Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 96 002
  • 686
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 050
Ужас. Раждаш и те бият. По тази логика да взема и аз да си бия учениците. Ами да ви кажа заслужават някои. Да видим няма ли да гръмнат всички медии на секундата 🙄

# 331
  • Мнения: 228
2 лекарки имаше при нея, роди бебето си в 23 г.с. пази боже, ходила е 2 пъти на преглед през тези 23 седмици, изобщо не и пукаше, че детето и не е добре, не си отваряше краката и щеше да го задуши, и на всичко отгоре след като роди и видя детето си в 23 г.с. кой знае как е изглеждало горкото и с риск да е с увреждане тя се смя. Не на бебето си, но не страдаше, а се сме и най- лошото, беше българка. Моите извинения ама такава безотговорност и такава простащина не мислех, че ще видя. Все пак става въпрос за човешки живот. Ако щете ме съдете аз не мисля, че нейното поведение беше за съжаление.

# 332
  • Мнения: 433
Раждане преди 26 г. с се води аборт, а в 23 г. с шансовете за оцеляване са... Ужасно малки,да не говорим, че "риск от увреждане" е слабо казано... Това, че е ходила 2 пъти на прегледи за цялата бременност-ами не се знае поради какви обстоятелства е било така, това, че се е смяла - раждането е и психически особено състояние на майката.... Или жената си е имала просто ментални проблеми-варианти много, няма как да знаем, а като не знаем - как да съдим. И все пак - боят не се вписва дори в такава ситуация...

# 333
  • Мнения: 228
Госпожо тя се лигавеше в буквалния смисъл на думата, не защитавам лекарката в никакъв случеи, точно за това го написах бъдещите родилки да преценят дали да отидат при нея. Това, че казах, че е била за бой го казах в преносен смисъл и все пак такава е приказката, но ако бяхте в предродилна и чувате това в родилната зала 100 % щяхте да сте бясна на тази жена. Аз се разплаках, а тя се смя. А вие ми изкарвате от 9 кладенеца вода, само и само да я изкарате страдаща жена, която е загубила бебето си. След като нямаш възможност да ходиш на прегледи и да следиш здравето на бебето си се взимат предпазни мерки.

# 334
  • Мнения: 498
Здравейте! Изчетох цялата тема,но не видях много коментари за д-р Мария Загорова (за следене на бременност) и  д-р Стоянов (за секцио в АГ). Моля някой ако има пресни отзиви да сподели.
В 9 г.с. съм, предстои да избера доктор за ЖК,но се чудя кой да е. Предната бременност и първите два прегледа ми бяха при д-р Иванов. Нямам оплаквания от него,но не съм доволна от престоя си в Тракия. Не ми се дават пак толкова пари за такова отношение. Ще съм благодарна и за други мнения за доктори и скорошен престой и в Тракия, Ниамед и АГ.

# 335
  • Мнения: 2 250
Щом си разочарована от отношението в Тракията, едва ли в държавното АГ ще е по-добре. Преди съм ходила само на прегледи при Христов в Ниамед ,лошо отношение от никой не съм видяла и според мен там е по-добрият вариант от държавното,за където се носят легенди.
Аз доста лоши неща бях чувала за отношението в Тракия, но си тръгнах много доволна,всички бяха много мили и любезни,с изключение на една санитарка,но не беше нещо фрапиращо.
Не съм запозната дали Василев само замества при Иванов  или поема пациенти,но аз останах очарована от този лекар и бих го препоръчала на всеки. Млад и работи с хъс,обяснява всичко подробно по няколко пъти като на малоумен и след секциото идваше всеки ден да ме проверява. Близо 3 месеца след раждането още ме помнеше и се държа страшно мило като отидох на преглед сред раждането. При втора бременност бих отишла при него да се следя

# 336
  • Мнения: 498
nadejda___, скоро ли си раждала в Тракия?

# 337
  • Мнения: 2 250
На 6 август ми беше секциото

# 338
  • Мнения: 3 730
Аз родих преди месец в Ниамед и пак бих родила там.Страхотно отношение.Родих със спешно секцио при Христов.Цялата бременност ходех при него на прегледи,а по каса при дъщеря му.Доволна съм и от двамата.Секциото ми мина изключително леко.Възстанових се за 5-6 дни.Бебчето ми го донесоха веднага щом се събудих ,но аз и от упойката за броени минути се съвзех.Първата вечер бях в реанимация.На следващата сутрин ме раздвижиха и ме преместиха в стая и ми дадоха бебчето.Ако не се чувстваш добре може да помолиш да вземат бебето при тях.Повечето са млади момичета,много мили и отзивчиви.

# 339
  • Мнения: 884
Момичета имате ли някакви координати на доктор Тодоров,за да си запиша час за ФМ?

# 340
  • Мнения: 1 519
Момичета имате ли някакви координати на доктор Тодоров,за да си запиша час за ФМ?

Като напишеш името му в Гугъл и излиза номера и работното му време.Simple Smile

# 341
  • Мнения: 884
Момичета имате ли някакви координати на доктор Тодоров,за да си запиша час за ФМ?

Като напишеш името му в Гугъл и излиза номера и работното му време.Simple Smile
Благодаря,но вече го направих. Искам ,някой който скоро е ходил да сподели,да съм сигурна ,че на правилния номер звъня Simple Smile

# 342
  • Мнения: X
Момичета имате ли някакви координати на доктор Тодоров,за да си запиша час за ФМ?

Като напишеш името му в Гугъл и излиза номера и работното му време.Simple Smile
Благодаря,но вече го направих. Искам ,някой който скоро е ходил да сподели,да съм сигурна ,че на правилния номер звъня Simple Smile

# 343
  • Мнения: 884
Момичета имате ли някакви координати на доктор Тодоров,за да си запиша час за ФМ?

Като напишеш името му в Гугъл и излиза номера и работното му време.Simple Smile
Благодаря,но вече го направих. Искам ,някой който скоро е ходил да сподели,да съм сигурна ,че на правилния номер звъня Simple Smile


Благодаря много!

# 344
  • Мнения: 2
Здравейте бъдещи и настоящи мами. Извинявам се ако вече е споменавано, но никъде не откривам мнения за Д-р Яница Раева, акушер гениколог доскоро работила в болница Надежда, София сега в е Стара Загора. Ако някой има каквито и да е впечатления моля да ги сподели. Благодаря предварително 🙂

Общи условия

Активация на акаунт