Детски клубове в София - 5

  • 51 905
  • 136
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 409
Празнувахме в Морско Конче в Дървеница втория рожден ден на сина ми.Много съм доволна.
За останалите обаче нямам впечатление.Първоначално бях харесала това в Белите брези,защото ми се видя по-просторно,но нашата дата беше заета

# 91
  • Мнения: 490
Пресни впечатления от Тринити Кидс има ли някой? Благодаря!

# 92
  • На зелено
  • Мнения: 653
Здравейте!
Някой има ли впечатления от Бояна Академи?

# 93
  • Мнения: 433
Здравейте!
Сина ми прави 6 години през лятото.
Може ли да ми препоръчате подходящо място за по-големи.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 817
Празнувахме рождения ден на сина ми в Островът на съкровищата в Лозенец. Пълно разочарование. Объркан кетъринг (да не споменавам въобще и за качеството му), липсващи снимки (били ги пратили уж), писах им 3 седмици по-късно да питам за снимките, отне им 2 седмици, за да ми кажат, че ги били изтривали 2 седмици след датата на партито, защото толкова време ги били пазели. Аз си проверявам имейла абсолютно всеки ден по няколко пъти, дори и в спам - не съм получавала абсолютно нищо от тях. Според тях е трябвало още в първата седмица след рождения ден да им пиша, че не съм получила нищо - никой изобщо не е споменал за срокове. Явно заради това, че съм проявила търпение, трябва да съм ощетена и да нямам снимки от рождения ден на детето си, защото разчитах на това, че те ще правят снимки с професионален апарат.

За мен този клуб отива  в черния списък на първо място - никога не бих го посетила отново. А, да - и като "обезщетение" ми предлагаха торта - е, тортата няма как да замени изгубените спомени. Защото снимките са нещо за цял живот, не временно - кетърингът мога и да го преглътна, но снимките - не.

# 95
  • Мнения: 6 505
Е, все ще съберете снимки от телефоните, не е толкова фатално. Ние също празнувахме в ОС, но в Красно село. Професионалните снимки бяха доста любителски, та не сте изгубили много. Важното е децата да са се забавлявали.

# 96
  • София
  • Мнения: 2 817
Е, все ще съберете снимки от телефоните, не е толкова фатално. Ние също празнувахме в ОС, но в Красно село. Професионалните снимки бяха доста любителски, та не сте изгубили много. Важното е децата да са се забавлявали.

Факт е, че никой почти не снима нищо заради това. Аз нямам нито една снимка на моя телефон, например.

# 97
  • Мнения: 75
Здравейте, моля за мнения за Морско Конче в Лозенец.
Търся идеи за 6ти рожден ден на момиче, ако има градина или е изцяло в градина ще е супер!
Благодаря предварително!

# 98
  • Мнения: 440
Здравейте, търся заведение с вътрешен и външен детски кът за празнуване на рожден ден в северните квартали: "Люлин", "Надежда", "Света Троица", може и в "Обеля". Ще се радвам на всякакви предложения. Харесах по описанието в сайтовете им "Калпазаните" и "Бонбонената къща", но не съм ходила на живо. Имате ли отзиви за тях? Също така бихте ли ангажирали аниматор за дете на 4г. ?

# 99
  • Мнения: 1 519
Здравейте, я кажете от опит , дъщеря му ще става на 5, поканилисме деца между 2-5 години и ще бъде в дерски център. Има каки там които наблюдават децата, но се.чудя дали да поръчам аниматор? Как мислите за тази възрастива група дали е необходим?В Цветна градина в Дианабад ще е празника, ще се радвам.някойда каже ако е празнувал там с аниматор и без аниматор как е било?

# 100
  • Мнения: 433
Може ли мнение за Шугърленд кидс Красно село?
За 6-7 годишни подходящо ли е?
А Капела плей в мол България и в Мега мол?
Вие кое от двете бихте предпочели?
Не ми се затваря много в мол август,но пък тези съоръжения ги няма в никое клубче на открито.
Помагайте,моля!

# 101
  • София
  • Мнения: 11 700
Капела в България мол няма, но има в Скай сити или как му беше новото име забравих, срещу Хемус, празнуваме там наскоро, мен ми харесва.

# 102
  • Мнения: 433
Капела в България мол няма, но има в Скай сити или как му беше новото име забравих, срещу Хемус, празнуваме там наскоро, мен ми харесва.

Объркала съм се...
Срещу Хилтън ли?
Парк център?

# 103
  • София
  • Мнения: 11 700
Точно така, Парк Център. Мен ми харесва повече от Дъ Мол, че не е такава лудница и блъсканица там.

# 104
  • София
  • Мнения: 9 416
В Капела плей в Парк център водя детето да играе вече два пъти. Миналия път имаше едновременно две партита за РД. Според мен на рожденниците и техните гости им беше забавно, но по-скоро сами си правеха веселото, скчайки по съоръженията. Към едното парти имаше служител, преоблечен като любим анимационен герой на рожденника. Докато ние бяхме там не видях каква изобщо беше функцията на този герой, освен че май посрещаше гостите заедно с рожденика, но не забелязах да организира някакви забавления за гостите (може когато ние не сме били там да е имал и друга функция). Това, което наблюдавах аз беше, че всички си играеха по съоръженията и от време на време по микрофона ги викаха на масата когато сервират нещо. Все пак лицата на дечицата грееха, а това е най-важното.

Видях, че спомена и Мол България, макар и може би погрешка. Но все пак и от там ще споделя впечатления. Него го посещаваме по-често. Присъствала съм по време на много РД партита. Гостите и рожденика играят в залата за игри и от време на време ги привикват в отделна зала където, съдейки от казаното по микрофона, им се организират някакви допълнителни забавления.

Но наблюденията ми и от двете места са само като страничен наблюдател за 1 час време.

Общи условия

Активация на акаунт