Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 2

  • 87 933
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 22 948
Принципно нормално е 3 дни, секцио 4, но аз родих със секцио в 21:17 и имах 5 нощувки.

# 16
  • Italia
  • Мнения: 705
Благодаря  Simple Smile По повод едно от последните неща, които обсъждахме в старата тема, се чудих, ако не дай Боже ми се наложи да ходя събота, неделя или през нощта, мога ли да звъня на регистратура. Аз също имам номера на сестрите откакто лежах там (някой беше казал, че го има), но не знам мога ли да им звъня отвън  newsm78
Когато ми се налагаше звънях на този номер  088 725 1298

# 17
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Исках да попитам - четох назад в старата тема, че и в неделя си изписват, но не знам това дали още важи, да не е стара информация ?
На мен секциото ми е в сряда по обяд, значи след 4 нощувки, живи и здрави, се пада в неделя да е изписването. Само не знам и дали лекарката ми ще е там, сигурно, ако не е дежурна не.  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 22 948
Миналият април ме изписаха в неделя, точно на Цветница.  Heart Eyes

Ако лекарят не е дежурен няма почти никакъв шанс да се появи.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 744
Да,това е номера и може да се звъни и отвън, ако не вдигат на централата това е начина да се свържеш с акушерките. Само не знам доколко е коректно да се пуска явно в темата, все пак не е официално обявен номер за връзка а само за лежащи пациентки и ако някой злоупотребява и звъни за глупости ще побърка акушерките.
Иначе си мисля, че темата трябва да се прекръсти примерно на Раждане в МК Щерев или нещи подобно - защото има тема със същото заглавие в ПЗ и нови потребители по-трудно ще се ориентират. А тук основно на 450 стр. се дискутира раждането с клиниката.

# 20
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Мерси, sea.sea  bouquet Лошото в този случай е, че искам да подаря нещо на лекарката ми и ще трябва после да отиде мъжът ми сигурно  Thinking Ще го измислим  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 744
Krisita, много съжалявам  Hug

# 22
  • Italia
  • Мнения: 705
Номера,който публикувах ми го дадоха момичетата от регистратура през 2015 година. Не са споменавали,че е тайна. А пък и незнам коя от нас ще реши да злоупотребява с телефона. Дано да е в полза за някоя бъдеща мама, това ми беше целта с публикуването на мобилния телефон

# 23
  • Мнения: 744
Не съм казала че е тайна, но този номер не е официално обявен и е вътрешен, дават го на лежащите пациентки за връзка през нощта. Едва ли е много уместно да се публикува и ползва масово, защото нощем акушерките които го разнасят са или  при бебетата или в раждане и не са телефонистки. А има всякакви хора, някой може да реши за неспешни неща да звъни по нощите, това имам предвид, иначе когато е необходимо наистина и аз съм го пускала на ЛС.

# 24
  • София
  • Мнения: 22 948
Ева, ако ще ти махат конците - може и тогава.  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 11 765
Не съм казала че е тайна, но този номер не е официално обявен и е вътрешен, дават го на лежащите пациентки за връзка през нощта. Едва ли е много уместно да се публикува и ползва масово, защото нощем акушерките които го разнасят са или  при бебетата или в раждане и не са телефонистки. А има всякакви хора, някой може да реши за неспешни неща да звъни по нощите, това имам предвид, иначе когато е необходимо наистина и аз съм го пускала на ЛС.


Съгласна съм! Аз докато лежах съм звъняла, че понякога не им работят звънците, откачи ми се абоката и шурна кръв на всички страни, ако линията в заета може да си изкървиш... по-добре ако някой ти го поиска на лични да го даваш, изтрий го

# 26
  • Мнения: 1 092
Относно смяната на името на темата, аз не знам там ли ще раждам, но там си следя бременността, така че не знам доколко е удачно да се променя на "раждане в комплекс Щерев". А и мисля, че не съм само аз така...В темата не се обсъжда само раждането  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 701
Относно смяната на името на темата, аз не знам там ли ще раждам, но там си следя бременността, така че не знам доколко е удачно да се променя на "раждане в комплекс Щерев". А и мисля, че не съм само аз така...В темата не се обсъжда само раждането  Peace
И аз мисля така, докато другата си е конкретно за инвитро и в заглавието, доколкото видях, е посочено. Не виждам дублиране, но ако модератор прецени нека промени името  Peace

# 28
  • Italia
  • Мнения: 705
На мен телефона ми го дадоха много преди да лежа в отделението. Звъняла съм както по време на стимулацията за инвитро, така и като бях бременна. Винаги,когато не съм могла да се свържа на другия телефон. Нито веднъж някой не ми каза,че злоупотребявам с номера и че досаждам. Не ми и казаха,че този телефон е само за пациентки,които лежат в болницата.в нощта,когато получих кръвоизлива добре,че беше този телефон, за да се свържа с дежурните лекари там... Така,че за мен не е грешка,че съм побликувала телефона, и точно заради това,не смятам да го трия  Peace

# 29
  • Мнения: 744
На мен телефона ми го дадоха много преди да лежа в отделението. Звъняла съм както по време на стимулацията за инвитро, така и като бях бременна. Винаги,когато не съм могла да се свържа на другия телефон. Нито веднъж някой не ми каза,че злоупотребявам с номера и че досаждам. Не ми и казаха,че този телефон е само за пациентки,които лежат в болницата.в нощта,когато получих кръвоизлива добре,че беше този телефон, за да се свържа с дежурните лекари там... Така,че за мен не е грешка,че съм побликувала телефона, и точно заради това,не смятам да го трия  Peace
Някой като не иска нещо да разбере не можеш да го накараш... Ако идеята беше това да е номер за контакт за да звъни всеки който реши че нещо му е спешно нощем, не мислиш ли че щяха да го качат на чудесния им подробен сайт, странно защо ли не са? На мен изрично ми обясниха че е за лежащите пациентки за контакт през нощта, но теб явно ти е все едно и го публикуваш, за да се превърнат двете дежурни акушерки нощем в телефонистки. А както ти е писала и Мацето, някоя от пациентките може да има нужда спешно от съдействие и да не може да се свърже. Смятам че това е много некоректно.

Колкото до името - просто така си мислех, защото другата тема се казва само Пациентки на кл.Щерев и МЦ, та като цяло не виждам разлика. А в тази се пише на 99% за проследяване на бременност и раждане, затова предложих  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт