"Пътеки към щастието" и новите проекти на Барун и Саная-Тема 5

  • 96 722
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 122
Добре дошла на LILI808!

Да много разкрития.И сълзи в очите на Адвай нямам търпение да разбера какво си казаха точно.В анонса  Чандни се гласеше като истинска омъжена индийка.Какво ли ще се случи.

# 616
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Благодаря и добре дошла, Лили!
Чандни най-после разбра истината, и е време да действа. Да, видим какво, ще направи. В другата серия, ще прилича повече на омъжена индийка, но този път няма да бързам да се радвам, че не се знае с каква рокля ще е пак.
Много добре изиграни емоции от Барун. И о, какво "престани" извика само, чак ми се стори, че извика на мен. Все едно наистина и беше ядосан. Изпитваше болка и гласа му го показваше.
А тази леля явно ще е камъка който ще спъва Чандни по пътя й към Дев.

Позабавих се с преводите, но много говорят последните серии, съжалявам!

"Как да нарека тази любов? 3" еп.48 + бг превод https://www.vbox7.com/play:8a45188eb4
https://vk.com/video338121182_456239295

# 617
  • Мнения: 20
Лелята каза ще плаче ,ще те умолява но като гледам приготовленията на Чадни едва ли.Харесвам я,Шивани е млада ,красива и талантлива.Надявам се и това което са ни приготвили като история да е красиво.Фенка,манка -талантлив е този Барун   по дяволите !

# 618
  • Мнения: 122
Не се извинявай,Маги!Ти правиш достатъчно за нас.Преводите,постовете,коментарите и всичко.Страхотна си.Благодаря ти!

# 619
  • Мнения: 2 002
  Добре дошла, Лили, и от мен! Hug

 В събота и неделя коментарите обикновено замират, но аз чак сега успях да изгледам серията както трябва.
  Хареса ми! И то много. Допадна ми, че разкритията си бяха точно на място, без да ги претупат, както обикновено става в други сериали. На време, та да има възможност за разгръщане на сюжета и нови сюжетни линии. Да започнат нова тема, без да е рязко - като "съшито с бели конци".
Начинът, по който разкриха недоразуменията, емоциите и те ми допаднаха и ме държаха в напрежение. Съчувствах и на двамата герои за болката, неразбирането.
 Хареса ми това, че роднините чуха разговора. Смятам, че за това баба му прости на Чанни за храната. Увери се, че мнението й за момичето е правилно - тя е невинна, добра, искрено влюбена. Че не би отмъщавала на невинно дете. Че ги обича всичките.
  Сега да видим продължението. Оформят се два враждуващи лагера. И да видим "врагът в къщи" как ще отвърне на решението на Чандни. Много ми е интересно как Чандни ще подходи към Адвай - женска хитрост, грижовност, приятелство или някакъв опит да го прелъсти като съпруга?! newsm78
  Успех, Чандни! newsm68

# 620
  • Пловдив
  • Мнения: 525
 
 Много ми е интересно как Чандни ще подходи към Адвай - женска хитрост, грижовност, приятелство или някакъв опит да го прелъсти като съпруга?! newsm78 

Силно се надявам да опита от всички тези начини,които си изброила,512.А може и за други да се сетят даже.Съдейки от анонса,май ще започне с опита за прелъстяване. Wink

# 621
  • Мнения: 2 002
 Бе, аз до колкото знам, индийските жени прелъстяват мъжете си основно с готвене на любимите им храни. Та този тоалет на булка може да е само заради зрителите. Wink А и имаше нещо за тоалета на булката, той се носеше дълго след сватбата. Така мисля, че беше. newsm78
 А Адвай как ще реагира след такова нахлуване в личното му пространство? newsm78
  Лелята е за убиване! Ще се окаже по-опасна змия и от тъщата. #2gunfire
Само дано Ади не зачезне, че ми беше много симпатичен! Praynig

# 622
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Здравейте момичета.

Може би вече сте гледали еп.50 на КНТЛ 3, че се забавих с оста, но все пак ще го сложа.
https://www.vbox7.com/play:713df95260
https://vk.com/videos338121182?z=video338121182_456239297%2Fpl_338121182_-2

Не можах да коментирам много последните епизоди. Всъщност истината не бе напълно разкрита. Чандни така и не разбра защо всъщност толкова много я мрази Адвай, а именно за смъртта на родителите му. Колко ли ще и е гадно когато го разбере?

Момичета, вие защо не ми дърпате ушите когато ви заблуждавам? Пиша аз премиера на филма "Ти си моята Неделя", пък то било премиера на нов трейлър. Е предполагам сте разбрали вече, а аз едва вчера  Embarassed. те и рускините са писали, но на мен просто ми е убягнало. Е да се реванширам, ето и превод на трейлъра.

"Tu Hai Mera Sunday/Ти си моята Неделя" нов трейлър + бг превод
https://www.vbox7.com/play:60148962d2
https://vk.com/videos338121182?z=video338121182_456239298%2Fpl_338121182_-2

П.П. Малко след като пуснах поста видях новина за сюжета на КНТЛ3. Новината е от статия.
Скрит текст:
Актрисата Смрити Кханна влиза в екипа на КНЕЛ3 в ролята на Саши(Саша?), стара приятелка на Адвай от Лондон. Тя ще промени всичко в отношенията между Чандни и Адвай. Те е много добре запозната с плана за отмъщение на Адвай. Уговорката им е след като Адвай се ожени за Чандни и си отмъсти, да се върне при Саши. Сега тя е дошла за да го накара да остави Чандни и да се върне при нея.
Актрисата също е потвърдила, тази новина. 
Превода ми не е дословен, по скоро преразказ.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2017, 14:16 от Magdi

# 623
  • София
  • Мнения: 1 017
 Magdi, БЛАГОДАРЯ  ти за всичко   Hug bouquet Hug

# 624
  • Мнения: 2 002
Я, каква игрива и закачлива можела да бъде Чандни?! Не очаквах такова нещо от нея. Смела, уверена в себе си!  Thinking Дочух думата "суагра", дали ще претендира за първа брачна нощ?! Thinking А дано! И какво ли ще прави тогава? Ама как ще се шашне Адвай, като разбере, че е девствена! Уха!

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Дочух думата "суагра", дали ще претендира за първа брачна нощ?! Thinking А дано! И какво ли ще прави тогава? Ама как ще се шашне Адвай, като разбере, че е девствена! Уха!
Този аспект едва  ли ще развият,ако се придържат към типичното за индийските сериали пуританство. Laughing Дори да го направят,думата "девствена" Shocked Grinning няма да бъде произнесена,ще го смотулевят в някакви недомлъвки.А и този момент в сериалите им обикновено настъпва,когато любовта е победила и при двамата,а ние тук сме далеч от това засега...
Явно новините на Магди за развитието на сюжета ще се окажат верни-Адвай говореше по телефона с някой неизвестен засега,когато Чандни го цапардоса с камъка.Най-после и този  пусти камък да влезе в действие! newsm44
А Барун отново ми изпълни сърцето със своята игра с очи,когато Чандни му припомняше какво са си говорили за камъка в детството си.

# 626
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Да, рано е още за този момент, а и не й отива на Чандни да говори за това. Аз смятам, че ще бъде изразено може би с извинение на другия ден, колко много е сгрешил, но сега като се замисля, много е вероятно истината да е разкрита преди това и Адвай да е сигурен, че тя е чиста и винаги е била само неговата Чандни. Така въобще ще избегнат този момент.
Да ви кажа малко ми стана скучно особено с тая последната серия, като изключим 2-3 сцени почти изцяло си говорят, но и аз май ставам нетърпелива за другите моменти.
И да, най-после този камък, но нещо не ми хареса. Представях си го, той сам да се натъкне на него или да я изненада и да я види да го държи и т.н., а така направо му беше натрапен, че и Чандни как се хилеше, разочарована съм.
А Барун, само как го изигра този човек. Как само загатна, ама съвсем лека усмивка, съвсем леко само помръдна ъгълчето на устата, колкото да омекоти изражението му. А за очите, не може да се обясни, трябва да се гледа и няма нужда от думи.
Забелязвам обаче, че е с кръгове под очите последно време, да се надяваме, че е заради факта, че не е много щастлив от случващото се и го правят така да има по-омърлушен вид. На премиерата изглежда добре.
А Чандни, въобще не ми харесва как я представят, особено когато му се извини, много детински изглеждаше. А тоя запазен знак, и  тези маниери на модерно момиче въобще не ми се връзват с традиционния й вид. Май предпочитам лудата Куши, която понякога ме изумяваше с някои постъпки. Все едни и същи прически й правят на Чандни, а Куши за официалните случаи винаги беше с различна. Извинявам се, че сравнявам ама, май ми е станало по-скучно и взех да критикувам:smile:

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Ох,Маги,пак си ми прочела мислите!И аз имах същите представи за появата на камъка,ама сценаристите са на друго мнение. Mr. Green
Преходът на Чандни от многострадална Геновева в модерно момиче ми изглежда много рязък и неправдоподобен.И  ми става нервно от тази статичност на героите.Няма ли да ги дадат как  слизат и се качват по стълбите примерно,как се качват на кола,шофират из града,готвят,лягат да спят...въобще някакви действия,макар и съвсем обичайни.Дори когато разговарят,стоят на едно място,не се движат,като да  се завъртят,да приседнат някъде ,разбирате какво имам предвид.Това ми е много странно,досега не съм гледала толкова статичен сериал.  ooooh!

# 628
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Ами освен статичност и не показват сцените както трябва. Много рядко показват двойката заедно. Забелязвам, че когато дават единия в лице, другият е почти скрит, та се замислям да не би да играят с дубльори? Или може би се получава така, защото искат да наблегнат на емоцията на единия после на другия, но понеже не ги снимат толкова отблизо, се получава така. Това е другото пък което куца, няма по близки планове. И в един момент то като не можеш да видиш нещата, както трябва се губи емоцията и да става скучно.
В началото сякаш по не беше така.Да не би Гюл да е гледала "Дързост и красота"?
А снощи като споменах Чандни, даже като се замислям, малко лигава ми идва. Така ли смята да плени Адвай? Облякоха я както трябва, сложиха дупата, символите на омъжената жена и смятат, че е достатъчно. А това, червило, нали знаете индийците кои смятат, че носят такова червено червило? Тази накъдрена коса, забелязала съм, че за тях традиционно косата е права, с разни плитки и т.н. Няма ги и типичните индийски маниери на момичето/жената, да не обяснявам - тип Куши.  Въобще това модернизиране на сериала не ми харесва.
Като, че ли не си дават много зор за детайлите и гледат все по-лесното. Като споменах прическата, едно е просто да накъдриш косата, лак и хайде. Докато, като знам на някои от прическите на Куши колко фиби се виждаха.
Померанче, а на теб малко ли ти дойде премеждието на Чандни с колата. Пропуснах да коментирам, тогава, тя като я остави само бронята и висеше малко от едната страна, а като я закараха на Адвай, сякаш беше катастрофирала. Само висящата броня беше нереална, а последвалото съвсем.
О, забравих и бандити имаше преди това, екшън голям беше.
Та да направят това, кой знае колко усилия им е коствало, трябва да си починат сега, да се подготвят за нещо друго подобно.
Като си спомня само покрай лудетините на Куши, какви изпълнения е имало, трудили са се хората, снимали са, но сега явно не е съвсем така.
На мен и друго ми е чудно, досега са снимали само една нощ в спалнята на Адвай и Чандни. За мен стана ясно, че са в една стая, едва ли спалните са абсолютно еднакви. Няма как кутийката де се окаже в нейния гардероб, а и после когато Адвай беше сам с лелята, бяха в същата спалня. Такива хубави сцени има в Пътеките, борбата за банята, разделянето на стаята, байсейна - Арнав: Изцапала си водата, а Куши отговаря: От твоята страна е чиста. Никога няма да го забравя. Тук реално липсва част от ежедневието на Адвай и Чандни. Аз не мога да разбера, кога е следващ ден.
Може по-нататък да има нещо, реално те са снимали само 2 дена за толкова епизоди, но така както претупват историята, нещо се съмнявам. Те не са ги давали двамата, а сега и друг персонаж ще вкарват.

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Маги,какъв дълъг и хубав пост,направо потрих ръце,като го видях. smile3508
За снимането на сцените-и в Пътеките използваха дубльори,но дори и тогава когато даваха единия в лице,другия го даваха в гръб,докато тук ги дават някак леко настрани,и като цяло двойката не е в центъра на екрана,ами стои встрани и на практика виждаме половин екран с обзавеждането на  къщата и половин екран с героите,от които се вижда лицето на единия и другия,обърнат  в гръб и леко встрани. Whistling Виж,за обзавеждането и украсяването на жилището са се потрудили,то се прави по-рядко и не изисква толкова усилия като преследване с коли и мотори например. Grinning
Да,наистина,липсва не само част,ами направо цялото ежедневие на двамата.Още не съм наясно дали спят в една стая или не,трябва да гадаем за това,вместо да го направят достатъчно ясно.Ако спят в една стая,то къде?В едно легло ли,или единия на леглото,а другия...?Колко интересни сцени имаше в Пътеките за това-от спането на Куши навън до басейна,през прословутата лежанка,та чак тогава до леглото.И ,разбира се,скърцащото легло в къщата  на Мадхумати Laughing Нямаме представа как се държат Адвай и Чандни,когато им се налага да спят в една стая,как са реагирали първата вечер.А толкова забавни и интересни диалози можеха да се получат! Crossing Arms
Според това,което каза лелята,излиза,че Чандни е била в къщата три дни-наистина изгубва се представа за времето.Как се случиха толкова неща за три дни?Тя успя да дойде,да й пуснат паяци,да спасява Адвай,учейки се да шофира,да му разбие колата,да готви,да я изгонят и да се върне. Shocked
Прическата на Чандни-ами винаги е с пусната коса,дори и когато се подготвя за тържество.Много еднообразно.Куши имаше толкова прически-сплетена на една страна,с коса на една страна,за по-тържествени случаи й правеха друга прическа-с къдрици.
А поведението на Чандни ми се стори лигаво още когато прегърна Дев и започна да му се кара,че не й е казал кой е с един такъв лигав глас.И от  тиха,но отстояваща себе си с упоритост и достойнство жена се превърна в предизвикателна и твърде дръзка женичка.Целият този червен тоалет,да не говорим за червилото...

Общи условия

Активация на акаунт