Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 94 441
  • 674
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 719
Orchidea Blue, да те питам естествено ли ражда в Ниа Мед или секцио? Може ли още малко подробности за раждането, анестезията и всичко, което се сетиш там?

Благодаря ти предварително!

# 16
  • Мнения: 101
Здравейте, момичета ! Какво ви е мнението за доктор Ниа Кирчева за проследяване на бременност ?

# 17
  • Мнения: 10
Момичета, някоя от вас запозната ли е с болница Тракия парк? Интересува ме дават ли бебенцето за кърмене на майката веднага след раждането (ако е физически способна, разбира се). Има ли тема за болниците в Стара Загора, да не би да спамя тук Simple Smile Все още не съм се ориентирала съвсем към болница, а почти съм влязла в деветия и търся мнения.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
Здравейте, момичета ! Какво ви е мнението за доктор Ниа Кирчева за проследяване на бременност ?


Д-р Ния Кирчева е груба, недодялана и много разсеяна, такова впечатление остави в мен, когато следи  втората ми бременност. С безотговорното си поведение изложи на риск мен и бебето ми. Аз бях с направление по Здравна каса, предполагам че с частните си пациентки има различно отношение.

Това мое впечатление е от неща, случили се преди десет години, надявам се някой да изкаже по- скорошно мнение.
Все пак хората се променят, надявам се към по-добро!!!

# 19
  • Мнения: 101
Ами явно не се е променила. На скоро говорих с моя бременна приятелка която е при нея по здравна каса и тя каза същото, но тъй като моята позната е малко по-сприхава и изнервена покрай бременността реших да питам и други за д-р Кирчева. Обаче всичко което казваш е едно към едно с това което каза и моята приятелка. Simple Smile Д-р Ния Кирчева тотално отпада като вариант Simple Smile Все повече се насочвам към д-р Енчева

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Момичета, някоя от вас запозната ли е с болница Тракия парк? Интересува ме дават ли бебенцето за кърмене на майката веднага след раждането (ако е физически способна, разбира се). Има ли тема за болниците в Стара Загора, да не би да спамя тук Simple Smile Все още не съм се ориентирала съвсем към болница, а почти съм влязла в деветия и търся мнения.

На мен ми го дадоха още докато бях на магарето. След много молби, обаче, и много мрънкане от тяхна страна - мръсна съм била, потна съм била, като съм се изкъпела и др. глупости. Пък то се ококорило и търси да суче, направо ми късаше сърцето... Иначе по училищата други неща говорят - първи контакт с бебето, слагане на гърда още в първите минути и т.н., и т.н. Добре че се появи д-р Узунова, че ми го даде (не с много голямо желание и тя, но ако ми беше отказала, щях да ѝ припомня лекциите и съветите ѝ от Училището за бременни Simple Smile). Ако си го поискаш и настояваш, няма да има проблем според мен, но инициатива от тяхна страна не очаквай. Иначе политиката на боницата е захранване на шестия час, май беше Shocked. Това, ако бебето спи и не проявява желание за ядене, иначе си го храниш Simple Smile Моето откакто се появи на бял свят и не спря да реве и да яде и пак да реве и тук-там да спи, да ми е живо и здраво, в четвъртък става на 2 годинки Heart Eyes, но на момичето, с което бяхме в една стая, детенцето ѝ се роди и заспа, и спа непробудно цели осем часа, чак тогава се събуди да яде Simple Smile. И такива бебета има, но моите не са от тях Heart Eyes  Joy

Последна редакция: сб, 27 май 2017, 18:08 от Астера

# 21
  • Мнения: 10
Тъй като явно няма друга тема, аз пак идвам тук да си попитам  Heart Eyes

Астера, благодаря за споделеното! Говориш за Тракия, нали? Четох, че там повече "наблягат" на нормалното раждане, в сравнение с други частни болници.

Нужни са ми мнения за която и да е частна болница в Стара Загора - Ниамед, Тракия парк, Иван Рилски... Намерих теми за Ниамед отпреди близо 10 години и не знам до колко мога да им се доверя. Искам три основни неща: приятни условия в стаите, възможност бащата да присъства на раждането и поощряване на естественото раждане. Доброто отношение не го споменавам като изискване, струва ми се нормално да бъде такова, знам ли. За Ниамед чета и чувам, че секциото е на почит и съветват жените да раждат така, въпреки че няма нужда. Категорично отказвам да ме режат без нужда, имам доста кофти примери около себе си и се понаплаших. Ако някоя от вас има впечатления от която и да е частна болница в Стара Загора, ще се радвам да сподели, защото мненията, които чета, не са много скорошни  bouquet

# 22
  • Мнения: 295
Ако искаш да родиш нормално държавното АГ е твоето място. Моето мнение и за Тракия и за Ниямед не е добро. Да не говорим че единствената неонатология е в държавното АГ.

# 23
  • Мнения: 1 406
.....
 Категорично отказвам да ме режат без нужда, имам доста кофти примери около себе си и се понаплаших. Ако някоя от вас има впечатления от която и да е частна болница в Стара Загора, ще се радвам да сподели, защото мненията, които чета, не са много скорошни  bouquet


Не съм раждала, няма опит. Но мога да ти споделя опита на моя приятелка, която роди в Тракия скоро, с избор на екип. Категорична е че, ако имат второ - НЯМА ДА ПОВТОРИ ТАМ.

Щяха да уморят и нея и детето ѝ.
Първо е преносила и никой не е обърнал внимание на това. Тя също е привърженик на естественото раждане и е настоявала за такова. Но в процеса на раждането са се усложнили нещата и е трябвало в този случай да направят секцио (по-късно, след раждането са коментирали с други лекари ситуацията), но до последно мъчат нея и бебето ѝ и ражда естествено. Никой не ѝ е обяснил, че е по-добре да я срежат и да извадят бебето спешно. Е бебето едва не се е задушило...после имаше проблеми няколко месеца детето. Слава богу всичко е вече минало, расте живо и здраво детенце.
Та от нея и още няколко приятелки слушам , че е най-добре държавното АГ.

# 24
  • Мнения: 10
Благодаря за мненията  Heart Eyes

В АГ категорично не искам да ходя, наложи ми се да лежа там преди няколко месеца. Съжалявам, ако прозвучи грубо, но мястото буквално смърди на циганска махала, а хигиената не искам да коментирам, дори си имах спорове със санитарките.

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 825
Благодаря за мненията  Heart Eyes

В АГ категорично не искам да ходя, наложи ми се да лежа там преди няколко месеца. Съжалявам, ако прозвучи грубо, но мястото буквално смърди на циганска махала, а хигиената не искам да коментирам, дори си имах спорове със санитарките.


И аз съм на това мнение миналата година реших да се оперирам там аз съм от бургас.Може тук в Бс да няма специалисти но материалната база е на мн по добро ниво и хигиената също.Не че като е болница трябва да е хотел ама все пак малко от малко да се поддържа.За 5 дни там не видях да ми се изчисти стаята.След коремна операция ми предлагат зеле и боб за ядене.Тук в бс пак бях оперирана с коремна операция ами имах специална храна и това в държавната болница.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 124
Аз родих нормално миналия месец в Ниямед при д-р Христов. Не съм се уговаряла даже с него. След като полежах 2 часа, в стаята ми донесоха бебето и го кърмих. Доволна съм. Имам забележки, но все пак е за предпочитане от АГ-то.

# 27
  • Мнения: 10
Най-после някой, раждал нормално в Ниамед, да сподели мнение, благодаря Simple Smile Всичко, което чета и чувам за там, е за секцио. Притеснявам се да не ме "клъцнат" без нужда, но ме успокояват, че уж нямало как да стане... Дано. Колебая се още между Ниамед и Иван Рилски, ама както си се чудя, така и ще ме хванат болките  ooooh!

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
И аз съм раждала нормално в Ниамед, но преди почти девет години. Отидох без уговорка, случи се Христов. Имаше неща, които ме възмутиха, затова реших, че ако имам второ детенце, ще родя в Тракия. Интересното е, че съвсем случайно се разговорихме с едно момиче, родило нормално в Ниамед, пак при Христов, преди около две години, може да се каже, че раждането ѝ беше протекло 1:1 като моето. Т.е. нещата, които ме бяха подразнили, се бяха случили и на нея.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 124
И аз съм раждала нормално в Ниамед, но преди почти девет години. Отидох без уговорка, случи се Христов. Имаше неща, които ме възмутиха, затова реших, че ако имам второ детенце, ще родя в Тракия. Интересното е, че съвсем случайно се разговорихме с едно момиче, родило нормално в Ниамед, пак при Христов, преди около две години, може да се каже, че раждането ѝ беше протекло 1:1 като моето. Т.е. нещата, които ме бяха подразнили, се бяха случили и на нея.
Бихте ли споделили какво ви е подразнило. Ще ми се да направя сравнение. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт