да си кажа болката и аз

  • 4 254
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
Моя племеник беше така.Магарешка кашлица имаше моменти в които горкото дете като се закашля не можеше да спре ,чак сълзи му потичаха.
Много е неприятно ,да го гледаш как се мъчи с такава гнусна кашлица.
първоначалнно и него го лекуваха с диагноза Кокрюш ,после бронхиалит.
Сега съвсем на скоро го заведоха на алерголог и му поставиха диагноза бронхиална астма.В момента пие някакви лекарства а и отделно си прави инхалации с онези помпички.Докторите са казали ,че е хваната сравнително рано и има шансда се стабилизира след някоя и друга година лечение ,но поне няма да се влошава....
Първата си такава криза получи на около 10месеца май newsm78 и след това имаше периодина обостряна и такива на затишие.
Не знам ,но аз бих го завела и на алерголог - е така за сигорност защото не се знае........

# 16
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
От къде се купува този Аква сорс от обикновенна аптека може ли или .........и за какво се пие точно.Моето дете боледува от плевмония ,много е податлива към разболяване защото имаше белодробни проблеми и сега от наи-малкото се разболява това дали ще помогне........

# 17
  • Мнения: 4 150
Странно,как ловят коклиуШ,а пьк децата ви са имуниzирани с толкова ваксини....
Тотално обьркване на имунната система води до такива последствия.
И оzдравявайте по бьрzо...

# 18
  • Мнения: 8 585
Странно,как ловят коклиуШ,а пьк децата ви са имуниzирани с толкова ваксини....
Тотално обьркване на имунната система води до такива последствия.
И оzдравявайте по бьрzо...
Пак тези "мисли"... "Тотално обьркване на имунната система..." и подобни нонсенси.
Просто детето не е имало коклюш, защото е ваксинирано.
Имало е астма от началото (или детски астматичен бронхит).

# 19
  • Мнения: 4 150
Цитат
Дъщеря ми прекара коклюш на 1 годинка
Цитат
коклюша беше доказан януари

Неzнам дали някьде в нета предлагат виртуални о4ила... newsm78

Цитат
Просто детето не е имало коклюш, защото е ваксинирано

А пьк това,което си написал дори противоречи на опаковката на ваксината,която не го иzклиучва като страни4ен ефект....ех...

# 20
  • Мнения: 817
Мойто ,голямото на 40тия ден направи пневмония и коклюш.Още не беше ваксинирано.И след това се оказа ,че при това положение е нажелателно да му се прави и ваксина за коклюш.И това ми го казаха едни от най-добрите доктори в тази област.профМихайлови , др.боева и още едно не се сещам фамилията.Всички бяха единодушни.И така на нас ни правиха ДТК ,без коклюша - само ДТ.И така ,че ние не сме ваксинирани Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 150
Как устаножиха,4е е коклуШ и откаде се е zараzило,след като вси4ки деца са ваксинирани....

# 22
  • София
  • Мнения: 11 116
Как устаножиха,4е е коклуШ и откаде се е zараzило,след като вси4ки деца са ваксинирани....

Явно ваксините не са 100% гаранция, защото тази болест считана за изчезнала от България още съществува. Предполагам, че е доказана с изследване !

Миналата година в Дг на сина ми имаше коклюш, цяла група бяха под карантина !

Нищо не е само черно или само бяло ...  Wink

# 23
  • Мнения: 8 585
Ваксината е изключително ефективна. Причините трябва да се търсят в:

*лоши ваксини, несъздаващи добър имунитет.
*неподходящо приложение (ДТК "в гръбчето" или подкожни приложения на ДТК)
*неподходящи схеми за ваксинация.
*нежелание на родителите да ваксинират децата си поради факта, че в употреба са ваксини със силно изразени странични ефекти, които плашат.

Коклюш във ваксинирани деца е казуистика.
Съмнения за "черно и бяло" няма.

# 24
  • Мнения: 4 150
Според Бьрди майките са виновни,че слагат на децата си Неефективни ваксини,лоШа практика на негови колеги,може и схемите да са виновни,или пьк пак родителите са виновни,че не ваксинират...ИzобЩо все родителите са виновни zа всичко,а ваксините са иzклиу4ително ефективни (думата "иzклиу4ително" иzклиу4ва сама по себе си всякакви иzклиу4ения),никога нямат силни страни4ни ефекти,деца не страдат от никакви ваксини в последствие и смьртни слу4аи няма.А пьк ако идете в офиса на Бьрди,той най ефективно и добре Ще ви обслужи (с пари4ки по европейски стандарт) както си беШе дал реклама в друг свой постинг....

И не само  има сьмнения zа 4ерно и бяло,а бялото много скоро Ще иzлеzе да го видят вси4ки.Раzбирам,4е си паzиШ кокала с теzи ваксини,аz пьк се 4увствам дльжен да предупредя,4е твоят кокал няма ниЩо обЩо с желанието zа опаzване на детското zдраве.

КоклиуШа иzобЩо не е иz4еzнал от нито една страна и хиляди деца го карат и оzдравяват.И ваксинирани и не ваксинирани.
След като в БГ теzи ваксини zа zадьлжителни с zакон,оЩе ведньж покаzва практиката,4е Щом в градината на сина ви е имало карантина,децата,макар и ваксинирани,се раzболяват.

# 25
  • Мнения: 8 585
"КоклиуШа иzобЩо не е иz4еzнал от нито една страна и хиляди деца го карат и оzдравяват."
->>Е, и доста умират, но за теб това има малко значение, както се вижда.

"Раzбирам,4е си паzиШ кокала с теzи ваксини..."
->>Няма кокал...за съжаление на теб. Няма Порше, нито голф.

"Щом в градината на сина ви е имало карантина,децата,макар и ваксинирани,се раzболяват."
->> знаеш ли точно в тази детска градина кои деца и как са ваксинирани? ДТК "в гръбчето" не се брои за ваксина по добрите стандарти.

# 26
  • Мнения: 4 150
Доста умират...дрьн дрьн...и колко са теzи доста...? Нали поголовно се ваксинира с таzи ваксина...
Нямало кокал....ти да не би беz пари да практикуваШ...
Неzнам колко са били ваксинирани,както и ти неzнаеШ каква е то4но истината.Моите раzсьждения проиzхождат от това,4е в БГ ваксините са zадьлжителни и си правя грубата сметка,4е децата в детската градина (след като не искат да ги zаписват беz вакс.паспорт) са ваксинирани....
А това,4е все оЩе в БГ и на други места по света бият в грьб4ето ме иzкарва иzвьн кожа....Но това е друга тема.

# 27
  • Мнения: 8 585
Все тези пари са ти аргумент... и все с ваксините ги свързваш. Не е истина това. Малка част от визитите са само ваксинации-има и редица други проблеми.

# 28
  • Мнения: 4 150
Добре,прости ми невежеството....Забравих,4е има други специалности,които са по доходни...(твои думи).
И не е малка част,а всяко дете идва при теб zа ваксини.Нали пове4ето т.е.99% ваксинират децата си.... Thinking(пак твои думи)
А чреz ваксините се осигуряват и много от следваЩите посеЩения на децата.... Peace

# 29
  • Мнения: 8 585
"А чреz ваксините се осигуряват и много от следваЩите посеЩения на децата.... Peace"

->>Където децата са преглеждат, мерят, теглят. И без ваксините пак си е преглед.

Общи условия

Активация на акаунт