
  • София
  • Мнения: 7 039

И още една молба: да ми препоръчате фирма за пране на килими.Ако предлагат и транспорт ,ще е супер.
Aз съм използвала услугите на Бонанза Бачорски, доволна съм, взимат ги от вратата на апартамента и ти ги връщат почистени и фолирани.

# 608
  • Мнения: 7 569
Здравейте, къде близо до Люлин 2 има китайски ресторант освен Нова луна? Ще съм благодарна за препоръки.

# 609
  • Мнения: 1 186
Някой да знае къде са преместили сладкарница Пчела от 6 част ?

# 610
  • София
  • Мнения: 14 688
За Пчелата четох, че ще са в бившата сладкарница Миньор срещу пожарната, май десети се води. Но, от септември.
За китайско - най-харесваме павилиона от страната на Т маркет в Търговския. Но, май събота са до обяд и в неделя не работят. Най-близо до втори е от дясната страна на пощата в трети - има една къща, долу са перилни препарати, горе е ресторанта. Има още един до пицария Ан-Мари в четвърти, близо до общината. Средна хубост са, нищо особено.

# 611
  • софия
  • Мнения: 2 463
Онзи ресторант вече не е китайски - а бълграски. Но той отдавна не струваше. За съжаление познавам собственика на помещението - убива всичко ,което се завъди там.
А Нова Луна не препоръчвам на никого.

# 612
  • София
  • Мнения: 14 688
Онзи ресторант вече не е китайски - а бълграски. Но той отдавна не струваше. За съжаление познавам собственика на помещението - убива всичко ,което се завъди там.
А Нова Луна не препоръчвам на никого.
Този до пощата ли, не знаех, че са го затворили. Отдавна не сме ходили. Остават китайчетата в Търговския.

# 613
  • Мнения: 7 569
Този зад пощата е затворен, затова питам. На картата ми излиза в Люлин 3 някъде зад блоковете при кръстовището с Добринова скала, съществува ли наистина китайски ресторант там?

# 614
  • София
  • Мнения: 39 765
ММ беше купувал китайско от пазара (отстрани на Джепето) и останахме доволни.

Общи условия

Активация на акаунт