"Пътеки към щастието" и новите проекти на Барун и Саная-Тема 5

  • 96 789
  • 736
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 20
Понеже засегнахме темата а и никой не коментира да продължа и дано ви е интересно да го прочетете.За Ентусиаст  странни мисли имаш за любимците ни -в смисъл не съм много сигурна  дали твоето мнение беше ,че Саная направила Барун звезда и всеки с когото си партнирала правела го известен-ако не си ти -извинявам се.       2010 г излиза Ние сключихме сделка -СМИ пишат за Барун-събуди се известен,става сексимвол на Индия,Британско издание го определя като третия по красота в АЗИЯ.За Саная- 2008 г филма и с Мохит-до сега той друг няма,Ашиш -не съм чела нищо за него,Чан-Чан -първият и партньор напуска казвайки,че тя го е тероризирала понеже искала да играе с Мохит,вторият и той не е бил много очарован от нея-във връзка със сега създалата се ситуация с филма в момента-рускините пуснаха интервю с него.Дразнела го е с непрекъснатите коментари какво са правили в Пътеките как са го правили и  той и казва да престане понеже сега е тук и играе с него.Само като мисъл-всички замисли на Саная за филм се провалят - не ви ли хрумва,че индийските актьори не искат да си партнират с нея-само като мисъл.

# 601
  • София
  • Мнения: 299
опаааа имаме си Баруно-Манка  Joy Joy Joy

# 602
  • Мнения: 1 732
Здравейте,момичета..Спрях да коментирам,защото не гледам новия филм ,но ви чета...И пак щях само да си прочета,но май не мога да премълча  коментара на Вили..Вили,за секунда даже не може да ми мине мисъл,че никой не иска да играе със Саная,защото приносът и в "Пътеките" ,в неговата популярност е точно толкова,колкото и на Барун.. Популярен е и филмът "Цветовете на страстта",ако не си го гледала,изгледай го,за да видиш и там как играе Саная..

# 603
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Не можах да пиша по-рано, но вече има превод сигурно сте разбрали, Ади е алергичен към гъби. Лелята я предупреждава и най-вероятно в следващата серия ще сложи гъби и после ще я набеди. Не ми се вярва, Чандни да се е объркала, но може и така да е. А за плесницата има клипче https://www.youtube.com/watch?v=YKyh5vKxm5c

Нямам идея Померанче как ще му докаже, може да се разрови, да пита вуйчо си, леля си, а после с помощта на бабата и сестрата да му докаже.
Но си мисля, че ще има още по голям стимул, та това не е кой да е, а нейният Дев.

А Танчети, не си се включвала отдавна, направо си е за добре дошла! Hug

Хихи или Саномразка. Вили, не се обиждай мила, това е в кръга на шегата. Сега остава да се включи Мумбас в ответ за Барончо и ще стане интересно Mr. Green
Вили само да отбележа Ентусиаст е титла във форума, а като погледнах кой е писал, че не ми стана ясно към кого се обръщаш явно става въпрос за 512.
А аз мисля, че и двамата са се увлекли. Вчера гледах снимка на която Саная така гледа Барун.
Саная по принцип си е такава, но не знам с Барун някак ми е по-различна.
Установих също, че на доста снимки преди все е до Барун, а Пашмин зад него. Дори има една снимка която ми се е запечатала Саная е леко с гръб пред него, той я е прегърнал, а Пашмин си е сложила ръката на рамото му зад гърба му. Откакто Саная се омъжи обаче нещата се промениха, тя винаги е до Мохит и рядко до Барун, винаги има някой между тях и в повечето случаи не един. Горе долу той на единия край, тя на другия.
А за разбитото сърце с думите на разочарована жена какво да кажа.
Ако предположим, че любовна история е имало и въпросът е бил да се вземе решение то Барун е би този който е трябвало да го направи. Той е обвързан. И той го вземе, напусна сериала и избяга с жена си на почивка, без лоши чувства, така е решил така е направил.
И ако все пак чувствата са надделяли и Саная е смятала, че може да промени решението си, е колко да го чака.

Колкото до кариерата им не мисля, че трябва да се казва "Тя го направи такъв или той нея", защото и двамата ни любимци са страхотни актьори. И съм съгласна, звездата на Барун изгрява в "Ние сключихме сделка" и аз съм го споменавала няколко пъти.
И двамата са имали и успехи и провали така, че да не мерим с кантар. Искам да отбележа обаче че провалите не се дължат не не добре изиграна роля. Имам предвид, несполуката на Барун с филмите и сериала Пешки, и на Саная с последните сериали, мисля два бяха.
Тук малко се отклонявам, но не мога да го подмина като поливинка на Саная, а и ми прозвуча сякаш е най-некадърния актьор. Навремето когато е вървял "Когато се срещнахме" 4-мата главни актьори са известни и канени в различни шоа. Мохит е участвал и в няколко сериала, има няколко номинации и две награди, а едната е за най-добър актьор. Вярно е, че няма кариерата на жена си, и се говори, че последния сериал тя му го е издействала, поне според намеците на разни коментари от интервюта и подобни, но няма само с един сериал.

Цитат
Само като мисъл-всички замисли на Саная за филм се провалят - не ви ли хрумва,че индийските актьори не искат да си партнират с нея-само като мисъл.

Колкото до това, въобще не съм се замисляла, защото точно след Чанчан, тя изигра страхоните Паро и Майра в "Цветовете на страстта".

Опс, още мога да редактирам. Когато коментирах не бях изгледала днешната серия с превода. Мислих си че като са в съюз с лелята, тя ще се включи с номерата в кухнята. Но, какво Адвай ще принуди Чандни да избира между майка си и Ади ли??? Ако не греша - не очаквах това от него. Определено обаче ми се струва, че Чандни няма да подложи Ади на опасност, интерсно как ще се озоват гъбите в ястията, защото в клипчето с плесницата ми се струва, че Чандни е изненадана.newsm12

Последна редакция: ср, 06 сеп 2017, 22:39 от Magdi

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Изгледах  Ти си моята неделя с турския превод.Наистина ми звучеше странно,а и покрай субтитрите си бях свикнала с хинди и с гласа на Барун,но както и да е.Естествено,не разбрах много,но определено филма ми хареса-много свеж,с добър замисъл,прекрасна игра на всички актьори,с добре изпипани детайли.Една чудесно разказана история за няколко приятели,любители на футбола,всеки със своите проблеми и вълнения,в търсене на място,където да играят любимата  си игра в почивните дни.Много е права 512 за анализа на филма,включително за толерантността  между религиите.Освен детайлите,които тя е забелязала за еврейската звезда и християнския олтар,позна е за това,че има и мюсюлманин.Единият от приятелите се казваше Рашид,което си е мюсюлманско име.Много ми хареса символиката с плъха,който обитаваше жилището на Рашид!
Барун  беше много,много сладък в тази роля и страшно ми хареса. Kissing Heart Маги казваше,че на него не му отиват роли на лигави мамини синчета като Шраван от "Ние сключихме сделка"и героя му от "Мистър Райт",а на силни и сурови мъже като Арнав (и Адвай).Права е,но героят му Арджун от Неделята не е нито едно от тези две крайности,а много ми допадна.Тук играе добросърдечен и отзивчив млад мъж с  лек и весел характер,но далеч от  лиготиите.Играта му беше толкова естествена,че имах чувството,че това е истинския Барун.Всъщност,може би този образ е най-близо да него,защото е казвал,че е веселяк и не гледа много сериозно на живота.В движенията му нямаше нищо от сковаността,която ми правеше впечатление в Пътеките,особено в началото.С тази прическа  много ми харесва,наистина е един симпатичен рошльо. Heart Eyes Ако това е естествената му коса и е толкова чуплива,разбирам защо му я изправят като Арнав и Адвай,а и като Хайдер.Тази къдравина му придава един закачлив и малко несериозен вид,който никак не върви на  другите  му герои.
С нетърпение ще чакам руски превод на филма,сигурна съм,че ще ми хареса още повече.Този филм доказа това,което някои от нас са поддържали и преди-че един актьор,колкото и да е добър,не може да спаси цял филм,както стана с Мистър Райт, и не Барун е играл лошо там,а е бил слаб останалия екип и партньорите му.Тук всичко беше както трябва и ето че филма се е получил.Определено не е комерсиален и едва ли ще стане хит,но Барун според мен ще бъде забелязан в него от филмовата индустрия като обещаващ и талантлив.Дано! Praynig
А,да,смятам,че Барун  с удоволствие се е съгласил да играе в този филм освен всичко друго,и защото  футбола е любимата му игра,заедно с крикета, и той самият е играл преди футбол

# 605
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Помернче, много хубав дълъг и съдържателен пост за филма, но сега не мога да пиша нищо повече за него.
Просто останах без думи след днешния епизод и това, което предстои в следващия, накрая гледах ето така Dizzy Face
Не очаквах да се случи още в днешната серия и то по този начин.
Скрит текст:
Тя разбра, разбра, че е Дев. newsm44
 А това медальонче, дава ли ли са го newsm78, май го имаше в серията, където Чандни щеше да намери снимката. Ние си мислехме камък, фенер, снимката можеше да намери, но това медальонче.
Както и де е в "следва" толкова мило изглеждаше, когато тя го прегръща от към гърба. И ето защо трябва да са женени, преди дето го обсъждахме. Докато мъжа по би си позволил да докосне момичето преди сватбата, както правеше Адвай, момичето не би могло.
Въобще, гъби, алергии, шамари и всичко, което се случи остана на заден план след като тя намери медальона.
Доколкото разбрах, явно тя си тръгна сама, за да може да се върне и то по този начин. Какво ли ще направи, Адвай. Сигурно ще упорства и ще твърди, че не е Дев.
Ох, чакам превода довечера с ужасно голямо нетърпение, а утрешната серия още повече.
Нещата се развиват бързичко, дари това не предвещава финал? Sad

# 606
  • Мнения: 122
Извинявай,Померанче!Аз гледах това в YouTub грешката е моя,че не пуснах линк,все си мисля,че сте ги видяли и да не се повтарям.От друга страна не винаги се усещам да скрия текста.Извинявай!

# 607
  • Мнения: 122
Померанче,благодаря за изчерпателния анализ на Ти си моята неделя!Не бих могла да схвана нищо особено на турски.Така ще ми е по лесно да го схвана.Аз дори и с руските субтитри не схващам.Ако е с руски дублаж по добре разбирам.Да си призная Как да нарека тази любов 3 гледам на хинди и чакам преводите на Маги.

И леле този епизод!!!Тя разбра за Дев.Нямам търпение за утрешния епизод.Обаче питам се как се озова тази кутия с бижута в гардероба като ние си мислим,че не са в една стая с Адвай?

Относно чувствата между Барун  и Саная.Да прави ми впечатление по снимки,че наистина са в една компания,но има много хора между тях.Сякаш не им дават да се доближат.На няколко пъти ми стана мъчно за Мохит по време на последното им участие в танцовото шоу.Той от от притеснение щеше да се разплаче,но много обича Саная и заради нея участва.Мисля,че накрая тя му обещаваше да имат голяма къща и нещо от сорта.Аз мисля,че Мохит жадува за истински семеен живот с дете вече,но май Саная все още не е готова.А Барун,Барун е мъж мечта:Обича жена си и е верен ама верен та знаели се.Е какво и трябва на една жена!!!Аз като голяма ревнивка ама много голяма това ми трябва.Мъж който да ме обича и да ми е верен.Не случайно еди от девизите на моята  зодия Рак е:АЗ се съмнявам.Ох много писах извинете ме момичета!!!

# 608
  • Варна
  • Мнения: 1 039
И аз се учудих как се получи това с кутийката, че днес на бързо го гледах и наблегнах на последната част, но реших да изчакам, с превода може би ще стане ясно. Учудих се също как така си прибра чужда кутийка?

А днес от вълнение съм пропуснала да постна качения 47 епизод. Вие предполагам си следите, но може на някой тук да им е по лесно, че и известява при нов отговор.

"Как да нарека тази любов? 3" еп.47 + бг превод "Как да нарека тази любов? 3" еп.47 + бг превод
https://vk.com/videos338121182?z=video338121182_456239294%2Fpl_338121182_-2

# 609
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Знам, че нямате търпение, хайде тогава превода е готов, само трябва клипа да се обработи.https://vk.com/wall-100681614_1372510?z=video-149512731_45624032 … 100681614_1372510

О това мнение ще го редактирам, че никоя не е писал, не гледахте ли серията?

Скрит текст:
А аз нещо съм пропуснала момента със спомена, когато Чандни готвеше и не разбрах, че отново свърза казаното от Адвай с Дев. А той с това "г-це Бъбривка" съвсем се е издал. Аз се чудя какво се беше отплеснал, а и той самия се усети, че се изпусна. Ето защо Чандни така бързо направи връзката.
Момичета, това с кутийката ме навежда на мисълта, че са в една стая, или стаята е била на Адвай. Как иначе ще се озове кутийка в нейния гардероб?


Последна редакция: чт, 07 сеп 2017, 21:37 от Magdi

# 610
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Малко скалъпено ми се струва това с кутийката и медальончето.Като че ли пак са бързали и само това са измислили.Можеше да намерят по-интересен начин тя да разбере.То и самото предизвикателство на Адвай ми беше странно-та кой в къщата с малко ум в главата ще даде на Ади да хапне от  ястията с гъби?!Още повече,че Ади удобно го нямаше на  масата.Какво всички се възмутиха,че тя искала да отрови детето?Толкова ли не помислиха,че ако Чандни наистина искаше да им отмъсти,като навреди на Ади,нямаше да го направи така показно,а и имаше достатъчно време да го стори досега. smile3516
А пък лелята в  последните две серии се подвизаваше в една дреха,която не знам как да нарека-такова грозно нещо не бях виждала. Mr. Green
И се чудя как Чандни ще се върне обратно,след като си тръгна поне с достойнство,и ще се втурне да прегръща Дев/Адвай?Вярно,мил момент с тази изненадваща за него прегръдка в гръб,но...Тя вече изгуби подкрепата на всички,даже на бабата и на Пуджа,как въобще Адвай ще й позволи да остане?Е,ще разберем ...чак утре! cry
И за още нещо се сетих сега-Чандни като питаше всички какво е любимото ядене на Адвай,защо нито бабата,нито Пуджа не я предупредиха за алергията на Ади?Та това е първото нещо,което трябваше да й кажат,а го научи накрая от лелята.А пък на тази леля и на Пуджа мъжете къде са,не се разбра.Не са вдовици,а никой и  дума не обелва за съпрузите им.В къщата Адвай единствен мъж!

Последна редакция: чт, 07 сеп 2017, 22:04 от pomeranche

# 611
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Да, май взеха да се чудят как да скъсят историята, явно нещо ги притиска, но още не ми се вярва за споменатия край.
Да и на мен ми е чудно, голям проблем стана с тези гъби. Спокойно можеше Ади да не ги харесва, моите деца не ги харесват, а и доста познавам. Та те въобще ли не ядат гъби. Можеше да са сърдити, че не е направила нещо и за него без гъби, но да, чак пък да го отрови и то така явно. А бабата така бързо загуби вяра в нея. Но от това, което Чандни, каза преди да си тръгне мисля, че бабата, а струва ми се и всички разбраха какво има предвид, но пък защо не я спряха, може по-късно да се усетят.
А дали някой не я върна? Интересно какво ще каже на другите. Защо се е върнала, ще каже ли, че е разбрала кой е Адвай?

# 612
  • Мнения: 731
Здравейте и от мен.Редовно чета вашата страница,но едва сега се реших и да пиша.Огромно БЛАГОДАРЯ на МАГИ за труда и усилията,които влага ежедневно тук.ЕДИНСТВЕНИЯТ индийски сериал,който съм гледала е ПЪТЕКИТЕ,ЗАТОВА СЕГА СЕ ЗАГЛЕДАХ И В НОВИЯ ПРОЕКТ 3.Относно ситуацията с гъбите,аз мисля,че Чадни е приготвила за Ади друга храна или е отделила от тази и не е сложила вътре гъби.Само така ще си върне доверието но бабата.Ади го нямаше на масата.

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Много разкрития,много говорене в днешната серия,затова...нищичко не разбрах! Tired Face
Почти нямаше действие,само говореха,а чухте ли новия вариант на  Rabba Ve,който се появи за първи път?!Няма как,ще се чака руския превод,но при толкова много диалози и той сигурно ще се забави. Sad
Скрит текст:
Въпреки това едно нещо схванах-лелята подковаваше Адвай против Чандни,а бабата подковаваше нея да се бори за Адвай. Laughing И тя я послуша-в анонса изглеждаше твърдо решена да му докаже,че не е виновна за нещата,в които я обвинява.Впрочем,бабата кога успя да й прости? newsm78
Добре дошла на  LILI808 Hug

# 614
  • Мнения: 731
Интересна серия,едва сега мога да кажа,че филма започва да приковава вниманието ми.СПОРЕД АНОНСА следващата серия ще е серия на действието от страна на Чандни .Време беше и тя да покаже характер .

Общи условия

Активация на акаунт