Искам второ бебе

  • 3 252
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
И аз искам второ бебе и ме спират единствено парите.
Ще бъда супер щастлива да бъда отново бременна и да очаквам второто си дете... хе, как звучи само Mr. Green. Още са мечтания, но се надявам, че когато Гери стане на 2 г. и половина, да речем... Rolling Eyes
И какво ще работя, ако имам две малки деца?! Това ми почерня светлите мечти...

# 16
  • Мнения: 7 430
Аз те окуражавам и ти казвам, че ще се оправиш...ние сме тук, на хиляди километри разстояние и нямаме никой, който да ни помага - мъжОто работи, а Вики е само на 1.6м и след месец ще се появи другия юнак.
Винаги съм искала разликата на децата ми да е малка, понеже със сестра ми е само 1.2м и в началото може да е било трудно за майка ми, но пък после много сме си играли и сме се гледали една друга.Надявам се с моите юнаци да е същото...пожелавам го и на теб и на всички други мами, които искат да си имат второ детенце с малка разлика.

Ню, пожелавам ти и на теб в най-скоро време да се похвалиш на една такава толкова вълнуваща новина Wink ...и да имате парички Peace

# 17
  • Мнения: 998
По добре не прави планове, аз исках децата ми да са с разлика от две години, но така се случи, че не можех да забременея заради здравословни причини, а сега от 3 месеца правим опити и не става, така, че когато ти е писано ще стане!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 37
Винаги съм искала две рожби най-малко.Винаги!Но като всяка загрижена за децта си майка прекалено критично съм разглеждала тази възможност-ту сме нямали собствено жилище,ту парите не са били достатъчно за второ ангелче....Е,сега когато имаме всичко бебето не идва вече 3 години.Причина няма Sad SadТа извода ми е :Живота и ситуациите се променят изключително бързо,затова истински важните и желани неща не бива да се отлагат за нищо на света и по никакъв повод

# 19
  • Мнения: 1 035
 и аз мн се заглеждам по бременни Wink ,но сякаш ме е страх да се реша.  с мъжо сме си говорили,4е разликата от 5г е най-добра,но ми се ще пак да осещам малки ритни4ета в корема си. в същото време все си ме4тая за дискотеки и кръ4ми,за разходки и щуротий присъщи на 22г.  та още не се решавам,но съм и аз във вашия кюп Wink

# 20
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
И на мен вече ми се иска да гушкам бебе, а каката иска сестричка ( дано тати добре се постарае ). Живи и здрави на морето ще започнеме едно бебеправене  luvbed

# 21
  • Мнения: 5 577
Малее, явно е всеобща еуфория.

И мен ме обхваща такова желание, аз съм на моменти. Като се регистрирах преди година тук много исках второ, дори пишех в "Искам бебе". После се отказах, и дори съветвах тези които искат да изчакат (абе все едно не е писано от един и същи човек).

Сега пак искам.  Crazy

Успех на всички, който искат детенце! Вярвам, че ще стане!

# 22
  • Мнения: 60
И аз искам второ дете! Т.е. цялото семейство искаме бебе. Най-много го иска баткото  Grinning Той е на 5г и от 2 години, най-малко, повтаря почти всеки ден, че иска братче! От скоро вече няма претенции за пола, само да си имаме бебе  Joy
Отлагахме го доста време, първо не ми се занимаваше с бебета, освен това няма кой да ни помага, но най-после събрах смелост и се реших! От 2 месеца правим опити. Този месец ми закъснява с 5 дена, теста е отрицателен, но се надявам да не е верен!!!  Praynig

# 23
И аз съм от желаещите, но като чета всички сте се решили на по-малка разлика.И аз в началото така си мислех, но години бяха ужасни така че се наложи да го поотложим и сега се надявам да не късно. Hug

# 24
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Моето дете избира играчки и други хубави неща така - за него, мама, тати и бебето!
А ние дори не го планираме в близките 2 години! Но искаме! Под 5 години разлика изобщо не го виждам, но знае ли човек... пък и колко време ще се "поръчва" и дали няма само да се поръча,  не се знае Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 860
 И аз искам второ...и то много. Първата ми мисъл като се върнахме от болницата беше: "Искам още едно". Сега 9 месеца по-късно съм на същата вълна, но за съжаление ще трябва да почакам малко.  smile3516

# 26
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Ние искаме да имаме 3 деца ако всичко дай Боже върви добре и без проблем...
Принципно сме планирали разлика между  първите около 5-6 години,аз също като теб се чувствам готова и имам желание вече да забременея с второто си дете. Това е горе-долу от както Вал навърши 2 години. Ние пък изчакваме защото точно в момента сме се заели с обзавеждане на новопостроен апартамент и ни се иска поне този път да го завършим преди да забременея. Защото първия път (правехме къща) отидохме да живеем в нашата къща 3 месеца преди да родя.

# 27
  • Мнения: 113
Много болезнена за мен тема!
Не сме богати - даже клоним към някои ограничения, но си позволяваме почивка на морето smile3503
И аз и мъжа ми нямаме братя или сестри, мечтала съм за глъчка и викове вкъщи!
Имаме един син който ще навърши 6 годинки лятото.
Живеем с родителите на съпруга ми.
Това са сухите факти  smile3507
Много искам второ дете. Сънувам даже Embarassed. Постоянно се заглеждам в бременни, деца, магазини. Проблема е че съпруга ми се чуди  newsm12 и причината е баща му, колкото и банално да звучи. Свекър ми е имал страшни неприятности със сестра си и от както се е родил мъжа ми все му е набивано в главата че братята и сестрите са опасна работа в буквален смисъл. Аз имам трима полубратя (синове на баща ми от втори брак, аз съм от първия), които много обичам! Затова много ми тежи, на моменти побеснявам че немога да се справя със собствения си съпруг за толкова лично нещо да се повлиява от друг, та макар и баща му.
Напоследък гледам много да не му говоря за това, но когато го правя казвам направо и без да хлипам и мрънкам (струва ми се че ще се вслуша повече). Знам, че не може да усети нуждата ми да имам дете, а искам и той да поиска или поне да не е против.
Сина ми миналия ден каза на баща си да вземе да ме целуне, да ме заобича и да си направим едно бебенце, че вече му се ставало батко  smile3501 и то без да му споменавам нищо за моите неволи.
 Знам че сега е момента! А да не говорим за реалната възможност да не стане бебето ако все пак успея да го убедя.
Имам усещането че испускам влак ..... Weary
Познато ли ви е?
Пожелавам ви .... бебета

# 28
  • Мнения: 265
Ами и аз да си кажа. Винаги съм искала 3 деца, сразлика не повече от 3 години. Когато синчето стана на 2 и малко много взех да се замислям. Проблема е там, че живеем на квартира. Условията савсем не са лоши, ама все изчаквахме да си купим жилище. Тия от банката все се дърпат за ипотечен кредит, аз продължавам да вярвам и да чакам. Таткото и той много обича децата и няколко пъти ми е намеквал, ама аз бях в голям размисъл  Thinking Thinking Thinking В един момент ми писна да му мисля и казах на таткото, че ако има за едното и за другото ще има и като се метнахме усърдно да бебеправим  Twisted Evil Twisted Evil резултата е на лентичката. Баткото и таткото са много щастливи, ама хората защо като им кажа са по=скоро учудени отколкото радостни  Tired
Пожелавам на всички триумящи се мами като мен да вземат правилното решение и да се мятат с татито  Joy

# 29
  • на североизток
  • Мнения: 285
И аз се включвам в отбора на искащите второ детенце.Решили след морето да започваме бебеправенето JoyДано да стане и да се похваля, че чакаме още едно съкровище Praynig

Общи условия

Активация на акаунт